Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mie imi plac astia cu skinul de Big Smoke din GSB , dupa ce ii omor majoritatea dau vina pe skin , motivul este unul pe care eu unul il inteleg " GG cand o sa iau rank up nu o sa ma mai omori , data viitoare imi schimb schinul si nu o sa mai tragi in elefanti "

Link to comment
Share on other sites

asdlkjLANaskaf...

Cum sa iau fw pentru nimicul asta?

Unde este mesajul cu "X left the turf"?

Sa nu mai zic ca se vede ca am mers din greseala pe lateralul turfului + ca am intrat pe turf, n-am ramas afara si am fost omorat numai ca el a taiat video-ul.

Deci ma aleg si cu Fw si cu Kill pe turf, frumos.

Link to comment
Share on other sites

Va speriati de propria frica! Cum sa pierdem contra GSB? Voi ganditi? Da, sunt mai multi, dar ei sunt exemplul care a fost acum cateva zile (nu zic mafia anume), erau multi, erau si mai activi ca noi, dar tot noi am castigat. De ce? Pentru ca nu conteaza cat de multi sunt, conteaza si cat de buni, daca unul de la noi din mafie face cat 5 din GSB e si normal sa castigam. Ganditi cu minte, nu cuminti!

#LSGRI #LSLIGHTBLUE.

Link to comment
Share on other sites

Ba v-ati uitat la cereri unban?2 GSN au luat ban pentru cheats,1 care abia ce a intrat ieri si din nimeni pe server a devenit magician iar celalalt care lua worst saptamana trecuta acum ia best..si inca ce magician era el cu tec-ul.si mai au tupeu sa zica de noi ca suntem codati :D.Hai ca eu ma bag la somn ne vedem maine la wars!

Link to comment
Share on other sites

Neatza .

2 banati=)) e bine .

Stau sa astept sa vad ce zice Kelton la reclamatia lui Talibanu ala de Silviu .

Eram cel putin 3-4 membri la moll.

Inca nu sa nascut omu care sa ma baneze pe mine / Asta pentru un nab pe nume Newlife care sa inbatat de fericire ca mi-a facut ala post pentru no-recoil

Stai cuminte instructorule , ne vedem diseara la WAR.

Link to comment
Share on other sites

Esti prea dur pabblo,

Raul00 nu ma compara pe mine cu tine,eu nu s codat ,cu tecurile NEVER nu trragi asa baietas codati codati codati fetite fetite poponari:)

Ala a lua worst saptamana trecuta saptamana asta e magician,oricum cei di gsn sunt niste abuz-eri daca stau bandi on fac lejer 3-4 posturi.
Link to comment
Share on other sites

RauL00 VIP Prietene ce decizie astepti tu ? Ca banu oricum va ramane

Dute la "Fortele de munca " si depune dosarul de SOMAJ dar vezi sa nu te prinda cu wallhack ON

Cat sunt eu aici VTB NU VA MURII , transmitei asta lui Newlife care mai nou nu mai e virgin de cand a pus mana pe F1 F2 F3 F5 / Pwp

Link to comment
Share on other sites

Ba uni din VTBP sunt niste avorturi esuate. Si oricum o sa luati "la mure" de la GSB. LS o sa fie VERDE, poponarilor !!!! Bafta la luat de mure.

Ba copil plangi singur cat de ratat esti,ce te legi de noi?,ca fara cod nu faci nici +1 ma!!

Du-te la culcare si nu uita sa te uiti la povestea de noapte!

PS: Cu asa copii ca tine care folosesc coduri clar lucru ca sunteti cu ''valoare'' :*

Link to comment
Share on other sites

, mergi ma si pupa mana parintilor ca si-au permis sa-ti cumpere un PC in speranta c-o sa inveti si tu ceva cu ajutor lui si c-o sa-ti fie de mare folos in ceea ce inseamna pregatire personala. Si dupa toate astea mergi si in baie, uita-te-n oglinda si da-ti 2-3 pale poate iti revi la realitate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pt cristi tristu din GSB

Ba omule, ce vezi neobisnuit in postu ala???A iesit dp zona normal ca ii face post si daca te mai legi o singura data,O SINGURA DATA de Dragonu, o bulesti rau cu mn ca iti iau tot neamu la plimbare pe /c auzi ma copilas?TE LEGI DE EL, TE LEGI DE MN, copil parlit.Vedeti-va de jocul vostru si nu suferiti atat, hai tot GSB la desfacut sampanii ca ati luat 2 turfuri cu codatu de raul00 care acm isi taie venele ca a luat ban si cu tristu de robertcobch care are 7 ani si caramizi sub fund sa ajunga la tastatura ca saracu nu poate juca fara aim si nu uitati cn a inceput cu posturile si cn a inceput cu certurile, stati in banca voastra ca bn stati.Mancati nutella sa cresteti mari si mai iesiti pe afara sa vedeti cum arata soarele.


