Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

adv, cand am fost mai multi la war v-ati bucurat pentru 2 waruri castigate dupa atatea saptamani, putem sa o tinem tot asa? eu sper si cred ca da, deci haideti sa fim cat mai multi si sa-i oprim pe ceilalti. evidentele vor continua zilnic, voi decideti daca ramaneti sau nu in factiune.

Link to comment
Share on other sites

 Pentru așa ceva mai nou se sancționează pentru cenzură ce pot să vă zic baftă băieți vă mulțumesc frumos pentru tot ajutorul acordat, dacă e să nu-l primesc înapoi asta este.

Numai pile pe serverul ăsta, nu există admini capabili să pot bana numai să le iasă bani pt benzină. Pentru alți jocul ăsta a devenit mamă și tată, plozii lu tata ieșiți și voi la aer să vă răcoriți la creier, că îl aveți tăbăcit de la acest joc din 2005. Succes

Link to comment
Share on other sites

@SKY BELEAUA ZEW pai kum bo$$ nu trebuie sa ia kobra bec la 50kg 72/72 ca sa moara Franta asa coduri nici la snr in avispa nu am vazut, s atatea banuri pt tp si aimbot si ia doar un amarat de lw, Snr le raspunde alora la invoiri el fiind admin 2, Kobra accepta numa cate un jucator si in general din astia de level 20 mari buni de au avut last login acu 2 ani sau "talibani" din astia cu fake ping.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SKY BELEAUA ZEW said:

 Pentru așa ceva mai nou se sancționează pentru cenzură ce pot să vă zic baftă băieți vă mulțumesc frumos pentru tot ajutorul acordat, dacă e să nu-l primesc înapoi asta este.

Numai pile pe serverul ăsta, nu există admini capabili să pot bana numai să le iasă bani pt benzină. Pentru alți jocul ăsta a devenit mamă și tată, plozii lu tata ieșiți și voi la aer să vă răcoriți la creier, că îl aveți tăbăcit de la acest joc din 2005. Succes

da-l drc  de joc, lasa-l deoparte acum cat ai ocazia, nu are rost sa mai joci cu asemenea sclavi pe server, suferinte proaste si ipocrite, fara sange n coaie sa recunoasca ceva. mersi pentru sansa acordata, pt ca ai avut incredere sa mi dai sub, sper ca nu te am dezamagit, eu chiar m am dedicat, am incercat sa facem ceva, da nu ai cum in conditiile astea. mult succes in viata reala

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ryz 150INLOCALITATE said:

Îs this The life 72 ul nostru a fost mai curat și mai bun, mai cu  "onoare" 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Au ajuns toți mucoșii de 15 ani să comenteze băi copii vede-ți că în 2 săptămâni începeți școala, luați-vă rechizite și lasați tupeul în fața unui monitor, muritorilor de foame

Edited by SKY BELEAUA ZEW
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KIA Slushaay said:

Sifonari nenorociti, incetati sa mai vorbiti, incetati sa dati cu ciocul si stati unde va e locul 

asa in ***** ma-tii(sa nu injur ca-mi dau baietii warn d-ala) ca am uitat cum te cheama, mai stii cand te rupeam pe rpg4 si acum rupi codu (normal ca si pe 4 ai luat ban)

Edited by Gunnter ToV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.