Jump to content

Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection

Addyn
 Share

Recommended Posts

Pentru a fi trecut in topicul de legende trebuie sa fii petrecut cel putin 365 de zile (un an) în factiune fara sa o parasesti. La lideri se cumuleaza timpul ca membru + lider.

! Liderii trebuie sa ceara acordul unui admin 4+ înainte sa modifice topicul. !

Jucătorii care au contribuit cu un ajutor semnificativ la dezvoltarea agenției sunt:

Directori legende:

adyTzu

FloriN_HBK

RzR.MariuS

exit

BiGziLa

Ecs7azy

Maximus.rtv

BlackHawk

Legendele Agentiei:

Vincenzo

suzeTa

CappY

Silence

John

UltraSs

Bagwell

[F4L]Lost8

Kiranulea

ROBBEN

SeNz0r

ALLEN.Django

Hogan

zeEk.

Ander.

Wisler

draco

VaMpiii

OaNNa

maxtreme2008

Zokee.

Tule.

Audi_RS8

[F4L]Anca

sOuNdy

EDU

diviNE

Zoli

Akki

ReLoG

AkaSKY

Greet.rtv

Ionut.rtv

KenShy

.IoNuTz.

LiKeE

YourCharisma

Done

sLoww

DropZZ

Snake

lRomeo

Roberte

HouR

Monologue

În cazul în care doriți să le transmiteți ceva acestor membrii de colecție, o puteți face completând formularul următor:

• Nickname:
  • Nivel:
  • Facțiune:
  • Ce dorești să le transmiți?:
Edited by Hawk ToV
Adaugare agent

Nume: aLLx

Factiune: Tow Car Company

Ce doresti sa ne transmiti: Ce să zic ? Felicitări ? Nu sunt de ajuns pentru ce au facut ei pentru H.A . Mult succes .

Nume: Fumy

Factiune: Hitman Agency

Ce doresti sa ne transmiti: In primul rand,tin sa spun ca sunt mandru pentru ca fac parte din aceasta agentie,iar in al doilea rand tin sa-i felicit pe cei care sunt mentionati mai sus,chiar daca unii numai joaca ,tot se va vorbii de ei ,chiar daca v-a fii acum ,peste 10 minute,peste 1 an.

Edited by Fumy

Nume: Christiano

Factiune: Police Department

Ce doresti sa ne transmiti: Va multumesc ca m-ati trecut aici ma simt foarte mandru ca am fost trecut pe aceasta lista alaturi de playeri vechi care mi-au fost colegi si lideri pe care i-am avut.Pana acum am facut de patru ori parte din Hitman Agency si de fiecare cand am iesit am simtit un regret foarte mare care m-a apasa ca si cum mi-am parasit a doua casa pe care o am.Hitman Agency pentru mine insemana "acasa" deoarece aici m-am simtit foarte bine de fiecare data cand am intrat si mi-am facut prieteni noi cu care tin legatura si acum.Multumesc Addyn ca am fost trecut pe aceasta lista si multumesc Hitman Agency ca m-a gazduit atata timp si liderilor pe care i-am avut( lexutzu , Bill Bonanno , Woozie) pentru ca am fost acceptat.

Nume: r3g3n3sis.

Ce doresti sa ne transmiti: Ce pot spune in afara ca : Sunt onorat sa fiu pe aceasta lista . Experienta acumulata de-a lungul timpului in aceasta agentie si-a spus cuvantul . Am aproximativ , daca adunam toata perioada mea petrecuta in Hitman Agency , cam 1 an si 3 luni aici .Multi oameni mi-au fost colegi , m-am imprietenit repede cu ei si la fel de repede s-au schimbat in niste hiene sugatoare de sange . Asta e , lumea trece lumea vine , toate is trecatoare , insa ce am facut eu pentru Hitman Agency nu va trece niciodata . De aceea numesc Hitman Agency , "casa mea". Am pus trup si suflet in aceasta agentie , ca sa iasa totul bine si cum trebuie si nu doresc sa vina cineva intr-o zi , sa strice tot ce am cladit eu de-a lungul timpulu . Multumesc inca o data , este o onoare sa ma aflu pe aceasta lista.

Edited by UslA r3g3n3sis

Nume: Tohaneanu

Ce doresti sa ne transmiti: Sunt foarte mandru sa fiu pe aceasta lista , nu oricine ajunge aici chiar astazi am facut 6 luni aici, Hitman Agency o consider "acasa".

Nume: briaN.

Factiune: Civil.

Ce doresti sa ne transmiti: Bravo celor care au ajuns pe aceasta lista, nu cred ca au ajuns asa, pur si simplu ci au depus mult efort si cu ajutorul lor agentia s-a ridicat foarte mult! Inca o data, bravo si aveti tot respectul.

Nume: christiaN.

Ce doresti sa ne transmiti: Mă simt onorat să mă aflu pe această listă, mă bucur că nu am dezamăgit pe nimeni și am să fac o treabă bună în continuare. Felicitări tuturor ce se află pe această listă și mult succes în continuare!

Nume: Evans

Factiune: -

Ce doresti sa ne transmiti: Vreau sa le urez niste calduroase felicitari pentru munca depusa in agentie. Bravo,big respect 4 you guys.

Nume: adyTzu

Ce doresti sa ne transmiti: Ma simnt onorat sa ma vad pe aceasta lista cu care ajungi cu greu pe ea, sper ca nu am dezamagit pe nimeni si ca am facut o treaba buna. Felicitari tuturor celor care se afla pe aceasta lista! Succes in continuare

• Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection