Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut VTB !

 

Bă kay astăzi o să lipsesc la un war că am war pe 2 pe HQ Avispa , dar în rest pot intra ;).

 

Ne auzim mai târziu, să aveți o zi bună!

Link to comment
Share on other sites

@@RW ZolyZEW, Te asteptam, dar sper ca atunci cand vei intra in "post" de Right Hand sper sa vi la toate :)).

 

 

Buna dimineata dragi romani, astazi nu va zic vietnamezi :)). La multi ani tuturor romanilor :D.

 

IN ACEASTA SEARA AS DORII SA VAD ACT. MAXIMA, NU AM SPERANTE LA HQ GSB(INCA), DAR LA RESTU AM SA LE APAR SI SA IAU LSPD SI NU CRED CA SUNT SINGURUL :)).

Ne vedem diseara.

Link to comment
Share on other sites

Neata Romanilor!

Haideti sa luam macar 3/4 astazi. Nu putem lua inca HQ GSB dar putem sa le castigam pe celelalte. Sa fim aproape toti ON la wars si sa se asculte iar triumfarea vine de la sine ;)

Servus! Ne audem prin joc in cel mai scurt timp.

Link to comment
Share on other sites

Saluuut ba! LA MULTI ANI ROMANIAAAAA! Diseara va vreau la war PE TOTI sa luam si hq GSB, oricum sunt niste slabi. Partea rea este ca maine am teza la romana si abia acum m-am apucat sa invat ceva :)) pana la 20:00 poate retin si eu ceva. Ne auzim la war. :*

Link to comment
Share on other sites

Saluuut ba! LA MULTI ANI ROMANIAAAAA! Diseara va vreau la war PE TOTI sa luam si hq GSB, oricum sunt niste slabi. Partea rea este ca maine am teza la romana si abia acum m-am apucat sa invat ceva :)) pana la 20:00 poate retin si eu ceva. Ne auzim la war. :*

Lasa ba ca eu cand am avut bacul m-am apucat de citit cu 10 ore inainte, am citit timp de 3 ore toate comentariile si am retinut in 3 ore cat altii in 4 ani de liceu =)))

Vezi ca nu e bine nici sa tocesti intr-una ;)

Bafta. Ne vedem la wars!

 

EDIT:

Acel moment cand esti acuzat de folosire Teleport Hack si tu defapt folosesti [/rent/unrentroom] =)))

 

Edited by A I M Sidorov
Link to comment
Share on other sites

VTB, haideti sa va zic si eu ceva, probabil nu veti citi ce scrie un amarat rank 1, dar putin imi pasa.

Bun, eu nu cunosc pe nimeni din aceasta factiune, am intrat aici deoarece aceasta este factiunea mea de suflet ca sa zic asa si singura persoana de care imi mai aminteam este PVP deci de aceea ati face bine sa ma ascultati. Nu a durat mult pana sa imi dau seama cine sta aici pentru rank, functii, etc... si cine nu, nu ii tin partea nimanui, dar Kay, te rog citeste si ia aminte ca rahatul asta de joc e ca un drog si o sa iti para rau daca renunti la lider. Nu prea ma intereseaza ca multi dintre voi ma veti face pupincurist si toatece, eu pot sta cu rank 1 permanent pentru ca joc sa ma relaxez dupa o zi de scoala si de invatat.

Kay, Tig3r eu zic sa va ganditi foarte bine la ceea ce aveti de gand sa faceti pentru ca eu i-am zis si lui Tig3r ce se va intampla daca pleaca ei...

In fine, mai is multe de zis, discutam maine in game ca scriu aici prea mult si va pierdeti interesul. Noi suntem un grup, suntem o echipa, eu nu cred ca avem nevoie de individualisti("mi-a furat killul"). In fine, vorbim in game. Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

VTB, haideti sa va zic si eu ceva, probabil nu veti citi ce scrie un amarat rank 1, dar putin imi pasa.

Bun, eu nu cunosc pe nimeni din aceasta factiune, am intrat aici deoarece aceasta este factiunea mea de suflet ca sa zic asa si singura persoana de care imi mai aminteam este PVP deci de aceea ati face bine sa ma ascultati. Nu a durat mult pana sa imi dau seama cine sta aici pentru rank, functii, etc... si cine nu, nu ii tin partea nimanui, dar Kay, te rog citeste si ia aminte ca rahatul asta de joc e ca un drog si o sa iti para rau daca renunti la lider. Nu prea ma intereseaza ca multi dintre voi ma veti face pupincurist si toatece, eu pot sta cu rank 1 permanent pentru ca joc sa ma relaxez dupa o zi de scoala si de invatat.

