Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Votați noul lider dorit la Vietnamese Boys aici / Vote the new leader you want at Vietnamese Boys here.

Aveți timp suficient până mâine  / You have enough time until tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit baieti si fete.. sunt nou pe aici si vroiam sa mi fac intrarea.. Va astept in game la un ROBert. weekend placut tuturor

ps: are cineva o tinta ? 

Link to comment
Share on other sites

Incepand de maine, 15.06.2020 se pare ca trecem in ecosistemul  war urilor de vara ???

Link to comment
Share on other sites

sa veniti si voi de maine la wars, intervalul  este 14:00 - 16:00, eu zic ca e destul de bun intervalul, baftaa. ?

Link to comment
Share on other sites

Denumirea originală al modului: ??ModPack De Mafii By Sawu & iHaveSEE / ORANGE / ANNIVERSARY  /  Edition / Jocul Complet??
Descrierea modului: Este un pack cu modurile pe care le folosesc.

Poze / Video (obligatoriu):  

 

 

 

DownloadLink: Descrierea clipului.
Instrucțiuni de instalare (obligatoriu): Copy-Paste din Arhiva descarcata.
Alte precizări: LIKE / SUBSCRIBE / SHARE Pentru munca depusa.
 
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, aparent banul a ramas dar asta nu ramane asa. Va garantez eu.
https://youtu.be/6jNVf7ybCA0
Asta e video de ban, Relax pasnicule lasa te de codati ca habar n-ai ce i ala cod, si pentru adminii cu pile, va terorizez de acum va garantez eu asta. Urmeaza marea bubuiala la control. In fine. Ca sa inteleaga si restul jucatorilor care zic ca pilele pe b-zone nu exista eu pt video asta am luat ban, si Mrn a luat unban pt asta.

 

Link to comment
Share on other sites

Bagati si voi aici un +1 si comentarii ca sunteti de acord, ca e o propunere buna pentru toti, mai ales pentru mafioti si daca facem galagie poate modifica astia drq.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.