Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu e bine sa vorbiti la nervi, azi a fost o zi destul de buna, in legatura cu membri care sunt inactivi vor fii sanctionati de Hunter, nu are rost sa va dati demisia.

Poate si eu sunt nervos/suparat dar iau tot raul spre bine, avem cateva zile de cand am intrat in mafie si e normal sa nu fie foate bine de la inceput dar de luni se va schimba treaba.

Felicitari pentru war-uri, Noapte Buna.

Edited by Elldevis
Link to comment
Share on other sites

Nu,nu vreau sa impresionez pe nimeni,am pus ss ca sa nu-mi sara lumea in cap ca am luat worst aiurea si da sunt in goana dupa best,daca n-as fi nu as face scorurile astea,asta nu inseamna ca din cauza asta mi-am dat demisia ca nu am luat best...si nu cred ca "majoritatea" isi dau silinta cum zici tu,uitate la evidenta waruri sau pe RPG sa vezi cati membri intra constant la waruri,nici jumate din factiune,mai mult de 15/38 nu intra.

 

Stiu ca nu suntem cei mai activi , dar sunt membrii buni cu care poti face treaba. Saptamana asta a fost slaba, poate cealalta va fii foarte buna, sau nu.

Daca tu vrei sa te dai batut asa din prima, si sa iti depui demisia este treaba ta.

 

Noapte buna, felicitari pentru astazi.

Link to comment
Share on other sites

Au decurs destul de bine war-urile chiar si cu 10-15 membrii online, nu trebuie sa va puneti demisiile daca pierdem un war, o sa vedeti ca o sa fac niste schimbari in urmatoarele saptamani :)

Inactivii au fost dati afara in mare parte.

Link to comment
Share on other sites

Va urez mult succes baietii , Hunter sper sa reusesti sa ii unesti , sa reusesti sa faci o factiune unita , respectata si puternica... Sper sa va vad pe primul loc. Mult succes !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Va urez mult succes baietii , Hunter sper sa reusesti sa ii unesti , sa reusesti sa faci o factiune unita , respectata si puternica... Sper sa va vad pe primul loc. Mult succes !!! :D

 

Imi pare rau ca pleci Bebell, succes mai departe :*

 

 

Salut baieti, back de la liceu, ce faceti? De luni trebuie sa ne punem pe treaba ca nu mai merge asa.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care imi sar in cap daca iau worst, niciodata nu am avut scor pe - cand am luat worst si nu o sa am, tineti minte :)

 

http://imgur.com/a/FYolm

 

Stiu ca e scor destul de mic dar e greu sa am grija si de voi sa mai fac si puncte in zona de war.

 

Trebuie sa te antrenezi mai bine Hunter :))) . Nu te face pe tine un worst.

 

Ma duc la sala, ne auzim mai tarziu, bafta , aveti grija de voi!

Link to comment
Share on other sites

 

Trebuie sa te antrenezi mai bine Hunter :))) . Nu te face pe tine un worst.

 

Ma duc la sala, ne auzim mai tarziu, bafta , aveti grija de voi!

Ce sa antrenez ba ca eu 20 de minute din war trebuie sa strig la astia si alte 10 minute mai trag si eu la war .. acu am mai golit din ei si o sa mai urmeze :)

Link to comment
Share on other sites

Va urez o seara placuta in contrinuare, m-am uitat la "12 ani de sclavie" si sunt cam trist pentru ca am vazut cata cruzime si cata prostie era pe atunci in lumea de pretutindeni, va sugerez acest film, este informativ si foarte bun. Merita Oscar-ul 100%

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem si sa facem treaba buna.

Intru si eu in cateva minute in game.

 

Welcome celor noi! Sper sa ne intelegem bine.

 

Neata baieti, ce faceti? Doar ce m-am trezit , ma duc sa fac un dus, ne auzim in-game.

Link to comment
Share on other sites

Neata, sunt noul vostru' coleg :). Sper sa ne intelegem bine si sa facem treaba. Nu luati in seama ce spun GSB-ul despre noi ca suntem slabi etc, numai gura ii de ei :*.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.