Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare jucători,
Astăzi, 15.12.2016, serverele RPG vor fi trecute pe un nou dedicat, așadar e foarte probabil ca ele să fie oprite ori să se restarteze de mai multe ori în tot acest timp. Sugestia noastră este să nu faceți afaceri importante sau astfel de lucruri de amploare deoarece există o mică șansă să nu se salveze modificările aduse conturilor în cazul în care conexiunea către server cade brusc.

De asemenea am hotărât ca warurile de astăzi să fie oprite pentru a nu exista neplăceri în ganguri și urmează să adăugăm update-ul de Crăciun împreună cu Gift și Quest.
Ne cerem scuze pentru inconveniențe și sperăm ca această modificare să reducă lagul de pe servere. Mulțumim.

 

Nu avem war-uri azi , salut.

Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau va anunt ca aici mi se incheie aventura in aceasta mafie.

Inainte de a pleca vreau sa va spun ca m-am simtit excelent si m-am distrat alaturi de voi.. uni mai prostuti alti mai destepti, dar intr-un cuvant tot de treaba ati fost.

Bulaie iti multumesc inca odata pentru sansa acordata, succes cu mafia mai departe si spor la waruri!

 

Va salut, succes !

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, sper ca nu deranjez. Topicul cu legende a fost refacut in proportie de 95%. Puteti arunca o privire aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/. Multumesc pentru rabdare si scuze de deranj. Aveti acolo criteriile pentru a ajunge pe lista.

Link to comment
Share on other sites

Care vrea sa castige 1000gold ?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.