Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

16 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

semnatura_vtb_final.thumb.png.c58274686e838acb9f501fdef6f19531.png

 

Bravo baietii, inca unu tot la fel de gri ca asta si gata. Felicitari tuturor! Aveti aici semnatura.

In curand o sa mai fie un oras langa asa

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Edward din AIM said:

Felicitari tuturor pentru cucerirea orasului Los Santos, haideti cu 48 de turfs!

 

Cum a spus si Tig3r mai sus, sa ii intreceti recordul de 27.

Ooo domn admin, cu ce ocazie paici?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Edward din AIM said:

Felicitari tuturor pentru cucerirea orasului Los Santos, haideti cu 48 de turfs!

 

Cum a spus si Tig3r mai sus, sa ii intreceti recordul de 27.

Pupe-l tata pe el, ce face Eduardu' nostru ? 

Felicitari pentru 24, sunt mai intarziat putin, nu am apucat sa intru pe forum de ceva timp. Multumesc tuturor care au venit pentru mine in acceast factiune si Multumesc lui Prostu' de fratemiu, e un frate bun, sa stiti ca-l iubesc. Hai sa continuam ce ne-am propus.

@AskhanarTe astept :D 

Link to comment
Share on other sites

nu pot ajunge la warr !!!!

 

Nick: ke[n]t=xd

Rank: 2

Ziua : viner

Ma invoiesc de la: war

Data:  07.06.2019

Motiv: nu pot ajunge

Numar de invoiri pe aceasta saptamana(1/2; 2/2) : 1/2

Alte precizari: inchis acolo

Link to comment
Share on other sites

Salut fratiilor. Multumesc tuturor care au venit pentru mine in acceasta mafie, Multumesc pentru tot, din pacate aici se termina tot.. eu cu @AIM LittleOwn Ne bazam doar pe viata reala..lasam accest joc de rahat. Am batut recordul de 28, chiar si mai mult.. totusi am facut ceva.. Dar asta e, lasam pe smecherasii aia din TTB sa ia 72, altfel poate faceau infart, semiparalizie alea,alea.., daca nu castigau turfu pe b-zone :)) Hai va pup pe toti. Multumesc inca odata, va iubesc, eu din data de 23 Iunie, nu voi mai intra.. nu cred ca o sa ne vedem prea curand, doar pe wapp. Va iubesc pe toti.

Edited by AIM ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AIM ColorsKiNG said:

Salut fratiilor. Multumesc tuturor care au venit pentru mine in acceasta mafie, Multumesc pentru tot, din pacate aici se termina tot.. eu cu @AIM LittleOwn Ne bazam doar pe viata reala..lasam accest joc de rahat. Am batut recordul de 28, chiar si mai mult.. totusi am facut ceva.. Dar asta e, lasam pe smecherasii aia din TTB sa ia 72, altfel poate faceau infart, semiparalizie alea,alea.., daca nu castigau turfu pe b-zone :)) Hai va pup pe toti. Multumesc inca odata, va iubesc, eu din data de 23 Iunie, nu voi mai intra.. nu cred ca o sa ne vedem prea curand, doar pe wapp. Va iubesc pe toti.

Baietii la fel tin sa va mulțumesc și eu, sunteți niște baietii cu caracter, va doresc succes atat in viata reala cât și in joc, dacă aveți o problema, sunt aici oricând, va pup și va iubesc! Cu drag President AIM LittleOwn !!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, A n n e said:

Ba ne-am dat drq, de cand esti atat de rau bai?

M-a inrait bacu asta, m-a facut alt om.. Lasa, saptamana viitoare trece si merg sa beau iar ❤️

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, AIM Chamakh said:

Are si el stresul bacului il intelegem

 

:)))) e greu veata cu bac

4 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

M-a inrait bacu asta, m-a facut alt om.. Lasa, saptamana viitoare trece si merg sa beau iar ❤️

A, acum esti la regim cu aghiasma?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, A n n e said:

:)))) e greu veata cu bac

A, acum esti la regim cu aghiasma?

Razi tu razi, da mi-a zis un pr ca o colega de-a lui a fost la biserica sa se roage pt subiect usor =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.