Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, vad ca intr-o singura seara v-ati certat toti degeaba :)).

Fiti mai calmi.... eu am dormit de la 15 pana acum si cred ca o sa ies pe afara, relaxati-va cat mai aveti timp :)

 

Link to comment
Share on other sites

Deja rTs Mihai nu mi-a zis nimic la pm pe forum .... ce sa-ti zic esti un copil prost crescut nam ce sa-ti cer .

 

Nu este ca şi cum te-aş fi jignit, aşa te simţi tu. Copil prost crescut? Eu aş spune să vezi cum vorbeşti, nu sunt unul din cei care se înmoaie când aud de o fată în SAMP.

Link to comment
Share on other sites

Nu este ca şi cum te-aş fi jignit, aşa te simţi tu. Copil prost crescut? Eu aş spune să vezi cum vorbeşti, nu sunt unul din cei care se înmoaie când aud de o fată în SAMP,

 

Da esti un copil prost crescut pentru ca dai dovada de el cu ce drept ma faci tu pe mine ,,Travestit'' mai vazut ??

Link to comment
Share on other sites

Si ma rog de ce va certati?

Criminal nu conteaza frate poate sa fie si din Irak, nu imi pasa atata timp cat e activa si iese pe + la fiecare war.

Nu conteaza ca e fata/baiat, daca isi face treaba si confirma ca este un membru bun nu prea are importanta!

Edited by KatalinLegeto
Link to comment
Share on other sites

2. .Anca. nu e fată din ce spun ceilalţi. Micuţul f.junior, e praf.

 

Probabil că aşa vezi mai bine.

 

Da esti un copil prost crescut pentru ca dai dovada de el cu ce drept ma faci tu pe mine ,,Travestit'' mai vazut ??

 

pentru ca dai dovada de el = hă?

 

Nu are rost să continui discuţia asta, nu are rost să încerc să spun ceva, e degeaba în cazul tău.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, totusi am dubii in privinta Ancai deoarece am auzit ca toarna pe la cei din Rifa ce facem noi in factiune, poate ne va parasit cat de curand daca sunt adevarate vorbele pe care le-am auzit, sper sa fi fost mintit si sa nu se intample una ca asta.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, totusi am dubii in privinta Ancai deoarece am auzit ca toarna pe la cei din Rifa ce facem noi in factiune, poate ne va parasit cat de curand daca sunt adevarate vorbele pe care le-am auzit, sper sa fi fost mintit si sa nu se intample una ca asta.

 

Da gresesti in privinta asta pentru ca eu nu am mai vorbit cu nimeni ...I-a sa-i intrebi pe cei de la Rifa nam vorbit cu nimeni doar cu RowE dar nu despre factiuni .

Link to comment
Share on other sites

Va salut all, acesta este ultimul meu post:)

Respect all mai ales gut si ham ham :P

Have fun

Respect vietnames si toti cei care fac parte

Sper sa ne mai vedem :*

Edited by A41 Selz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.