Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mesaj pentru GSB: Slabutz baietii cu posturile, slabutz, asa vreti voi sa luati LS? scotand lideri din functii? pai bai puradeilor, la asta NewLife e campion pe sate, si asa o sa ramana. Sa va fereasca Dumnezo' s-o dati in bara de acum incolo, sunt cu ochii pe voi. A da, si eu cand fac posturi, pai fac posturi de LW, 3/3 de astea periculoase nu ca voi pentru niste aplicatii copiate, la mine nu vin adminii cu "None" va asigur, n-a fost frumos ce ati incercat, asa ca o sa suportati consecintele. Bafta la waruri (pe turf, nu pe RPG).

Link to comment
Share on other sites

@xHaku Tie iti suna mesajul de mai sus ;) Tu esti ala tare-n clanta, dar pe degeaba.. Hai va pup, va las hq-u inca cateva zile, bucurati-va dupaia vindeti niste licente si voi ;)) 

@AIM NewLife Ii zise aseara la Haku, ca mie ... daca pierde Little functia si zic, poate o sa fie Newlife pe lista ia el si revenim si cica pe Haku, lasa ca-l rezolv eu pe Newlife, nu prinde el nici-o lista :)) 

Edited by AIM ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

Pacat ca NewLife prinde orice lista vrea ca e smecher, doar ca NewLife n-a vrut lider pana acuma si nici nu vrea momentan DAR daca situatia o cere poate ne mai gandim, cine stie...

 

Eu chiar nu voiam alt razboi, sunt satul, vreau si eu sa ma joc la waruri si atat, de asta le-am si spus ieri si lui si la Valeras sa stea in banca lor si sa retraga posturile, se pare ca nu m-au ascultat.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, AIM NewLife said:

Pacat ca NewLife prinde orice lista vrea ca e smecher, doar ca NewLife n-a vrut lider pana acuma si nici nu vrea momentan DAR daca situatia o cere poate ne mai gandim, cine stie...

 

Eu chiar nu voiam alt razboi, sunt satul, vreau si eu sa ma joc la waruri si atat, de asta le-am si spus ieri si lui si la Valeras sa stea in banca lor si sa retraga posturile, se pare ca nu m-au ascultat.

Noi nu aveam nimic cu voi , voiam să luăm doar orașul și după ne durea in p..ă , o ținea pașnică că vine vara , cine mai are timp de war-uri ... După făceați ce vreți.  Dar na , mureați pentru 2-3 zile să ne lăsați să luăm niste pătrate .. asta e , succes la 24.

On 5/15/2019 at 10:36 AM, AIM NewLife said:

Mesaj pentru GSB: Slabutz baietii cu posturile, slabutz, asa vreti voi sa luati LS? scotand lideri din functii? pai bai puradeilor, la asta NewLife e campion pe sate, si asa o sa ramana. Sa va fereasca Dumnezo' s-o dati in bara de acum incolo, sunt cu ochii pe voi. A da, si eu cand fac posturi, pai fac posturi de LW, 3/3 de astea periculoase nu ca voi pentru niste aplicatii copiate, la mine nu vin adminii cu "None" va asigur, n-a fost frumos ce ati incercat, asa ca o sa suportati consecintele. Bafta la waruri (pe turf, nu pe RPG).

Normal că nu avem șanse pe turf , atât timp cât aveți pile in spate , nimeni nu vă banează , stau adminii cu voi pe discord și vă zic dacă e cineva pe voi . Sunt 100% sigur că dacă nu erau codurile astea , jumate din voi rămâneați pașnici și nu vă primea nimeni in mafie. A, și apropo, sa vă lăudați că ne țineți în HQ când veți juca fără cod , ceea ce acum nu prea mai este posibil. O zi făină!

Link to comment
Share on other sites

Acuma e la moda asta cu "sa ma lase x sa iau orasul", frate daca esti bun fa-ti mafie si ia-l si fara "sa te lase". Va place numa' sa luati orase asa pe ochi frumosi cu adversari care n-au nici 15 membri in mafie si dupa sa va laudati cu semnaturi si toate cele ca ati luat voi orasul dar practic n-ati facut nimic, doar ati profitat de pe urma altora. 

 

@sebizu Degeaba va lasa Little sa luati orasu ca nu va lasam noi, membri care am venit noi sa-l luati ca noi n-am venit sa stam sa ne uitam la voi cum luati orasul. Luati orasul acum cand suntem 30 vs 30, daca sunteti buni nu cand erati 30 vs 15. A da, si sa nu vorbim de codati, ca ce am vazut si in GSB in 3 zile de waruri... lasa-o asa.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@sebizu Avem pile in spate ? :)) Pai avem daca suntem smecheri, voi ati fost tari si mari, pana v-am cumintit ;) I-am zis si la xHaku sa stea in banca lui, eu nu-s cu cearta sau sa ma arat cine is eu, el se dadea mare smardoi , dar pe degeaba ca, v-am pus cu botu pe labe ;) Eu in 24H mi-am facut mafia, pentru ca am la cine apela, fiindca si alti au aplecat la mine candva. hai te Salut.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, AIM ColorsKiNG said:

@sebizu Avem pile in spate ? :)) Pai avem daca suntem smecheri, voi ati fost tari si mari, pana v-am cumintit ;) I-am zis si la xHaku sa stea in banca lui, eu nu-s cu cearta sau sa ma arat cine is eu, el se dadea mare smardoi , dar pe degeaba ca, v-am pus cu botu pe labe ;) Eu in 24H mi-am facut mafia, pentru ca am la cine apela, fiindca si alti au aplecat la mine candva. hai te Salut.

La mine vtm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.