Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Am REvenit. Azi am concurs cu clasele...dar tot o sa stau la Pc pana plec la scoala :)

 

Gata cu prostiile

Nu vreau sa vad:

  • cifre in loc de litere.
  • prescurtari gen: 'cmf?' 'sal all' si alte rahaturi
  • 'yo','io', nu e chiar asa greu sa scrieti: eu
  • culori din gama: 'cocalarilor' daca pot sa zic asa.deci fara roz/mov.
  • 'font'`uri ce nu le intelege nimeni la marimea normala, deci dati o marime mai mare scrisului daca vreti neaparat acel 'font'
  • mai mult de 5 'fete zamaberete' gen: :))=)):D intr`un post

 

Lista rusinii:(aici voi trece pe fiecare dintre voi ce incalca acele reguli de acum in colo)

 

Nota: Daca tot faceti un post va puteti chinuii sa respecte acele reguli

Nota: Voi pune acest post dupa fiecare incalcare a unei reguli de mai sus

Ai dreptate cel mai mult cu posturile "R3 all" ..posturile pt +1 Si cu scrisul...gen Ady_Rogy care mai scrie cu un font din care nu se intelege nimic.

 

 

cum sa ma umilesti ??? :))=)) eu am lvl 40 si u 18 te bat de faci pe tine :));)

Ai lvl 40? Te crezi mare la lvl 40? NU conteaza levelul. Conteaza de cat timp joci si cate stii..ca poti sa ai lvl 40 si sa nu stii cum sa iesi din chirie.

 

conteaza ..pentru ca,cand faci lvl poti pune la dexteritate,viteza,sprint :P haha
Putin importante daca stii sa joci.

 

 

EDIT : Am plecat la scoala. Bafta.

0merta, sper ca nu te-ai suparat pe mine...si daca te-ai suparta sper sa ma ierti..in legatura cu...cu barzini ala...

BAfta

Edited by DgS SkuNk
Link to comment
Share on other sites

 

Gata cu prostiile

Nu vreau sa vad:

  • cifre in loc de litere.
  • prescurtari gen: 'cmf?' 'sal all' si alte rahaturi
  • 'yo','io', nu e chiar asa greu sa scrieti: eu
  • culori din gama: 'cocalarilor' daca pot sa zic asa.deci fara roz/mov.
  • 'font'`uri ce nu le intelege nimeni la marimea normala, deci dati o marime mai mare scrisului daca vreti neaparat acel 'font'
  • mai mult de 5 'fete zamaberete' gen: :))=)):D intr`un post

 

Lista rusinii:(aici voi trece pe fiecare dintre voi ce incalca acele reguli de acum in colo)

BiS Alex- e un joc nu un 'jok'.

 

Nota: Daca tot faceti un post va puteti chinuii sa respecte acele reguli

Nota: Voi pune acest post dupa fiecare incalcare a unei reguli de mai sus

Nota: Nu v`am cerut sa vorbiti si corect gramatical dar fara ce am zis mai sus.

 

Link to comment
Share on other sites

Oooooffff...:( dar eu m-am obisnuit sa scriu cu 3 la salutare...de la cs....si la "eu" m-am obisnuit sa scriu ew...sunt acceptate...? Doar ala cu "ew" !

Link to comment
Share on other sites

Oooooffff...:( dar eu m-am obisnuit sa scriu cu 3 la salutare...de la cs....si la "eu" m-am obisnuit sa scriu ew...sunt acceptate...? Doar ala cu "ew" !

 

cand vorbesti cum zici? 'edubluve am 2 mere' nu prea cred, trebuie sa va invatati sa vorbiti mai altfel, ca o sa ajungeti sa scrieti pe la testele de la romana: 'm!h@! 3m!n3scu.....' evident ca exagerez dar nu e bine, peste cativa ani o sa va fie rusine de asa ceva

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna!!!..Breaks am facut si eu cerere la cerere creatii la photoshop daca esti dispus sa imi faci postezi acolo :D!!!Hai noapte buna tuturor Edited by DoNzMiTiTeL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.