Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sincer m-ai dezamagit. Am crezut ca poti mai mult.

PS: Nici nu ma asteptam la o explciatie pentru asemanarea izbitoare dintre videoclipuri:)))

PSS: Stiam ca esti fan Royal dar nici chiar atat de infocat :X Iti multumim pentru sustinere si pentru ca ne faci reclama peste tot :*

Link to comment
Share on other sites

@HyperOwnRLT Tov cat de penibil a sunat aia cu reclama la clan, ziceti ca sunteti faze clan sa fiu al dq

atata orgoliu pentru un joc de cacat in care exista 100 de coduri facute pt aia 10 euro, pari genul ala de om enciclopedie pt chibrituri.

iti dai seama ce modpack isi fac aia din clanul sportivilor

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Shawy said:

Maine va asteptam intr-un numar la fel de mare ca astazi, posibil ca gainile turbate din VTB sa dea attack pe cotetul lor de HQ!

 

@Lebanezul

@MeMoRy Legend

Ce dur ești, azi mi-a plăcut și mie de voi, ați fost 29-30/31, tot așa și vineri luați șaptezecișidoi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shawy said:

Maine va asteptam intr-un numar la fel de mare ca astazi, posibil ca gainile turbate din VTB sa dea attack pe cotetul lor de HQ!

 

@Lebanezul

@MeMoRy Legend

 

https://youtu.be/OvluLd5ZK24

te pupa fratiorul tau :* @Shawy

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Shawy said:

Maine va asteptam in acelasi numar la fel de mare, o sa se faca evidenta pentru ca continua ce ne-am propus, luni dupa calculele noastre ar trebui sa luam 72!

 

TdDxqkQ.png

Felicitări băi băieți, hai că luni luați șapteșdoi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.