Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

In data de 16.07.2019, mafia The Tsar Bratva a reusit sa cucereasca 72 de turf-uri.

HPL6cua.jpg

 

Acest lucru nu se putea intampla fara liderul SKY.BELEAUA, subliderii Road2Glory, KngMEOW, .Anne, Burn78, Danyel_Svd si membrii: Alekmeister, NaSSiM.SiLENTON, fAbiaN.Shunk, Razvanica.Shunk, KronusSLJ, kiwo, CyBorg, iKsyzalKING, EzkBBY.Faraon (SKR), ShowKING, Bechir.ROYAL, Bray, FAbrizioMafeotul, GoSa, ArseniePacacioc (Skrill3x), KevlaR, Mr.eXo, JuvelMagicianu, Sorin[RO] (RazorKIA), Beach4Dwin, Laabidi, Maccafloy, Speedy, Panda.., 1BabyTira1, 1babyAmandina1, RaYmOnD.WARMACHINE, .Elena, TeXOwn, Ezk, Zinc ( Mr.accent), PUNISHER (Gotze), Andrei.13, TheEmperor (Newlife), B0p, AlexTheGod, Dominique.RT, BAWZ, [Cr, S3KKKY, KindeRr, Badwolf, Alkapone, Tendoi, Relu.

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegii, va multumesc tuturor ca m-ati primit chiar daca in trecut cu unii dintre voi am avut mici certuri, am avut parte de cel mai frumos colectiv de cand ma joc sa mp, va iubesc enorm si sper sa tinem legatura!!

 

Edited by JUVEL BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2019 at 7:13 PM, Zenod ZEW said:

GG bajetzii pt saptejdoo ❤️ si lu' vtm @A n n e

Si fara frate-miu blana aici @Road2Glory ZEW mancatzeash talentu tau da zew

Te pupic dulcic :*

On 7/17/2019 at 2:22 PM, Gotze CUCERITORUL said:

Si Anne unde a fost sublider? Ca daca e asa la un war n-a avut mai mult de +3.

Am avut mai multe zile in ttb decat tine ;)

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2019 at 10:37 PM, A n n e said:

Te pupic dulcic :*

Am avut mai multe zile in ttb decat tine ;)

N-ai avut, iubi, a fost legenda la mine cand am luat 72, anul trecut, rank 4, dar tu esti cea mai frumoasa si doar asta conteaza. ;)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lebanezul said:

N-ai avut, iubi, a fost legenda la mine cand am luat 72, anul trecut, rank 4, dar tu esti cea mai frumoasa si doar asta conteaza. ;)

Nici nu m-ai chemat la tn la 72 :( mai ia inca o data lider si 72 sa vin la tn :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, runtimE Fabiskh said:

ceau ba m-am gandit sa mai comentez si eu cate cv pe aici

ba phax cand ai timp in 2-3 zile sa vb daca vrei sa facem fabiana shunkulitza ca trebuie sa caut modurile iar

Cand vrei tu, frate.

 

4 hours ago, A n n e said:

Nici nu m-ai chemat la tn la 72 :( mai ia inca o data lider si 72 sa vin la tn :*:*:*

Atunci nu te cunosteam, eram un om trist.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.