Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Walewski said:

Salut, hai ca a fost decent azi. Abia astept sa fim 25/25. Ne vedem maine, ca avem war in LS.. :))

 

Mi-am amintit de un video de pe hq ttb:

Facem si noi ce putem cu 14/15 membrii acolo :)) vin vremuri si mai bune, dar daca majoritatea joaca cu robotul nu avem ce sa le facem... este bine ca se face record de 72 de turfuri luate pe cod , asta da realizare :))

8 minutes ago, Walewski said:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Daca vezi ca membrii sunt slabi, incerci sa faci oricum ceva, dupa cum se descurca si ei. Cum am tras de war pana la runda 6, chiar daca mai mult muream, asa mai puteam sa tragem de inca 2 runde, dar na, e mai usor sa te enervezi si sa-ti bagi picioarele in el war pentru ca ii vezi cum isi iau toti clear. La fel si la warul cu sp :)

 

doar [/backup] nu e comanda magica prin care castigi warul

Edited by South Walewski
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, South Walewski said:

Daca vezi ca membrii sunt slabi, incerci sa faci oricum ceva, dupa cum se descurca si ei. Cum am tras de war pana la runda 6, chiar daca mai mult muream, asa mai puteam sa tragem de inca 2 runde, dar na, e mai usor sa te enervezi si sa-ti bagi picioarele in el war pentru ca ii vezi cum isi iau toti clear. La fel si la warul cu sp :)

 

doar [/backup] nu e comanda magica prin care castigi warul

O sa schimb foaia prin alta comanda magica stai linistit, nu este vorba de nici-un slab aici, este vorba ca nu stie sa asculte nimeni .Dar lasa ca vedem la urmatoarele cine nu asculta o sa fie zburat mai simplu de atat nici ca se poate.

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2020 at 10:04 AM, NorberT said:

Sa facem cum se cuvine. Salutare si bine v-am gasit. Cred ca ar fii vremea sa reincep activitatea si pe forum ! 

Bine ai venit printre cei mai buni . Sedere placuta aici si sa nu uiti sa imi deschisi usa la limuzina cand ajung pe turf la war ! Sa nu incep cu factionwarn din start.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, F4L Carter. said:

Bine ai venit printre cei mai buni . Sedere placuta aici si sa nu uiti sa imi deschisi usa la limuzina cand ajung pe turf la war ! Sa nu incep cu factionwarn din start.

Eh asa deci, incepem tare din prima? Bun !

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2020 at 9:46 AM, F4L Carter. said:

Pai da, daca nu incep asa ti se urca smecheria la cap si nu vreau asta ! Aaa si inca ceva, cand vorbesti cu mine in joc sa porti palarie sau risti factionwarn ! :D

O port mereu, dar cand ma intalnesc cu tine o dau jos ;) Sper ca sti vorba " Jos palaria" !

Link to comment
Share on other sites

On 9/22/2020 at 6:44 PM, F4L Carter. said:

Ce agresiv ma, trebuie sa facem si noi ceva pe lv-u asta :)) vedem noi ce iese pana la urma :D

Tre sa iasa multi sa iese ceva ;) If u know what i mean . 

Link to comment
Share on other sites

Denumirea originală al modului: ??ModPack De Mafii By Sawu & iHaveSEE / ORANGE / ANNIVERSARY  /  Edition / Jocul Complet??
Descrierea modului: Este un pack cu modurile pe care le folosesc.

Poze / Video (obligatoriu):  

 

 

 

DownloadLink: Descrierea clipului.
Instrucțiuni de instalare (obligatoriu): Copy-Paste din Arhiva descarcata.
Alte precizări: LIKE / SUBSCRIBE / SHARE Pentru munca depusa.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.