Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari tuturor pentru warurile din aceasta saptamana, inca putin si ne atingem scopul propus si anume 72/72, aveti grija cum jucati la waruri pentru ca suntem in ochii adminilor si trebuie sa avem grija pana la final. *72/72 upc.

 

 

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shawy said:

Felicitari tuturor pentru warurile din aceasta saptamana, inca putin si ne atingem scopul propus si anume 72/72, aveti grija cum jucati la waruri pentru ca suntem in ochii adminilor si trebuie sa avem grija pana la final. *72/72 upc.

 

 

Diseara bagam CS GO fratelo, ascultati ba ce zice nabu' asta :))

Link to comment
Share on other sites

Maine va asteptam intr-un numar la fel de mare ca saptamana trecuta pentru a rezolva cat mai repede LS-ul, maxim 2 invoiri, evidenta se va face deci nu trageti chiulul!

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shawy said:

Maine va asteptam intr-un numar la fel de mare ca saptamana trecuta pentru a rezolva cat mai repede SF-ul, maxim 2 invoiri, evidenta se va face deci nu trageti chiulul!

Daca stau mai bine sa ma gandesc, chiar ai scris bine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shawy said:

Maine va asteptam intr-un numar la fel de mare ca saptamana trecuta pentru a rezolva cat mai repede SF-ul, maxim 2 invoiri, evidenta se va face deci nu trageti chiulul!

SF-ul e luat frumoasa mea =))

Link to comment
Share on other sites

Am observat că în ultimele zile am primit 2 sau 3 banuri, vreau puțină concentrare din partea voastră, dacă se poate să nu se mai ia ban/banuri aiurea, încă nu avem nici măcar jumătate din LS și deja ați început să luați ban aiurea.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shawy said:

Am observat că în ultimele zile am primit 2 sau 3 banuri, vreau puțină concentrare din partea voastră, dacă se poate să nu se mai ia ban/banuri aiurea, încă nu avem nici măcar jumătate din LS și deja ați început să luați ban aiurea.

Adevărat grăiești iubirea mea, hai că Vineri vin și eu acasă =))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DerecK VODA said:

Imi pare rau, dar cand vad ca lumea rupe codul si nu ia ban, pur si simplu ti se urca sangele in cap. Multumesc tuturor, va pup! :*

iti doresc multa bafta in viata reala si te asteptam pe viitor

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.e440605ed4542f16cdfd54604acb4eb6.png

 

MAINE AVEM 4 WARS EXTREM GRELE, MERGEM PE 62 DE TURFS DECI NU VOI ACCEPTA NICIO INVOIRE, ASTAZI CATIVA ATI FOST ABSENTI NEMOTIVATI SI NU AM FACUT EVIDENTA, ERA SA PIERDEM PRIMUL WAR, TREZITI-VA LA REALITATE SI INTRATI LA WARS CA MAI AVEM UN PIC SI TERMINAM CE AM INCEPUT.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.