Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

48 minutes ago, Zenod ZEW said:

GG ba @ColorsKiNG vezi pm! Va iubesk raw

PS: https://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/11193

Mi-a stricat Tig3ru' distractia. Pai imi da astia secunde si eu sa-i las asa? Mneh.

Iti simt durerea. Daca vrei facem un disstrack b-zone impreuna. 

@ColorsKiNG Felicitari pentru 24. Spor la cat mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Da... cum iti ziceam Colors... cateva zile ii dau lu zenod in TTB... pacat ca nu a avut zile... a avut o zi :))

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, xRaymond said:

Iti simt durerea. Daca vrei facem un disstrack b-zone impreuna. 

@ColorsKiNG Felicitari pentru 24. Spor la cat mai multe.

Lasa-i ba fra' ca oricum warurile sunt full de copii distrusi. Adminii sunt 0 unii.. cu cateva exceptii desigur. Pe 1 ma mai gandesc daca-mi cumpar unban sau nu, adica m-ar durea mai rau daca as da banii pe unban decat sa-i bag in dota :))

 

20 hours ago, South sTepWay said:

#rememberZENOD

Taci ba dreq fac rost de cont cand am chef.

 

19 hours ago, CostiAKAzew said:

Da... cum iti ziceam Colors... cateva zile ii dau lu zenod in TTB... pacat ca nu a avut zile... a avut o zi :))

Mi-am luat 2 secunde.. skuzamah da' cum am intrat s-a trezit si martalogu' ala de Bogdyplays... se ruga de mine acum vreo 2 luni sa-i vin in clan =)) manca-mi-ar ****

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, South sTepWay said:

@Zenod ZEW cand vr stii la cn vii :)) 

La cine sa vina ? :)) Daca vreau, tot la mine vine :D Ati prins si voi putin curaj, ca s-a lasat Constantin de lider, nu are timp, altfel tot pasnici prin HQ erati, de nu luam eu lider si ramaneam r6 in VDT, nu misca-ti un pas, puisorilor :*

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ColorsKiNG said:

La cine sa vina ? :)) Daca vreau, tot la mine vine :D Ati prins si voi putin curaj, ca s-a lasat Constantin de lider, nu are timp, altfel tot pasnici prin HQ erati, de nu luam eu lider si ramaneam r6 in VDT, nu misca-ti un pas, puisorilor :*

Da da da da da da si iar da!

 

1 hour ago, South sTepWay said:

ce aveti ba :)) lasati oftica ca ii un joc vechi. nu va mai stresati atat pt niste patrele :))@ColorsKiNG eu nu ziceam in ce sa vina, ii faceam rost de un cont lv 20 

 

 

De cont ba! Adica sa vin TTB vin da :-? oricum ms daca am nevoie iti cer pwp

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lebanezul said:

Felicitari, @ColorsKiNG! Ai fost un lider corect, inainte de toate, mi-ai adus aminte de mine. ;)

Multumesc :)) Pana la urma, e un joc, daca o luam asa.. eu oricum pana in ianuarie ce mai tineam liderul, acuma am fost cu piciorul in ghips, daia am putut fii prezent, dar si asa uneori juca alcineva la mine pe cont, ca eram plecat la prietena mea :)) Niciodata n-am pupat in fund, staff-ul, niciodata nu am jucat pt functie, am jucat sa ma distrez ;) Stii tu dupa tine, ne auzim pe wapp frate-miu :* 

In al 2 lea, rand vreau sa multumesc tuturor membrilor, care mi-au fost alaturi. Va urez multt succes, ne auzim pe grupul de TTB pe wapp, v-am pupat :*

@VidiOwn Pune filmarea aia aici, pune-o pe youtube si dupa aici :)) 

Edited by ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

@Mykes Iti multumesc de ajutor si in numele lui @ColorsKiNG. Probabil nimeni n-a stiut ca am jucat eu cu Colors pe contul lui, eu l-am ajutat in mare parte cu activitatea si sa ma ocup de mafie si am fost si prezent la war-uri, din pacate, am luat doar LV si nu am apucat sa luam si LS, asa cum mi-am propus eu cu Colors.

Vreau sa va multumesc tuturor din factiune pentru ajutorul oferi, chiar apreciez.

@Gicu Razboinicu, te pup si pe tine

@Constantin ToV, imi pare rau ca, ai plecat, chiar voiam sa vin sa te ajut de pe un cont secundar!

VA MULTUMESC!

@ColorsKiNG, Mersii pentru increderea acordata! Poti apela oricand fra!

Link to comment
Share on other sites

Cand faceam - la war, sa stiti ca era el pe cont, cand luam best-uri eram eu cu tp-u pe hq RDT ;) Va pup pe toti, toti imi sunteti fratii. Va astept sa-mi dati PM care vreti sa va adaug pe wapp, in grupul TTB. Salutari

@Lebanezul Multumesc pentru ca mi-ai fost alaturi si tu, dar si Tsunamy. Nu stiiu ce nick are pe forum, dar dai tu tag.

Edited by ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, South HawKing said:

@Mykes Iti multumesc de ajutor si in numele lui @ColorsKiNG. Probabil nimeni n-a stiut ca am jucat eu cu Colors pe contul lui, eu l-am ajutat in mare parte cu activitatea si sa ma ocup de mafie si am fost si prezent la war-uri, din pacate, am luat doar LV si nu am apucat sa luam si LS, asa cum mi-am propus eu cu Colors.

Vreau sa va multumesc tuturor din factiune pentru ajutorul oferi, chiar apreciez.

@Gicu Razboinicu, te pup si pe tine

@Constantin ToV, imi pare rau ca, ai plecat, chiar voiam sa vin sa te ajut de pe un cont secundar!

VA MULTUMESC!

@ColorsKiNG, Mersii pentru increderea acordata! Poti apela oricand fra!

Prefer sa joc ca membru prin mafii, ca lider e prea mare bataie de cap. Si cand am lasat liderul, voiam sa vin la Colors dar a luat fraierul ban. :))

Poate ne strangem iar printr-o mafie, cine stie... sunt curios cine iese lider la TTB acum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.