Ba uni din VTBP sunt niste avorturi esuate. Si oricum o sa luati "la mure" de la GSB. LS o sa fie VERDE, poponarilor !!!! Bafta la luat de mure.

Ba mucea, tu in GSB faceai numai - campion pe sate la worsturi,te bateam si sdpistol vs deagle la ce paleta radicala erai si acum brusc ai luat besturi si faci +??

Vorba lui MC1 "tu fara cod nu scoti nici +1" si mai ai TUPEU sa faci cerere de unban si sa suferi pe la discutii??CAT DE PROST sa fii sa tragi cu aim+norec cu tec si secunde cu ak, se vede ca tu nu ai nicio treaba cu sampu, ba copilas ai dat si tu de aim si ai facut + ,2 zile dupa care ti-au dat astea o pauza bn meritata la cat efort ai depus o si meritai.

Ce sa mai zic slabanule, paleto, prafule marsh la mario 2 sau farmville ca sampu nu e de tn, S4LP@!

Edited by AIM PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

ba pitbul mai usor ca ma ranesti mai mult , eu "sufar tare in sinea mea" ca nu pot trage ca ei,o sa vorbesc cu nolife sa-mi dea lectii sa dau si eu bine cu arma, sper sa scap de depresia interioara..

urati-mi bafta,

ps: cristi95 IQ<10

ps2: e un compliment

ps3: sunt indulgent rau

Link to comment
Share on other sites

ba pitbul mai usor ca ma ranesti mai mult , eu "sufar tare in sinea mea" ca nu pot trage ca ei,o sa vorbesc cu nolife sa-mi dea lectii sa dau si eu bine cu arma, sper sa scap de depresia interioara..

urati-mi bafta,

ps: cristi95 IQ<10

ps2: e un compliment

ps3: sunt indulgent rau

Lasa boss ca si tu le retragi posturile cand au retras ei un post fara sa castige ceva din el?Esti prea bland cu ei nu merita mila!
Link to comment
Share on other sites

Dce suferiti atat? Ziceti de GSB ca sufera si nu stiu ce.. Dar credetima in orice mafie exista codati, Nu ma luati voi pe mine ca voi nu aveti codat : Pitbbul,D3nver,Donpablo, Stiti foarte bine ca dati cu codul(nu are rost sa va mai spun ca sunt filmulete cu voi:).. dar inca se mai aduna dovezi). Si Pitbull de unde sti tu ca am eu 7 ani? Vorbesti fara sa sti ce vorbesti.. Si auzi la tine cat de tare esti : "Iti iau tot neamul la plimbare pe /c :))" sa fim seriosi.. mai iesiti si voi din casa mai lasati atata sa:mp sau ce mai jucati voi. Si charles fi si tu mai atent ce scri.. poate intelegem si noi.. adica totusi daca nu sti sa scri macar ca sa intelegem si noi, nu o mai fa.

 

Sa fim seriosi, vorbiti atat de newlife ca e codat si nu stiu ce.. Dar prin ce vad eu la discutii aici : "Suntem vedete" , "ii spargem pe GSB" , "Au avut noroc azi" , "Din cauza la codatii aia 2" nu ar trebuii sa va plangeti de el ii aveti pe [bOT] , Daca voi i-at da afara pe cei din clanul [bOT] din care 50% au aim/no-recoil, asta nu am ziso eu, a ziso chiar un membru din BOT, credetima ati avea numai - .

 

P.S : Puteti incepe cu suferintele : Menthol codatul si nu stiu ce, stiu ca asta veti incepe sa spuneti, :)) si apropo nu imi pasa e doar un joc:-j in care voi traiti.

 

Aaa am uitat de ceva.. Donpablo nu uita ca ieri la GunShop ti-a sarit tinta cand trageai in mine si a trecut navy sau cum il cheama prin fata ta.. Deci nu mai zi tu pe aici ca esti curat si nu stiu ce..sau cel putin nu mai comenta despre cei din gsb ca au coduri cand sti ca si tu ai..

Edited by SaucyBBQ
Link to comment
Share on other sites

Dce suferiti atat? Ziceti de GSB ca sufera si nu stiu ce.. Dar credetima in orice mafie exista codati, Nu ma luati voi pe mine ca voi nu aveti codat : Pitbbul,D3nver,Donpablo, Stiti foarte bine ca dati cu codul(nu are rost sa va mai spun ca sunt filmulete cu voi:).. dar inca se mai aduna dovezi). Si Pitbull de unde sti tu ca am eu 7 ani? Vorbesti fara sa sti ce vorbesti.. Si auzi la tine cat de tare esti : "Iti iau tot neamul la plimbare pe /c :))" sa fim seriosi.. mai iesiti si voi din casa mai lasati atata sa:mp sau ce mai jucati voi. Si charles fi si tu mai atent ce scri.. poate intelegem si noi.. adica totusi daca nu sti sa scri macar ca sa intelegem si noi, nu o mai fa.

