Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Los Santos Police Department - Lieutenant Akki


Wishes You A


Colorful Spring


With full of


Joy


Link to comment
Share on other sites

 

Neatza @VLT No1,pai ce sa facem...ca de obicei am pierdut,dar uita-te si tu cum pierdem noi mereu. http://forum.b-zone.ro/topic/196270-plangere-pharell-aim/#entry2815022,Voi ce parere ave-ti,este sau nu Aim? :-?

 

Darius codatii vor fi prinsi odata si odata

Daca vom fi si noi toti on la war-uri vom castiga dar cu 10-12 membri nu avem ce face...

Sper sa intrati toti la war-uri azi

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am suparat GSB-ul ca le-am facut post =))

30 la suta pot spune mersi ca nu le-am facut post deoarece ii cunosc, am zis sa ii iert dar se pare ca unii dintre ei isi bat joc si ma ameninta, de acum nu o sa mai fiu ala bun cu nimeni, o sa ii invat sa joace frumos :X

 

MONDAY la 19:50 toti in HQ, o sa atacam GSB toata ziua. Care nu are Fraps sa imi trimita un PM <3

 

SAL NB

 

GSB daca imi vedeti postul asta sa stiti ca va pup pe toti :* :* :*

Edited by H U N T E R
POST FACUT LA BETIE
Link to comment
Share on other sites

@@R A Z V A N Y S, Tu ce vrei ba? Iara ma dai de gol fitiar postu de ras,,, >:P

 

ma scuzati,,,orice om greseste cand e beat =)))

LUNI LA 19:50

 

 

#EVOLUTION: Nu reusesc sa iti citesc tot romanul in seara asta(ITi dau pm maine cu raspunsul),,,, nu era nevoie sa postezi aici.

Hai ca iti dau o bere ca imi esti simpatic ~o)~o)~o) nu te uita la fum, e bere in ceasca.

 

 

 

SAL 9 luni in gangul GreenStreetBloods a venit cu o surpriza din partea ....( nu stiu cum sa le zic) lor, stiti voi , pare rau ca n-am pastrat dovezile, cum va mai ziceam " NU FAC POSTURI BA, FAC DOAR DOVEZI SI ATUNCI CAND OAMENI VOR SA MA LINSEZE, RECLAME,JIGNEASCA, INSULTE, EU LA RANDUL MEU SA LE DAU PESTE NAS SI SA LE ARAT CA EI SUNT CEI CARE SE FAC DE RAS,SUNT NESIMTITI,NU AU PIC DE RUSINE, BA UITE-TE CA ATUNCI TE-AI BUCURAT CA NU TI-AM FACUT POST, AI SCAPAT SI ACUM VREI SA IMI SAPI GROAPA MIE? JALNIC, prea urat din partea lui, am crezut ca e om bun dar vad ca te face pe la spate

 

Da bine hai sa fie, tot dau o bere, lasa supararea, ce a fost a fost in joc, nu pune orice la suflet :*

Edited by H U N T E R
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.