Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu unul imi cer scuze pentru prestanta la war-urile de asta seara. Am fost prins cu serviciul pana pe la 20:30, dupa am venit si m-am pus pe cateva beri, n-am fost in stare sa fac nimic.

Imi pare rau .. mai bagam maine o fisa :) . Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Neata baietii, tot cu scoala, tot cu munca ? Ne auzim in game. :*

Link to comment
Share on other sites

Pai ce faceti ma bajetii ? doar 3 4 posteaza pe aici ?

 

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu stiti sa va orientati si sa lucrati ca o echipa, a fost binisor in seara asta, nu am sa va sanctionez pe cei absenti, doar in seara asta, deoarece unii poate nu ati stiut ca avem war deoarece s-a dat la 19:00.

Maine daca nu veniti sa nu va asteptati la altceva decat la FW.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Neata ba, pe aici nu se mai posteaza ?

Link to comment
Share on other sites

@, Hai noroc ba praduitorule !

 

Link to comment
Share on other sites

Aici punem punct unei cariere frumoase, vroiam sa ajung undeva mai sus dar timpul nu imi permite. Acesta este ultimul meu post aici, sper sa cuceriti LS-ul si sa nu va lasati. Cand o sa am timp necesar o sa ma reintorc. Respect VTB "Better die with honor than live with shome".

Link to comment
Share on other sites

Neata vietnamezi, de ieri am revenit si sper ca de luni sa incepem dominarea, dar mai avem nevoie de cativa membrii, chemati-va prietenii care stiti ca sunt cat de cat decenti la arme.

Ne auzim prin game, tzuc :*

Link to comment
Share on other sites

Membrii sanctionati cu Amenda de 5.000$, respectiv 7.000$, aveti timp pana maine, 08.06.2016 la 22:00 sa le achitati, in caz contrar, primiti fw.

Multi dintre voi v-ati culcat pe urechea ca nu o sa va santionez, se pare ca v-ati cam inselat. E inadmisibil sa ai 0-16, ma un kill daca aveai, dar nu, mai si comenteaza, se stie el, e civil acum, oricum...

Diseara activitate maxima, daca facem ca ieri, luam HQ, dar fiti mai trezi, nu mai faceti scoruri asa mici.

Link to comment
Share on other sites

Incercati sa va dati mai mult interesul de luni in colo deoarece pot face o factiune si de 10 membrii(care stiu macar ca vin la war-uri).


Cei care stiu ca nu pot sa vina la war-uri, sunt rugati sa-si puna demisiile deoarece nu vreau sa fie locuri ocupate degeaba.


Ne auzim prin game, un weekend fain.



Link to comment
Share on other sites

xXt8h9s.png

vMVmFnc.png

Salutare Vietnamese Boys, acesta este ultimul meu post aici in calitate de lider al factiunii si se pare ca este si postul cu numarul 1000 in subforumul acesta...

Poate ca nu am fost un lider care sa dobandeasca suprematia unui oras, da mi-am dorit, dar nu mai vad rostul acum, am vrut sa fac din Vietnamese Boys una din cele mai faine experiente pentru jucatori, sa imbin distractia cu munca-n echipa si sa creez aici cateva caractere. Maximul de turfuri, hmh... a fost de 10, da poate ca-s putine, nu prea ma intereseaza ce cred unii, consider ca mi-am indeplinit sarcinile cat am putut de bine, am fost singurul lider Vietnamese Boys in al carui "mandat"(ca sa zicem asa) i s-a schimbat HQ-ul, un nou inceput pentru VTB asa cum l-am vazut eu, poate nu am fost cel mai bun pentru aceasta functie, poate ca nu am actionat cum trebuie-n unele situati, poate... In fine, vreau sa le multumesc celor care m-au sustinut, care m-au ajutat de multe ori, mi-au suportat nabismul si glumele pe care le mai faceam din cand in cand, prin asta, ma refer la: Fan007, care mi-a acordat sansa de-ai deveni sublider, lui Tig3r, care mi-a acordat sansa sa obtin aceasta functie, subliderilor mei, in special lui: HeLpErR, Mani.TheSaint, CipriGow, Nowerbach(felicitari pentru munca depusa cu Verdant-ul), membrilor care au trecut prin VTB cat timp am fost lider si nu numai, LLucY, MARYUSSSSSS, PachaMan, Deia, PvP, Supradoza, John_DEERE, Sidorov(succes cu liderul, batrane), KinoTo si multi altii(daca am omis pe cineva, imi cer iertare). Cei precizati mai devreme, mi-au devenit buni prieteni, m-au ajutat de cate ori le-am cerut, fara sa ma refuze si pe aceasta cale, tin sa precizez ca merita respectul meu maxim, cu exceptia catorva, se stiu ei (salutTiG3R).

Cu astea fiind spuse, vreau sa va multumesc tuturor celor care m-ati ajutat, care ati stiut sa ma intelegeti si nu in ultimul rand celor care si-au dat interesul ca aceasta mafie sa se ridice.

Remember President Kay.

Edited by President xKay ToV
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca aici ti s-a incheiat cariera, sper ca nu te lasi de tot de samp, am ajuns si eu sa am cativa prieteni buni cu care sa ma inteleg, multi din VTB si din TTB, gang-urile mele de suflet. Apropo, cine o sa fie noul lider?

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca aici ti s-a incheiat cariera, sper ca nu te lasi de tot de samp, am ajuns si eu sa am cativa prieteni buni cu care sa ma inteleg, multi din VTB si din TTB, gang-urile mele de suflet. Apropo, cine o sa fie noul lider?

Nu e dupa mine cine o sa fie, oricum oricine ar fi, poate face mult mai multe ca mine.

Link to comment
Share on other sites

@, Mi-a facut mare placere sa iti fiu membru, ce pot spune, ai fost un lider extraordinar! No report va rog.

Link to comment
Share on other sites

Bafta Kay, ai fost un lider bun, chiar daca asta nu s-a vazut din exterior, din pacate targetul tau nu a fost atins, din mai multe motive ce nu depind numai de tine, bafta in continuare, sa te tii tare cum ai facut-o si pana acum.

Bafta viitorului lider, care sper ca o sa stie ce sa faca, poate el o sa aiba mai mult noroc.

Sa ne auzim numai de bine, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.