Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se vede k e inchis sv.. toata lumea aici ;)). Hai sa va zic un film fain. "Blow", da aveti grija sa nu nimeriti "Blowjob". :))

 

 

=)))))) avem grija asta imi place si mie cand e inchis servaru :D

 

doamneee ce plete avea Johnny Depp =)))))

Link to comment
Share on other sites

mai du-te la o bere ... :)) nu prea ai ce face :)) noi ne-am luat cu vorba si am scris vreo 2 pagini de "discutii crleone " asa ca ai de citit in seara asta :)):))

 

PS : m-a invatat edy cum scrii asa cu fontu ala ... ca tu esti bulache si nu zici :))

PS 2: ai zis ca imi faci si mie un sig cu Shlomy cum il ai tu pe ala cu Consigliere ... Pfuoai ce marfa e .. mersi deja l-am pus .. se vede marfa :)) hai frate fa-mi-l si mie odata :)) nu te mai duce la beri betzivane :))

Link to comment
Share on other sites

@Spawn pai cum sa mai fii ma in forma sa imi faci semnatura aia daca ti-ai baut mintile "la carciuma" ?? :))

 

@edusca00 Mda ... asa e ... o sa ii dea drumul dar cu mici intreruperi... :(

Link to comment
Share on other sites

Wow,Shlomy ce mandru esti ca scri cu fontul asta :))

Luati-va si voi alte jocuri,mai uitati-va la un film ceva,nu doar SA-MP,SA-MP,SA-MP,si eu ma plictisesc,dar pot gasii si altceva.

Cu mici intreruperi?Au zis asta la misto,o sa stea aproape toata ziua inchis,poate cu mici deschideri :-J

Link to comment
Share on other sites

qazdawn chiar m-am saturat sa aud peste tot "mai lasati samp", "iesiti afara", "uitat-va la un film", "jucati si altceva" ... hai sa ne lasam de samp si gata, se pare ca pentru voi asta e singura solutie; toti priviti samp ca fiind ceva plictisitor dar totusi il jucati. Daca cineva are chef sa joace samp cand serverul se intampla sa fie offline normal ca se "descarca" pe forum. Incredibil cum va luati unii dupa altii, am impresia cateodata ca va este rusine de faptul ca jucati samp.

 

Cat despre faza cu mici intreruperi, nimeni nu a zis asta la misto...

Link to comment
Share on other sites

are dreptate alin cand nu merge servaru toti pe forum discuta " dar dc nu merge cand ii da drumu ca se deschide maine ca poimaine ca se baga ca se scoate " uite mergeti la un biliard la un film la un club iesiti cu prietenele (care aveti) si jucati sa-mp cum joc si eu la plictiseala ;)
Link to comment
Share on other sites

LoL de plictiseala? :|. Eu unu nu joc de plictiseala , joc deoarece imi place ... si-mi fac si timp sa ies in oras,sa ies cu prietena , sa si invat , etc trebuia sa stii cum sa-ti administrezi timpul astfel incat sa faci si ceea ce-ti place si ceea ce e necesar :)

 

 

Apropo stiati ca in Italia este un oras sau un sat , nu-j ce in fine , care se numeste Corleone? :D

Link to comment
Share on other sites

LoL de plictiseala? :|. Eu unu nu joc de plictiseala , joc deoarece imi place ... si-mi fac si timp sa ies in oras,sa ies cu prietena , sa si invat , etc trebuia sa stii cum sa-ti administrezi timpul astfel incat sa faci si ceea ce-ti place si ceea ce e necesar :)

 

 

Apropo stiati ca in Italia este un oras sau un sat , nu-j ce in fine , care se numeste Corleone? :D

 

Asa e ... lasati la o parte discutia cu "plictiseala samp" .. etc ... chiar nu e necesar ( parerea mea) ... daca nu aveti samp nu aveti altceva ce face ? si eu abea astept sa se dea drumu :X:X sa joc ...:X dar mia bine faceti ca Spawn .. mai iesit la o bere cu prietenii .... va imbatati cum s-a imbatat ieri spawn de nu a fost in stare sa facaun SIG :)) parerea mea e ca cel mai bine ii urmati drumul :X:))catre carciuma din deal :)):X:X

