Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@OmE =)) Lasa, jucam pe b-zone, server frumos / Am auzit ca si eu iau ban pt rapidfire =)) abia astept

 

@OmE Nu a scapat nici Mausi nici Clumsy

Edited by Panda ZEW
Link to comment
Share on other sites

@ColorsKiNG Nu inca, da urmeaza peste 1 luna, incerc sa tin cu prostu de Sky de LS pana atunci, nu-l las lu Vio nici sa mi-o suga

@ColorsKiNG Eo cod? Cand? Ce? Cum? De unde? N-am bani di cod, tu esti ala de ai mers prin Austria sa-ti strangi bani de v2

Edited by Panda ZEW
Link to comment
Share on other sites

@Panda ZEW bagati-as penisu' in gat :)) Nu mai am timp de joc coita, te lasi tu muie te lasi, asa am zis si eu inainte, ma las ma las, dar cam greu :)) Cand o sa ploua sau ceva, o sa intri o sa joci 2-3 ore, dupa tot asa in fiecare zi :P 

@SKY BELEAUA PDB Daca-l scoti pe Panda, din VTB vin rank 6 si luam LS-ul :)) Oricum ii codat si ia ban, macar scoate-l tu :)) 

Edited by ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

@Panda ZEW m-am jucat cu MegaJump-ul la 2 dimineata, crezand ca se ia 3 zile =))=))=)) 

oricum am cont in VTB, nici n-o sa stie ce i-a lovit, si asa ieri mi-au plans mai mult de jumate, mai ales virginii de Jilkas si Spahii ca vezi Doamne dau cu cod =)) 

Nu dau cu cod baietii, dau ca voi, voi cum puteti sa dati bine "fara cod", asa pot si eu =)) 

Link to comment
Share on other sites

@ColorsKiNG Taci ba, ca merg sho sa fac bani de cod =)) ca acu cum zic baietii pardon fetitele din VDT dau doar cu RapidFire si Aimbot de pe net. Nu da Sky sub la palete asa ca ramai lider la civili

@CRistian din ZEW Am observat =)) plange KraveN pe sms de zici ca-i ultima curva "Codatule, ma faci pe mine codat? Eu cand dadeam asa tu nici nu jucai samp". Cand jucam eu in VDT cu el luase ban pentru coduri si acum se face ca e curat =)) imi place sa-i vad cum plang

@SKY BELEAUA PDB La Multi Ani baa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.