 

Sa fim seriosi, vorbiti atat de newlife ca e codat si nu stiu ce.. Dar prin ce vad eu la discutii aici : "Suntem vedete" , "ii spargem pe GSB" , "Au avut noroc azi" , "Din cauza la codatii aia 2" nu ar trebuii sa va plangeti de el ii aveti pe [bOT] , Daca voi i-at da afara pe cei din clanul [bOT] din care 50% au aim/no-recoil, asta nu am ziso eu, a ziso chiar un membru din BOT, credetima ati avea numai - .

 

P.S : Puteti incepe cu suferintele : Menthol codatul si nu stiu ce, stiu ca asta veti incepe sa spuneti, :)) si apropo nu imi pasa e doar un joc:-j in care voi traiti.

 

Aaa am uitat de ceva.. Donpablo nu uita ca ieri la GunShop ti-a sarit tinta cand trageai in mine si a trecut navy sau cum il cheama prin fata ta.. Deci nu mai zi tu pe aici ca esti curat si nu stiu ce..sau cel putin nu mai comenta despre cei din gsb ca au coduri cand sti ca si tu ai..

Salut! In primul rand as avea o intrebare: Faci parte din mafia Vietnamese Boys? Nu, ok, atunci te rog sa nu mai postezi in acest topic in care scrie clar:

 

*In cadrul acestui topic vor posta DOAR membrii Vietnamese Boys.

Am spus asta ca "poate intelegem si noi" ca tu nu ai voie sa scrii aici. Daca vrei, scrie la topicul Discutii specific factiunii tale. Nu avem nevoie de suferintele si "adevarurile" tale in topicul acesta cat timp nu faci parte din aceasta mafie.

O zi buna!

Apropo: S-ar putea sa intarzii astazi la waruri, am de invatat la geografie si trebuie sa invat 2 pagini A4.

 

Link to comment
Share on other sites

Dce suferiti atat? Ziceti de GSB ca sufera si nu stiu ce.. Dar credetima in orice mafie exista codati, Nu ma luati voi pe mine ca voi nu aveti codat : Pitbbul,D3nver,Donpablo, Stiti foarte bine ca dati cu codul(nu are rost sa va mai spun ca sunt filmulete cu voi:).. dar inca se mai aduna dovezi). Si Pitbull de unde sti tu ca am eu 7 ani? Vorbesti fara sa sti ce vorbesti.. Si auzi la tine cat de tare esti : "Iti iau tot neamul la plimbare pe /c :))" sa fim seriosi.. mai iesiti si voi din casa mai lasati atata sa:mp sau ce mai jucati voi. Si charles fi si tu mai atent ce scri.. poate intelegem si noi.. adica totusi daca nu sti sa scri macar ca sa intelegem si noi, nu o mai fa.

 

Sa fim seriosi, vorbiti atat de newlife ca e codat si nu stiu ce.. Dar prin ce vad eu la discutii aici : "Suntem vedete" , "ii spargem pe GSB" , "Au avut noroc azi" , "Din cauza la codatii aia 2" nu ar trebuii sa va plangeti de el ii aveti pe [bOT] , Daca voi i-at da afara pe cei din clanul [bOT] din care 50% au aim/no-recoil, asta nu am ziso eu, a ziso chiar un membru din BOT, credetima ati avea numai - .

 

P.S : Puteti incepe cu suferintele : Menthol codatul si nu stiu ce, stiu ca asta veti incepe sa spuneti, :)) si apropo nu imi pasa e doar un joc:-j in care voi traiti.

 

Aaa am uitat de ceva.. Donpablo nu uita ca ieri la GunShop ti-a sarit tinta cand trageai in mine si a trecut navy sau cum il cheama prin fata ta.. Deci nu mai zi tu pe aici ca esti curat si nu stiu ce..sau cel putin nu mai comenta despre cei din gsb ca au coduri cand sti ca si tu ai..

 

 

Comentezi de noi cand tu nu stii sa scrii , de cate ori ai fost banat ? Cati EURO i-ai dat lu Kelton sa nu fi-i banat ? Zici de noi sa nu iesim din casa cand noi mai stam si cu prietenii , etc etc , cand pe vremea cand nu erai banat luai bani din portofel de la parinti sa ii dai lu Kelton banuti sa nu iei ban , te laudai ca erai curat si a 2-a zi poc ban . Eu zic sa te lasi de B-ZONE , nu e de tine . Apropo , te faci de rusine rau de tot .

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.