 

PS: weekend fara samp ? chiar nu cred ca e vreo rusine sa joci samp sau sa te ascunzi de faptul ca joci samp .. atc atc :)...b-zone off... :( aiurea ... :(

 

@ qazdawn :)) asa e :Xe prea marfa fontu :)):X8-|

Link to comment
Share on other sites

qazdawn chiar m-am saturat sa aud peste tot "mai lasati samp", "iesiti afara", "uitat-va la un film", "jucati si altceva" ... hai sa ne lasam de samp si gata, se pare ca pentru voi asta e singura solutie; toti priviti samp ca fiind ceva plictisitor dar totusi il jucati. Daca cineva are chef sa joace samp cand serverul se intampla sa fie offline normal ca se "descarca" pe forum. Incredibil cum va luati unii dupa altii, am impresia cateodata ca va este rusine de faptul ca jucati samp.

 

Cat despre faza cu mici intreruperi, nimeni nu a zis asta la misto...

 

Nu Alin,nu ti se pare,uneori chiar imi este rusine ca ma joc SA-MP:).Cand la scoala ma asculta si nu stiu pt dimineata stau pe SA-MP imi este rusine in primul rand de mine,si in al doilea rand ca ma joc SA-MP.

Si nu,nu m-am luat dupa nimeni,aceasta este parerea mea.

Cand serverul este down vad tot felul de topicuri aiurea pe forum.

"VA ROG DESCHIDETI SV,SAMP ESTE VIATA MEA" sau "M-AM PLICTISIT,FARA SA-MP N-AM CE FACE".

Vrei sa spui ca nu am dreptate in legatura cu asta?

Link to comment
Share on other sites

Si io aud pe multi zicand, "faceti si altceva" si ei sunt non-stop pe sv :)) Dar ei pun pariu ca verifica din 5 in 5 minute daca s-a deschis sv-ul. Nu e frumos asa.. Ce vreti sa vada lumea ce smecheri sunteti voi in RL ?:)) Lasati-i frate pe ceilalti sa se planga cat vor ca se plictisesc ca doar de aia topicul se numeste "General Discussion".

 

@qaz nu e vine samp-ului ca nu inveti tu :P, ai putea sa iti organizezi timpul astfel incat sa poti face mai multe intr-o zii :). Nici io nu invat acasa, dar stiu sa ma descurc. Invat putin in pauze,etc.. Incercati sa va uitati fix in ochii profesoarei/profesorului si sa faceti o fata de milog :)))) Sincer la mine merge si imi zic "Hai stai jos, e ultima oara cand te iert"

Link to comment
Share on other sites

Nu Alin,nu ti se pare,uneori chiar imi este rusine ca ma joc SA-MP:).Cand la scoala ma asculta si nu stiu pt dimineata stau pe SA-MP imi este rusine in primul rand de mine,si in al doilea rand ca ma joc SA-MP.

Si nu,nu m-am luat dupa nimeni,aceasta este parerea mea.

Cand serverul este down vad tot felul de topicuri aiurea pe forum.

"VA ROG DESCHIDETI SV,SAMP ESTE VIATA MEA" sau "M-AM PLICTISIT,FARA SA-MP N-AM CE FACE".

Vrei sa spui ca nu am dreptate in legatura cu asta?

 

@qazdawn ai destula dreptate... multi chiar exagereaza ... parca zici ca s-au nascut cu samp in brate ... joaca de 2-3 luni si gata fara SAMP mor ...:( aiurea , si eu regret ca e serveru inchis dar nu jelesc ca aia ... sa fim seriosi ... :(

 

Link to comment
Share on other sites

@cyufy Nu este problema de asta.

Problema este ca eu vreau sa ajung ceva in viata,sa invat la scoala,dar uneori nu pot din cauza dependentei de SA-MP.Asa,nu m-as mai duce la scoala,si as sta toata ziua pe SA-MP.Ar fi bine asa?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.