Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mama ce pustiu e pe aici...macar daca nu vorbiti mai dati si voi macar attack pe HQ ca pana intr-un final il luam. Deja cred ca o sa ne facem 15, apoi numarul o sa creasca usor usor si o sa incepem sa dam cu gri pe LS :)))

NE mai auzim si maine, noapte buna :*

Link to comment
Share on other sites

Seara buna VTB! Maine avem x2 Attack, unul pe HQ Marina si unul pe Car Rent, daca vreti sa dati vina pe cineva ca vi s-a stricat seara, dati vina doar pe mine, deoarece eu am insistat si am fost convin si inca sunt ca daca ne chinuim, putem lua 2/2 maine! Am nevoie de toti, deoarece am facut si un pariu cu Gunch, eu spunand ca o sa putem castiga maine cel putin 1/2 wars. Sper si sunt convins ca putem invinge! %VTB P0W3R.

Link to comment
Share on other sites

Desi nu cred ca vom avea sanse, speranta moarte n-are... Eu mi-am facut treaba, am dat 2x attack, acuma totul depinde de voi, trebuie doar sa intrati o ora la war si sa castigam niste waruri, ne va fii greu deoarece suntem 13 in factiune, dar nimic nu e imposibil! Haideti sa facem o surpriza maine!

Link to comment
Share on other sites

Desi nu cred ca vom avea sanse, speranta moarte n-are... Eu mi-am facut treaba, am dat 2x attack, acuma totul depinde de voi, trebuie doar sa intrati o ora la war si sa castigam niste waruri, ne va fii greu deoarece suntem 13 in factiune, dar nimic nu e imposibil! Haideti sa facem o surpriza maine!

da... azi fix cand nu pot sa vin..

orcum nici 30 daca eram nu aveam sanse, sa recunoastem

Link to comment
Share on other sites

Ziua buna VTB! Astazi avem x1 Attack pe Idlewood , daca vreti sa dati vina pe cineva ca vi s-a stricat seara, dati vina doar pe mine, deoarece eu am insistat si am fost convin si inca sunt ca daca ne chinuim, putem lua 1/1 astazi! Am nevoie de toti si sunt convins ca putem invinge! %VTB P0W3R.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warul de aseara! Am aratat ca se poate castiga un turf si cu 13 membrii in total in factiune! Poate, pe viitor, vom castiga turfuri si cu o organizare mai buna, cu membrii mai multi si o activitate de asemenea, mai buna. Sper ca saptamana viitoare sa mai cucerim niste turfuri, pentru ca vad ca se poate.

Edited by AIM GuncH
Link to comment
Share on other sites

Bunaa, chiar daca nu am primit inca /invite, ma simt deja in largul meu pe aici. De abea astept wars :-W, sa nu va luati de mine daca sunt mai ''paleta''. Pup si o zii buna.

Link to comment
Share on other sites

Mhm...o sa treaca o lunga perioada de acum pana sa ne facem 40 daca ne miscam in ritmul asta...
Go hard la war băietii :)) dupa ce scăpăm de avispa....

EDIT( ca sa nu fac dublu post ca iar imi iau verbal warning de la Dani :)) ) : http://imgur.com/uHNeRax

Si dedicatii: https://www.youtube.com/watch?v=pfoEwNiwhgU <3

Edited by Mr KayJay
Link to comment
Share on other sites

Bunaa, chiar daca nu am primit inca /invite, ma simt deja in largul meu pe aici. De abea astept wars :-W, sa nu va luati de mine daca sunt mai ''paleta''. Pup si o zii buna.

