Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

21 hours ago, Bulaie ToV said:

Salutare frumosilor

Buna, vrei sa fim prieteni ?

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2020 at 5:21 PM, Ezk said:

Ba inactivilor dc nu vorbiti :( 

Buna, sunt Maricica. Cand l-am cunoscut pe Magurianu Eduard am cu am a crezut ca este iubirea vietii miele [meli*]. Dar, cand a inceput sa fie o rautate nu l-am mai placut. Si cand a zis ca sunt tiganca, nu l-am mai placut. Il viseam noaptea, dar acuma n-o sa-l mai visez pentru ca iiiee a zis ca se pisa in gura mea si se caca si in gura mea. Ma cac in fata lui si ii dau una de nu ti se vede

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, A N D R A said:

Buna, sunt Maricica. Cand l-am cunoscut pe Magurianu Eduard am cu am a crezut ca este iubirea vietii miele [meli*]. Dar, cand a inceput sa fie o rautate nu l-am mai placut. Si cand a zis ca sunt tiganca, nu l-am mai placut. Il viseam noaptea, dar acuma n-o sa-l mai visez pentru ca iiiee a zis ca se pisa in gura mea si se caca si in gura mea. Ma cac in fata lui si ii dau una de nu ti se vede

o. o oke

 

9 hours ago, Bulaie ToV said:

Am venit doar sa va spun ca am fost un inactiv si o sa fiu si de acum mai departe.

de fiecare data cand iti vad numele Bulae imi vine in cap fraza aia cu sa-mi bag .. :)) 

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor !

 

De astazi sunt noul lider al acestei factiuni, multumesc tuturor pentru voturi si sper sa facem o colaborare buna si placuta. 

Astept functia pe forum si ma apuc de modificat diverse chestii. Sper sa am activitatea voastra atat in joc cat si pe forum/rpg. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, F4L Carter. said:

Salutare tuturor !

 

De astazi sunt noul lider al acestei factiuni, multumesc tuturor pentru voturi si sper sa facem o colaborare buna si placuta. 

Astept functia pe forum si ma apuc de modificat diverse chestii. Sper sa am activitatea voastra atat in joc cat si pe forum/rpg. 

re :D 

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor ! 

 

Maine 05.08.2020 - Ora 20:00 avem antrenament ! Cine nu poate sa vina sa puna invoire, cine lipseste fara invoire o sa fie sanctionat ! 

 

Tot maine o sa anuntam si warurile daca prindem atac.

 

Astazi o sa actualizez toate topicurile pentru ca nu sunt actualizate, am sa postez la anunturi modificarile sa stiti despre ce este vorba mai detaliat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.