Jump to content

[B-Zone TV]The Robber


Gang Mihai
 Share

Recommended Posts

M-am uitat prima data la film , credeam ca e copiat , dar am vazut ca e filmat pe 04/11/2011 , am dat putin in fata si am vazut numele politistului , tratecyy..

Daca tot faceti filme , scapati si voi de data , cashbox , nume etc

Edited by dookie
Link to comment
Share on other sites

M-am uitat prima data la film , credeam ca e copiat , dar am vazut ca e filmat pe 04/11/2011 , am dat putin in fata si am vazut numele politistului , tratecyy..

Daca tot faceti filme , scapati si voi de data , cashbox , nume etc

numele l-am lasat asa , dar nu puteam scoate cashbox, nu a fost facut pe Bz

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat prima data la film , credeam ca e copiat , dar am vazut ca e filmat pe 04/11/2011 , am dat putin in fata si am vazut numele politistului , tratecyy..

Daca tot faceti filme , scapati si voi de data , cashbox , nume etc

 

Nu e facut nici pe movie nici pe rpg..E pe alt server.

E frumos ca ai incercat, a iesit ceva..Bravo pentru incercare.

Link to comment
Share on other sites

Cam sec , nu stiu cum sa zic, si la faza aia , ii arati arma si casieru te intreaba cu ce te pot ajuta? pai asa e un jaf , eu intru la tine in casa cu un pistol 9mm si tu ma intrebi cu ce te pot ajuta?..

E frumos , good job pentru munca depusa, dar cum ama spus , e putin sec filmuletul.

Link to comment
Share on other sites

Nice Film. Hey, if this is your GM you are using, can you send it me a link to download it? I've been trying to find it for years!

 

Anyways, awesome film! A +1 for you!

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa spun niste lucruri care nu mi-au prea placut:

*La 2:39 - 2:40 melodia suna de parca ar fi fost taiata de pe caseta si lipita cu o banda de scotch ca sa fie mai lunga... A sunat putin cam brutal, parerea mea

*Avand in vedere ca serverul nu este in nici un caz RPG.B-Zone.Ro sau B-Movie, la 0:11 nu are ce cauta acel ON RPG.B-Zone.Ro:7777

*Acel Cashbox face ca fundalul sa arate cam urat, si la ceas in spatele lui se pare ca este ceva verde care este putin cam enervant, prima oara am crezut ca am eu probleme cu vederea (Data viitoare pune pe cineva sa ia CashBoxul de pe harta ca sa numai fie acolo)

 

Mi-a placut melodia folosita, nu as avea ce sa reprosez la asta, dar dupa cum am mai spus, acel "Cut" de la 2:39 - 2:40 suna putin cam aiurea

Succes in continuare

Link to comment
Share on other sites

Serverul e scriptat de mine am vrut sa para cat mai "B-zone" sa spun asa .Filmul e ok a iesit destul de bine zic eu dar parerea voastra conteaza mai mult:D Da tot B-zone e cel mai tare:D

Link to comment
Share on other sites

mai ai de invatat in editat , foloseste sony vegas 10 pro . ca foloseti movie maker right?

poti sa il faci si tu hd si sa bagi rezolutie mai mare (daca te tine pc desigur mai mare de 1024) ca se vede ca ochiu de la aragaz dungiile alea negre de pe margiinile ecranului

in fine baga si tu effecte,sunete,

mi se pare un film facut la repezeala de un om de 88 de ani parerea mea anyway......

Link to comment
Share on other sites

nu am folosit movie maker , nu am 88 de ani

te astept sa vi si tu cu un video ca sa iau exemplu de la tine

de la un timp ma tot vanezi si tot te oftici , habar nu am ce ai cu mine si de ce imi porti dusmanie

Link to comment
Share on other sites

Ala i-a banii si pleaca mergand asa... parca nu s-ar fi intamplat nimic =)) Ce Doamne ma? Tu jefuiesti o banca, urinezi pe tine de frica si mergi...?

Cat despre faca 'Cu ce te pot ajuta" ... Eu vin la tine, iti infig teava de la sniper in cap si tu ma intrebi cu ce te ajut? =))

Link to comment
Share on other sites

Titlul clipului: The Robber

Gen: actiune

Durata: aprox 3 min

Data lansarii: astazi

Scurta prezentare: -vizionati

Link catre clip :

 

 

Filmul nu e facut pe B-Zone , stiu eu cum se numeste serveru ala .. dar nu fac reclama !

Link to comment
Share on other sites

Filmul nu e facut pe B-Zone , stiu eu cum se numeste serveru ala .. dar nu fac reclama !

am zis ca nu e facut pe BZ

dar nu am facut reclama ,

Edited by S k y l y Y
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.