Poftim link de la mod skin de fata: Download Vietnamese Girl ( se intaleaza cu ALICE)

Si mod de arme: http://www.gtainside.com/en/download.php?do=detail&cat=255&start=0&id=56006&orderBy= ( se intaleaza cu ggmm sau alice)

Uite si damage informar: http://forum.b-zone.ro/topic/226742-cleo-kmf-damage-informer-03z/(se baga in cleo)

Si uite si HP BARS: http://forum.b-zone.ro/topic/235283-cleo-hp-bars/

Elix: http://forum.b-zone.ro/topic/124764-mod-skin-uri-pentru-gang-uri/

 

Edited by Mr KayJay
Link to comment
Share on other sites

Salutare, astazi 7/05/2015, ora 18:00 se va deschide un nou server cu modul RPG (Client 0.3.7). Acest server dispune de sisteme unice si frumoase care sunt atractive. Un sistem foarte frumos cu titluri, gift-uri si chiar si un shop pentru playerii ce detin Puncte Premium / Vor sa doneze. Va asteptam pe:

Server: 93.119.26.46:7777

Forum: Forum-ul este in lucru, acesta va fi online peste cateva zile.

Panel: Panel-ul este in lucru, acesta va fi online peste cateva zile.

Te asteptam, intra si vei vedea ca o sa iti placa.

Link to comment
Share on other sites

 

Salutare, astazi 7/05/2015, ora 18:00 se va deschide un nou server cu modul RPG (Client 0.3.7). Acest server dispune de sisteme unice si frumoase care sunt atractive. Un sistem foarte frumos cu titluri, gift-uri si chiar si un shop pentru playerii ce detin Puncte Premium / Vor sa doneze. Va asteptam pe:

Server: 93.119.26.46:7777

Forum: Forum-ul este in lucru, acesta va fi online peste cateva zile.

Panel: Panel-ul este in lucru, acesta va fi online peste cateva zile.

Te asteptam, intra si vei vedea ca o sa iti placa.

Luar-ai ban...deja ai luat :) Baftă cu serverul tau de 5playeri...sa nu mai aud de el, b-zone e fortza.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va felicit personal pentru warurile de astazi.

O sa ma intrebe cineva "De ce ii feliciti daca ati pierdut amandoua waruri?" Pai pentru ca am reusit sa castigam minim 2 runde la fiecare war, da, Avispa erau 40 de membrii si erau in SF, dar noi eram 16 membrii dintre care niciunul nu era lider, felicitari pentru ca ati binevoit sa veniti 11 membrii la waruri si sa jucati de placere, dar, la un moment dat, am avut speranta ca am fi avut sanse sa castigam, putine, dar am avut, se pare ca au trebuit sa schimbe tactica cand au vazut ca am reusit sa opunem rezistenta, felicitari inca o data!

Vreau sa urez bafta tuturor ce vor participa la candidatura de lider, imi pare rau de Motorel, eu personal chiar mai vroiam sa stea in factiune, sper ca de saptamana viitoare sa ne imbunatatim numarul de membrii ai factiunii si sa nu ne mai bucuram ca am castigat 3 runde la un war, ci sa castigam tot warul.

Va urez un weekend placut si spor la toata munca pe care o depuneti in acest sfarsit de saptamana.

Edited by AIM GuncH
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, vreau si eu sa va felicit pentru war-urile de aseara. Chiar daca am pierdut, cred ca am facut-o cu mandrie^^. Bafta, va pup.

Eu nu va felicit...se putea mult mai bine...Eh poate ne revenim...dookid alege odata liderul..Ca sa ne revenim..

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Fan007 pentru lider, sper sa faci o treaba buna in cadrul acestei functii si sa stai cat mai mult in functia de lider astfel incat sa luam LS-ul, si, de ce nu, cateva turfuri din Las Venturas. Acum sper ca o sa crestem si noi in numar de membrii si de turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Eu unu zic ca este o zi noua pentru vtb si voi face tot posibilu sa ridic aceasta factiune sa sa ii dam afara pe avispa din ls .

 

Eu unu zic ca e un nou inceput, nu o noua zi, ca maine e o noua zi de duminica :))

GG cu functia =](Gg si lu Gunch ca ati fost de 2 ori la egalitate). Daca nu ridici factiunea ai de aface cu mine :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.