Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, Ryz Spaima Soferilor said:

La Iași, Cuza, Psihologie 

Psihiatrie*

 

Bun, ON TOPIC: Ba sa moara tata daca va inteleg, unii nici n-asculta si fac de capu' lor pe turf cum vor ei, cat despre imbecilu' ala de blasz, care se stie cu el sa-l puna sa dea demisia. E inutil si la war nu vine, deci tine loc degeaba in factiune. Iar ce ma mira faptul cu toata evidenta voastra, ala n-are nici macar un FW. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zenod ZEW said:

Psihiatrie*

 

Bun, ON TOPIC: Ba sa moara tata daca va inteleg, unii nici n-asculta si fac de capu' lor pe turf cum vor ei, cat despre imbecilu' ala de blasz, care se stie cu el sa-l puna sa dea demisia. E inutil si la war nu vine, deci tine loc degeaba in factiune. Iar ce ma mira faptul cu toata evidenta voastra, ala n-are nici macar un FW. 

Fi rău 

 

10 hours ago, GicuJUPANU said:

nu pls 

No ME importa

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca mi-o fost spart contu, nu stiu cum, nu stiu de cine da nu ma pot conecta pe el, posibil sa-mi fie acesta sfarsitu pe comunitate.

 

EDIT: S-a rezolvat totul, am ramas fara bunuri personale si bani dar totusi am contul. Daca stiti pe careva cu IP de Alexandria PM ME

Edited by Panda ZEW
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Panda ZEW said:

@OmE Ce-ai facut ma nene ma? tot cu ban, tot cu ban? =)))

Dupa ce ca fac pe minus tot eu sunt cel banat, dar nu-l vad pe Mausi ala cum a dat =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.