Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, A n n e said:

Eu sunt cuminte, nu fac prostioare si vine el si ma supara.. de ce te iei de mine si nu iei masuri? Nu ma ajuti deloc...

❤️ ❤️

Ce sa fac.. atata am vazut atata am facut :-??

2 hours ago, Shawy said:

Sa nu raspunzi pe discord ba, block

Pai dak nu-mi dai mesaj cum sa raspund frt, n-am puteri d'alea blanao ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, A n n e said:

a, pai esti asa? o data cu mn, de doua ori cu x? :(

Sa mor nici cum nu-ti place, daca nu tin cu tine zici ca de ce nu tin cu tine, cand tin cu tine ca de ce dintr-o data tin cu tine, fii si tu convinsa ca marmota!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Sa mor nici cum nu-ti place, daca nu tin cu tine zici ca de ce nu tin cu tine, cand tin cu tine ca de ce dintr-o data tin cu tine, fii si tu convinsa ca marmota!

ziceam ca tii mai mult cu restu lumii decat cu mine... Victor, mot a mot iti zic?

Link to comment
Share on other sites

Just now, A n n e said:

ziceam ca tii mai mult cu restu lumii decat cu mine... Victor, mot a mot iti zic?

Sunt obosit si frustrat, afara e cald si vreme de mare si eu stau in casa si fac variante, mi s-au dereglat chakrele, ce sa fac.. Vezi Marie ce face bacu din mine?

Link to comment
Share on other sites

Just now, AIM iRazor zis DHead said:

Sunt obosit si frustrat, afara e cald si vreme de mare si eu stau in casa si fac variante, mi s-au dereglat chakrele, ce sa fac.. Vezi Marie ce face bacu din mine?

ziceai de o admitere... bacu e fix ula...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, A n n e said:

ziceai de o admitere... bacu e fix ula...

Intre admitere si bac am 2 saptamani si putin in care sa ma pseudo-relaxez, momentan e graba sa invat la mate si romana, in alea 2 saptamani am timp sa fac info pana-mi sare pe ochi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Intre admitere si bac am 2 saptamani si putin in care sa ma pseudo-relaxez, momentan e graba sa invat la mate si romana, in alea 2 saptamani am timp sa fac info pana-mi sare pe ochi.

Imi pare rau, fac coliva de acum :*

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, A n n e said:

Imi pare rau, fac coliva de acum :*

Nah, eventual daca ma sinucid ca nu iau destul in admitere sa intru la buget, altfel doar de servetele pt lacrimi o sa am nevoie ?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Nah, eventual daca ma sinucid ca nu iau destul in admitere sa intru la buget, altfel doar de servetele pt lacrimi o sa am nevoie ?

Hai bai Victoras ca o sa fie bine, crede in fortele tale ca vei ajunge unde iti doresti

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Road2Glory ZEW said:

Hai bai Victoras ca o sa fie bine, crede in fortele tale ca vei ajunge unde iti doresti

Asa sa fie, adevar sa graiesti :)) Ce o fi o fi, numa sa treaca dracului odata ca incep sa ma cam satur ;))

Sa nu va suparati pe mine ca am dat atac pe rifa, nu ma asteptam sa ne atace GSB, de saptamana viitoare oricum intrati in LS.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, A n n e said:

Donam servetele, am inteles 

Da tu de ce esti pesimista alo?

 

15 hours ago, Road2Glory ZEW said:

Ba lasa-ne sa ne terminam treaba in SF Victore :(

Lasa ca de sapt viitoare vorbesc cu GSB sa ne atace sa mai jucam si noi la wars.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Da tu de ce esti pesimista alo?

 

Lasa ca de sapt viitoare vorbesc cu GSB sa ne atace sa mai jucam si noi la wars.

Ca asa sunt eu, cine ma place, ma place, alta mama nu mai face ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.