Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Inca putin si luati 72/72 dupa atata vreme in care factiunea asta nu prea a vazut gangster adevarat prin ea:)))

Edited by AndreasKiNG
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, FabiShunk SS said:

@Lebanezulnu am avut ce sa fac, a trebuit sa vina cu mine, am fost sa ne luam niste adidasi si mai multe chestii pt scoala, nu am avut ce sa iti fac :( 

 

Și tu te mai duci la școală săraculeeee

 

PS: Legat de warurile de astăzi dezamăgitor, ne-am prelungit cu încă o  zi câștigarea a 72 de teritorii, o să se facă evidența și mai bine de jumătate o să luați FW.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shawy said:

Și tu te mai duci la școală săraculeeee

 

PS: Legat de warurile de astăzi dezamăgitor, ne-am prelungit cu încă o  zi câștigarea a 72 de teritorii, o să se facă evidența și mai bine de jumătate o să luați FW.

normal ca sa ma duc ca sa-mi permit sa am balconul plin cu fleici de sunka

nu da fw ca dupa pleaca toti, plus ca o sa mi se ia si mie cheful, mai am si eu vreo 10 zile si iau r4, asta e, am avut toti treaba azi, de maine venim

Edited by FabiShunk SS
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, FabiShunk SS said:

normal ca sa ma duc ca sa-mi permit sa am balconul plin cu fleici de sunka

nu da fw ca dupa pleaca toti, plus ca o sa mi se ia si mie cheful, mai am si eu vreo 10 zile si iau r4, asta e, am avut toti treaba azi, de maine venim

Asa se invata minte fabian, sunt vreo 5-6 care isi bat joc, eu am nevoie de membrii seriosi, oricum de maine incepe armaghedonul.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lebanezul said:

Asa se invata minte fabian, sunt vreo 5-6 care isi bat joc, eu am nevoie de membrii seriosi, oricum de maine incepe armaghedonul.

da ba dar eu am venit war de war, o exceptie doua, o zi cand am fost la mare, si cand a fost ziua lu' mama, e de cacat rau de tot fiindca eu ma asteptam sa dau si eu cu un tec pana sa inceapa scoala 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, FabiShunk SS said:

da ba dar eu am venit war de war, o exceptie doua, o zi cand am fost la mare, si cand a fost ziua lu' mama, e de cacat rau de tot fiindca eu ma asteptam sa dau si eu cu un tec pana sa inceapa scoala 

Fabiana.Shunkulitza is feeling sad with PhaXSilentBrownMap, GotzePotcovaru, Shawy and 27 others.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lebanezul said:

Fabiana.Shunkulitza is feeling sad with PhaXSilentBrownMap, GotzePotcovaru, Shawy and 27 others.

=)) nu serios mi-a luat pofta de waruri ca stiu ca pana iau eu tecurile iau si un 4 la matematica.

maine joaca fabiana sunkulitza la waruri 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.