Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

rdtlogo224-png-3e723942c9715170fc0e1aefc1d96149.png

 

După cum spune şi titlul acestui topic aici pot posta doar membrii facţiunii The Tsar Bratva condusă de Pakhan.

 

 

 

Atenție!

 

Este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

 

În topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

Încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc(de la FW până la demitere).

 

For english click the spoiler
 

 

 

As the title of this topic says, only members of The Tsar Bratva faction led by Pakhan can post here.

 

Careful!

 

It is forbidden to spam in the topic of Discussions between Members.

Only important or significant things will be posted in the Topics of Discussions between Members, not messages like: Good morning, Hello, Good night, How are you ?, I'm going to eat and anything like that.

 

Violating the rules of the forum also leads to your sanction in the game (from FW to dismissal).

Edited by GaBBlue
Update
Link to comment
Share on other sites

Salut... dupa cum vezi, azi am terminat de aranjat sectiunea de pe forum. Am facut un nou regulament pe care va rog sa-l cititi si sa-l stiti extrem de bine.

Voi incepe sa recrutez noi membrii acum ca am pus la punct factiunea.

 

Eu cred ca astept cel mai mult v3.3... il stresez pe RazR mereu cand dau de el, a rezistat nu m-a injurat inca... :))

Oricum in v3.3 vor fii muuuuulte schimbari... si toate-n bine.

Link to comment
Share on other sites

Nu vad un topic pentru black list ...

Postez aici.

 

Nick : lexutzu.

Reclam pe : HEFE.

Descriere : Mergeam cu masina si era sa dau peste el ca statea in mijlocul strazii ... ma opresc, ma uit si trage in masina, explodeaza, dupa, ma ataca si pe mine.

SS : http://img10.hi2.ro/31sa_mp_042.png / http://img10.hi2.ro/73sa_mp_043.png SAU http://img.b-zone.ro/images/l375emyl2m0jtapo58f0.png / http://img.b-zone.ro/images/iqnsbwky3yhaw20de45i.png

Link to comment
Share on other sites

e32y0uc2mcyimvyhx5n3.gif


The Corleone family
Dupa muuulte zile de asteaptat putem in sfarsit sa ne bucuram de aparitia noului mod v3.3... si dupa cum vedeti eu si Spawn suntem lideri Corleone family... sunt optimist si cred ca amndoi vom face o treaba foarte buna... dupa putin timp, deja ne intelegem foarte bine... sper sa continuam tot asa sau chiar mai bine.... insa un lucru e cert, amndoi vom face tot ce putem ca factiunea pe care o conducem sa fie cea mai buna din toate punctele de vedere... atmosfera placuta, pregatire buna, seriozitate, incredere etc...

Asadar va urez bun venit noilor si viitorilor membri Corleone. Totodata tin sa va reamintesc sa cititi des The Corleone Family - Rules si The Corleone Family - Info !
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit a venit mult asteptatul mod v3.3,multumirile noastre celor care au muncit la el si au facut posibila punerea lui pe server.Incepand de acum vom incepe o noua era si anume Era Familiei Corleone,ne vom impune in fata mafiilor inamice,vom fi respectati,vom deveni puternici,vom munci impreuna pentru locul pe care il meritam.

 

 

 

Benvenuti alla famiglia !
Link to comment
Share on other sites

A deschis si RazR un topic special in care a scris clar, insa vreau sa va amintesc si eu...

Daca vre-un admin va contacteaza prin orice mijlaoce mess, forum, in game etc... si va cere parola sau alte informatii strict confidentiale REFUZATI sa oferiti aceste informatii deoarece noi adminii NU va vom cere NICIODATA asaceva... eventual puteti face o reclamatie adminului respectiv pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Tuturor ,sunt noul membru al acestei "familii" :X Sper sa ne intelegem Foarte Bine cu totii :X Imi pare bine ca am intrat in Corleone :X :> Bafta Tuturor la joc :X
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.