Kay, Tig3r eu zic sa va ganditi foarte bine la ceea ce aveti de gand sa faceti pentru ca eu i-am zis si lui Tig3r ce se va intampla daca pleaca ei...

In fine, mai is multe de zis, discutam maine in game ca scriu aici prea mult si va pierdeti interesul. Noi suntem un grup, suntem o echipa, eu nu cred ca avem nevoie de individualisti("mi-a furat killul"). In fine, vorbim in game. Noapte buna.

Le.am mai zis si eu asta. Am spus si cum sta treaba cu "furatul de kill-uri". De apreciat ca incerti sa ii incurajezi intr-un fel oarecare. Kay, Tig3r, iar se ajunge bro aici?.... Seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Asta e ultimu meu post aici !

Mi-a facut placere ca m-am intors dar am sa regret :)

Sper sa ne mai intalnim prin game :)

Bafta copii

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti! Sper ca dupa aceste mici schimbari sa ne revenim si sa va dati seama ca nu sunt "un nab" sau cum ma considerati voi. O sa imi aduc membrii in factiune care sunt in stare sa faca scoruri excelente la war si sa asculte. In seara asta, sau maxim pana la sfarsitul week-endului o sa imi aduc tovarasii si o sa organizez eu la waruri. Dar daca vor mai exista persoane, indiferent de rank care nu vor asculta si care vor face mistouri va promit ca o sa facem din nou schimbari. Asa ca, mai bine ati asculta la war si ati astepta sa vedeti ce putem si cum organizam si abia apoi sa ne trageti la raspundere. Posturile de mai sus, cu "suntem o echipa, suntem o familie" intr-adevar sunt adevarate insa nu putem fi o echipa daca un rank 1 face misto si nu vine la war, sau nu putem fi o familie cand un rank 4 + se crede zeu si nu asculta la war doar pentru ca are rank 4. Putem fi o familie si o echipa atunci cand TOTI membrii, indiferent de rank, vin la war si ASCULTA chiar daca au rank 1,4,5,6. Pentru membrii de rank 4 +, nu vreau sa mi-o luati in nume de rau, insa voi puteti sa aduceti noi idei si schimbari de situatie BUNE, in cazul in care intr-un war credeti ca nu suntem pozitionati corect sau nu avem avantaj, dar in NICIUN caz sa nu ascultati si sa mergeti singuri in alta parte. Spre exemplu, pe hq aseara kay a zis sa mergem toti pe stage, insa cativa membrii, au mers in adversari facand minus degeaba. Nu stiu daca au fost si rank 4 + acolo insa daca au fost aici trebuiau sa intervina spunand de exemplu: " Kay, eu nu vreau sa stam pe stage, ar fi mai bine sa le dam clear". Asa suna o parere sau un sfat de rank 4+ in loc sa isi faca de cap si sa faca minus. ABIA ATUNCI VOM FI O FAMILIE. CINE A INTELES ACEST POST ASTEPT FAPTE SI SCHIMBARI, CINE NU L-A INTELES SA FIE SANATOS. Ce sa zic...... hai la scoala, diseara la waruri toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieți , eu sunt noul vostru sublider sper să ne înțelegem și să ascultați.

 

Eh , în legatură cu wăr-urile de astăzi nu are nimic ... dar de luni începând trebuie să ne băgam în "priză" , dacă mă înțelegeți :) .

Așa că aveți grijă până luni de voi , și o seară bună.

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieți , eu sunt noul vostru sublider sper să ne înțelegem și să ascultați.

 

Eh , în legatură cu wăr-urile de astăzi nu are nimic ... dar de luni începând trebuie să ne băgam în "priză" , dacă mă înțelegeți :) .

Așa că aveți grijă până luni de voi , și o seară bună.

 

Welcome sper sa faci treaba buna.

 

Salut baieti, hai sa dam niste ad-uri ca recrutam, sa ne facem si noi 40 pana luni ca sa putem sa facem fata la war.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.