Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

25 minutes ago, MykeSwasHERE said:

Hai noroc bajetii, uite ce semnatura frumoasa avem :)  astept +1 

@Skrill3xTSA

@AIM Jackus ZEW

@MeMoRy Legend

@xRaymond

@Road2Glory ZEW

@Shawy

@Lebanezul

 

 

aahahahah vidra team :>

10 minutes ago, Shawy said:

blana fratelo, te pwp :*

 

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce atata ura din partea unor plozi de 14/15 ani incercand sa ne scoata 1 cate 1, vad ca mai nou suntem singura mafie care are codati, restu nu au, nu stiu de unde atata  ura si invidie pe noi, spre deosebire de altii care au facut record doar cu un singur team, noi suntem aproape sa il facem fara multi jucatori din anumite team-uri, mai mult prieteni si asa mai departe, oricum degeaba se incearca oprirea recordului, oricum se va finaliza fie ca suntem 25 la war fie ca suntem 10/15 :)

Maine sa nu uitati ca mai avem de luat 2 zone, care pot spun eu ca sunt foarte lejere avand in vedere adversarul slab si inutil pe care il avem in fata.

 

@Lebanezul

@MeMoRy Legend

 

cu respect Vidra Team

 

c7fPP94.jpg&key=b10a43122dd3eb3bb40a0482

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, FabiShunk SS said:

@Shawy nici eu, atata timp cat toata lumea are prestanta de aici, nu ar trebui sa fie banati, mai ales pe nedrept, gandeste-te ca toti de aici jucam samp de 3-4 ani.

 

2009, sound good men, for me =)))

Link to comment
Share on other sites

Next week 0 pass consents!

Saptamana viitoare 0 invoiri!

 

Mesajul asta este pentru cei care frecventeaza topicul invoiri, nu mai accept nimic saptamana viitoare si fac si evidenta in fiecare zi, cu cat suntem mai multi ON cu atat castigam mai lejer, deci faceti-va timp si intrati de luni pana joi la toate wars, 4 zile mai avem, nu ne-am jucat degeaba toata vara ca sa ne batem joc acum.

Link to comment
Share on other sites

Plm am fost pe la mare de vreo 2 ori si in rest o ard aiurea pe acasa cu femaia... si am zis sa vad ce mai fac nepoteii mei pe aici pe sa:mp :D. N-am mai jucat de prin ianuarie si sincer mi-e cam dor, dar nu ma mai apuc de el ca s-a dus vremea mea de puradel :)).

 

Bafta la ce v-ati propus :*.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.