Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, sNrobert ZEW said:

ma scuzati domnule, am luat 8 la chimie in examen si ma simt bn

luai 9 daca nu stateai pe mn la waruri :))

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, PhaXSilentTSA said:

Ce credeti, am prins 2/2! Maine fac evidenta, nu accept invoiri si vreau toti jucatorii din mafie conectati, poate asa sa-mi faceti impresie buna.

 

Bravo PHAX.DINAMOVISTU, esti un exemplu, ai prins 2/2, ma gandesc sa iti dau rank up. #nueproblemadeworst

 

Bratva II LV The Tsar Bratva Southern Pimps 20:30-21:00 View
Bratva I LV The Tsar Bratva Southern Pimps 21:30-22:00 View

Din păcate s-au şters warurile cu lagul de pe B-Zone :)) 

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc.Felicitari Phax pentru aceasta functie...Ce pot sa zic.De la Bulaie nu a mai reusit nimeni sa ia LV-ul....ZePPorD si Tavy si au batut joc.Au avut cativa membrii buni de care puteau profita ...dar mna....

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, AndreasKiNG said:

Hai noroc.Felicitari Phax pentru aceasta functie...Ce pot sa zic.De la Bulaie nu a mai reusit nimeni sa ia LV-ul....ZePPorD si Tavy si au batut joc.Au avut cativa membrii buni de care puteau profita ...dar mna....

 

Merci! Tin minte perioada, parca Bulaie a luat LV-ul pe la inceputul lui 2017 sau pe la sfarsitul lui 2016, nu mai stiu exact, tin minte ca am fost si eu, venisem fiindca ii retrase post-ul unui prieten si promisiunea e promisiune la mine, asta poate sa confirme si el. O amintire placuta de atunci a fost cand Piscot oprise licentele de la V4 pentru o zi si s-a mirat un virginel cum luasem eu best la 4/4, n-am sa-i mentionez numele, Aditssa, il stiti cu totii, csf, unii avem talent in antebrat, altii in vorbe, eu am in amandoua.

 

In alta ordine de idei, Zeppord nu a reusit sa faca nimic pentru ca a prins perioada cand noi eram in SP si in Avispa si aveam mai mereu Wars vs ei, dar el nu era un lider rau. Octavian.tavy, in schimb, a fost cel mai slab lider din istoria Bratvei, din toate punctele de vedere, TTB devenise o factiune de Rank, de asta am si venit eu, sa schimb aceasta situatie neplacuta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.