Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, xRaymond said:

Aici s-a terminat si aventura mea cu ttb-ul, precum si a lui shawy. Regret ca nu am putut mai mult, am facut tot ce se putea, atat eu precum si shawy si ceilalti membrii. Din pacate s-au strans toti importiva noastra, asta e. Multumesc @Lebanezul pentru vara care a trecut, a fost bestiala, am spart topurile. Ai fost un lider de nota 20, sper sa mai pastram legatura. De asemenea, @Shawy ai fost un prieten si lider  mai mult decat bun, mi-a facut placere sa te cunosc atat pe tine cat si pe cei cu care am luptat pe turf. Mi-a facut placere baieti, multa bafta cu tot ceea ce v-ati propus! #legendelenumor :* :* :* 

Vezi că urmează să vin și eu SP peste 2 săptămâni să rupem orașul și acolo :* 

Link to comment
Share on other sites

MÂINE 26.11.2018 AVEM 4 WAR-URI FOARTE IMPORTANTE, Vă AȘTEPT LA 19:50 îN HQ PENTRU A NE PREGĂTI PENTRU WAR-URI.

DACĂ NU SUNTEȚI MINIM 25 ON SAU DACA NU CASTIGAM 4/4 - FAC EVIDENTA.

NU SE ACCEPTA INVOIRI MAINE!

MAINE PREZENTA MAXIMA, CUCERIM INAPOI LV-UL + WAR CU ELC. MINIM 25.

Edited by ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zenod ZEW said:

GG ba @ColorsKiNG vezi pm! Va iubesk raw

PS: https://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/11193

Mi-a stricat Tig3ru' distractia. Pai imi da astia secunde si eu sa-i las asa? Mneh.

Da bai baieti, aici se incheie si cariera de gangster profesionist pe care ne-a aratat-o Zenod in decursul debutului sau pe acest server, sincer mi-a fost un coechipier desavarsit, un baiat pe care te puteai baza oricand, un baiat care dadea secunda si lua vopseaua de pe pereti indiferent de pozitia sa, nu conta ca se afla in hq sau era offline, era pur si simplu Zenod.

           Nu mai am ce sa zic, m-a miscat profund acest ban primit, mai ales pe contul Loredanei, nu cred ca este intr-o stare prea buna nici ia, oricum sincere condoleante, acest video ti-l dedic tie, prieten drag, 

Sper ca intr-o buna zi acel unban sa ne prinda pe amandoi impreuna. Te iubesc, fratior scump!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AIM Jackus ZEW said:

Da bai baieti, aici se incheie si cariera de gangster profesionist pe care ne-a aratat-o Zenod in decursul debutului sau pe acest server, sincer mi-a fost un coechipier desavarsit, un baiat pe care te puteai baza oricand, un baiat care dadea secunda si lua vopseaua de pe pereti indiferent de pozitia sa, nu conta ca se afla in hq sau era offline, era pur si simplu Zenod.

           Nu mai am ce sa zic, m-a miscat profund acest ban primit, mai ales pe contul Loredanei, nu cred ca este intr-o stare prea buna nici ia, oricum sincere condoleante, acest video ti-l dedic tie, prieten drag, 

Sper ca intr-o buna zi acel unban sa ne prinda pe amandoi impreuna. Te iubesc, fratior scump!

Apreciez.. chiar mi-a picat un strop de vin din pahar cand am citit.. ? indoiasator

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.