Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va urez mult succes,sa va alegeti un lider capabil si care este destul de responsabil sa va conduca. Eu aici am terminat,acum urmeaza sa va votati viitorul lider. Spor!

Edited by ARMYs ToV
Dau Lock acestui topic,il deschide viitorul lider.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu sunt noul vostru lider, sper sa ne intelegem si sa facem o treaba buna! :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, tuddypwnz said:

@CosminT, bv boss, stiu ca iti doreai de mult lider, ma bucur pentru tine si chiar meritai, succes cu functia sa iei si tu 1,2,3 orase :D .

Multumesc si te astept sa ma ajuti. :)

Link to comment
Share on other sites

@CosminT, Te-as ajuta cu mare placere, dar m-am lasat, nu imi place cand se da un ban aiurea si nici macar nu se chinuie baietii sa iti asculte explicatiile, oricum si-o fac cu mana lor si deja mafiile au ajuns la 20/40 si inca este in scadere, poate daca o sa mai vad vreodata 1000/1000 de nu ai loc si trebuie sa stai la reconectare mai revin si eu.

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2018 at 4:26 PM, AIM Shadoz said:

Hello Nabs! New Mini Montage For 72/72 

Like // Comment // Subscribe 

 

I want that weapons.

Link to comment
Share on other sites

Veniți la waruri, mai avem 6 turfuri si ar fi păcat sa ne blocam acum. O sa urmeze waruri grele, Verdant sunt 30 plus faptul ca Southern Pimps vin peste noi in LS. Una peste alta avem nevoie de activitate, evidența sa va face zilnic de acum în colo. Mâine vreau 25 online de la 19:45 până la 22:00. Nu vreau sa ne strângem pe parcurs si sa pierdem primul war.

Edited by CosminT
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor care m-ati ajutat si m-ati sustinut, prea multa bataie de cap pentru un joc....am o varsta altele sunt mai importante acum. Spor Sky, sper sa iei lider.... #RememberPresidenTCosminT. Pentru cei care au crezut ca nu voi face nimic cu aceasta factiune va las o amintire. https://imgur.com/a/Z5bMvTy, cu acestea fiind spuse va las sa va distrati, nu va zic sa va lasati, faceti ce vreti, insa la un momentdat vine o varsta la care te gandesti ca acest joc nu te ajuta cu nimic. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.