Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ohhh iar este serverul inchis ... :( :( :( Nu Am ce fce.. sper sa se remedieze repede problema :X:X

 

 

Inca ceva ... as vrea daca se paote sa facem un TOPIC sau sa psotam chiar aici la Discutii membri ... sa facem un concurs Trivia ... adica cu intrebari puse si raspunsuri (la care numai membrii corleone sa paote juca ) ...iar cine raspunde corect automat pune urmatoarea intrebare ... (intrebari serioase ) ... .

 

Exemplu :

X Intreaba :Cine este capitanul echipei nationale?

Y raspunde :Chivu ...

X Raspunde : Corect sau Incorect ...iar dupa aceea acel Y pune urmatoarea intrebare ...

 

Daca ati vrea.. alin si spawn sa facem un topic nou cu numele "Trivia" sau " Jocuri" iar subtopic " Trivia" ...Ar fi grozav ... sau chiar aici la "Discutii membrii corleone Family"sa facem acest joc ar fi super :X ... mai ales ca serverul momentan este off si avem lispa de ocupatie ... deci ce ziceti ? ;)):X ???

 

Sper sa fiti de acord de acest joc pus la noi la Corleone ... :X Astept parerea Liderilor Alin si Spawn si al vostru membrilor cu Pro/Contra daca vrei acest Joc :X..:X

Link to comment
Share on other sites

Hoho :)), dar ati discutat azi, nu gluma ;)). Eu am fost plecat :D

@Alin: Salariile sunt mari si atragatoare pentru playerii care joaca pentru salariu. Oricum numai pe donatii si eventuri cheltui de 10 ori suma salariului rank 2 :)), Daca de 2 saptamani nu reusesc sa strang 2 milioane in plus fata de suma din contul meu :X, tinand cont ca am 130 k payday :))

@DEagle, nu cred ca se poate asta. Eventual sa se faca un topic in RPG.B-Zone.Ro:7777 Role Play, nu aici. Ca tot ai venit cu ideea de joc nou, ma bag la un cs ca nu am jucat de mult :X

Link to comment
Share on other sites

Hoho :)), dar ati discutat azi, nu gluma ;)). Eu am fost plecat :D

@Alin: Salariile sunt mari si atragatoare pentru playerii care joaca pentru salariu. Oricum numai pe donatii si eventuri cheltui de 10 ori suma salariului rank 2 :)), Daca de 2 saptamani nu reusesc sa strang 2 milioane in plus fata de suma din contul meu :X, tinand cont ca am 130 k payday :))

@DEagle, nu cred ca se poate asta. Eventual sa se faca un topic in RPG.B-Zone.Ro:7777 Role Play, nu aici. Ca tot ai venit cu ideea de joc nou, ma bag la un cs ca nu am jucat de mult :X

 

Ma eu m-am gandit ca sa fie un joc " de familie" adica doar noi sa il jucam nu toti playery sa joace acest joc ,ci asta sa fie un joc pur si simplu " intre noi" ... :X ... :X

Link to comment
Share on other sites

mama Faust parca ai avea ciuda pe ceilalti care posteaza aici de lasi 3 posturi consecutiv :)) Sa ai numai u posturi in topic :> Buna ideea :))). Acum terminai si io scoala, foarte tare, plec la 10 si ma intorc la 12, mai mult fac pe drum de cat la sc. Asta e, nu prea nimer usa de intrare :)))

Link to comment
Share on other sites

Faust data viitoare da un edit,iar voi numai fiti ma asa rautaciosi >:P ,iar tu nfs esti din corleone de postezi aici?ai cerut vreo aprobare ceva?Daca mai faci aici posturi cu intepaturi sau chestii de genu asta la adresa membrilor familiei Corleone ne suparam.
Link to comment
Share on other sites

Faust data viitoare da un edit,iar voi numai fiti ma asa rautaciosi >:P ,iar tu nfs esti din corleone de postezi aici?ai cerut vreo aprobare ceva?Daca mai faci aici posturi cu intepaturi sau chestii de genu asta la adresa membrilor familiei Corleone ne suparam.

 

 

 

postez aici k sunt prieteni d la mn din cartier si ii zic doar adevaru lu faust=))

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bha nene v-ati luat cu alte vrbe si ati uitat sa raspundeti la asta de mai jos ... :))... :X :X Spawn sau Alin ziceti daca sunteti de acrod ... daca nu .. ok,nu este nici o Problema :X

 

 

Inca ceva ... as vrea daca se poate sa facem un TOPIC sau sa postam chiar aici la Discutii membri ... sa facem un concurs Trivia ... adica cu intrebari puse si raspunsuri (la care numai membrii corleone sa paote juca ) ...iar cine raspunde corect automat pune urmatoarea intrebare ... (intrebari serioase ) ... .

Exemplu :

X Intreaba :Cine este capitanul echipei nationale?

Y raspunde :Chivu ...

X Raspunde : Corect sau Incorect ...iar dupa aceea acel Y pune urmatoarea intrebare ...

 

Daca ati vrea.. alin si spawn sa facem un topic nou cu numele "Trivia" sau " Jocuri" iar subtopic " Trivia" ...Ar fi grozav ... sau chiar aici la "Discutii membrii corleone Family"sa facem acest joc ar fi super ... mai ales ca serverul momentan este off si avem lispa de ocupatie ... deci ce ziceti ????

 

Sper sa fiti de acord de acest joc pus la noi la Corleone ... Astept parerea Liderilor Alin si Spawn si al vostru membrilor cu Pro/Contra daca vrei acest Joc

Link to comment
Share on other sites

am mai zis eu ceva cocaine ;) eu unu i-am zis lui nu ma mai intereseaza ce faci ca am vb si cu alin si cu spawn nu vreau sa ma cert cu toti din cauza lui ;) asa ca PACE (pe forum si pe /f)

 

 

haideti sa iesim din subiectul si sa ne vedem de ale noastre :)

Link to comment
Share on other sites

Shlomy,buna ideea dar...nu pe forum,poti da search pe google..si nu prea ar mai fi trivia ma intelegi? :D

 

Te inteleg si inteleg ideea ta dar poate merge sa facem pe un anumit timp ... adica din 10:10 pana la 10:12 sau ceva de genu ... nu stiu ... ... nu merge nici asa ? sau macar sa inventam alt joc scare sa il jucam numai noi ... ce zici ? daca da,voi cauta eu jocul adecvat pentru la noi la corleone :X;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.