Jump to content

Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection


Addyn
 Share

Recommended Posts

Nume: eFFFACER

Factiune: Corleone

Ganduri: Vreau sa ii felicit pe toti cei care se afla pe aceasta lista ! Prin munca voastra , aceasta factiune a ajuns sa fie una dintre cele mai respectate factiuni de pe server !

Link to comment
Share on other sites

Nume: FloriN_HBK

Factiune: Hitman Agency

Ganduri: Sunt de ceva timp si am mai fost in agentie insa nu am apucat sa-i felicit pe cei care au dus aceasta factiune in varful tuturor.Felicitari Agentilor De Colectie,toti cei aflati pe aceasta lista merita mai mult decat doar felicitarile noastre.Sunt onorat ca am avut ocazia sa-i cunosc pe unii dintre ei si sa lucrez alatur de acestia.Multa bafta agenti!

Edited by FlorinHBK
Link to comment
Share on other sites

Nume: DjSpeed

Factiune: Hitmen Agency.

Ganduri Tin sa ii felicit pe toti playerii care fac parte din aceasta lista, sa fii un agent de colectie iti trebuie rabdare, respect si multe multe altele. Felicitari inca odata!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Vincenzo

Factiune: H.A

Ganduri: Vreau să le urez sincere felicitări tuturor care se află pe această listă, nu orice se poate afla pe această listă, este nevoie de seriozitate, activitate, devodament şi vechime. Iar aceste persoane au dat dovadă de profesionalism în ceea ce au facut pentru H.A . Aveţi tot respectul din partea mea, încă odată felicitări !!

Edited by LL V i n c e n Z o
Link to comment
Share on other sites

Nume : Cranky

Level : 30+

Factiune : Verdant Family

Ce doresti sa transmiti : Felicitări tuturor ce se află pe această listă, meritati !

Link to comment
Share on other sites

Nume: RoxoR

Factiune: Hitmen Agency

Ganduri: Felicitări celor care tocmai au fost adăugați!

Edited by RoxoR
Link to comment
Share on other sites

Nume: AnDeD

Factiune: San Fierro Police Departament

Ganduri: Felicitari celor care au contribuit la dezvoltarea agentiei! Munca voastra si-a lasat amprenta.

Link to comment
Share on other sites

Nume:GreeK.

Factiune:Civil

Ganduri: Va doresc mult succes voua si liderului vostru care este de treaba!bravo voua tinetio tot asa !Respect

Link to comment
Share on other sites

Nume: 3n3rgY

Factiune: Red Dragon Triad

Ganduri: Tin sa ii felicit din tot sufletul pe acesti membrii de onoare ca sa ii numesc asa. Ii stimez pe toti ce se afla pe aceasta lista, va meritati locul, ati ridicat aceasta factiune foarte mult. Din partea mea aveti tot respectul, fara voi "Hitmen Agency" nu ar fi ajuns unde este astazi si unde merita sa fie, pe primul loc. Si eu ma simt norocos ca am trecut prin aceasta factiune minunata si sper sa ajung din nou cat mai departe. Pentru mine "Hitmen Agency" nu este doar o factiune oarecare. Perioada petrecuta aici, a fost una speciala. Cand am intrat in "Hitmen Agency" am simtit ca aici imi este locul si ca trebuie sa raman foarte mult timp. Niciodata nu am sa uit cand Woozie m-a ales sa fac parte din acesta agentie... A fost ceva de vis. A fost o a doua casa si familie pentru mine, si cu bune si cu rele, aici inveti ce inseamna sa fi agent adevarat si sa ucizi cu sange rece. Aici toti sunt prieteni, nicioadata nu exista conflicte intre agenti si glumesc foarte mult. Impreuna sunteti o familie in adevaratul sens al cuvantului. Mult timp nu veti avea adversar la nici un capitol: afaceri, respect, membrii. Toti care joaca pe server isi doresc sa intre, dar nu toti au sansa, ci doar cei mai buni...Chiar a fost una din cele mai frumoase experiente petrecute de mine pe server.

Niciodata nu am sa uit cele 2 cuvinte "Hitmen Agency".

Edited by 3n3rgY
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Agenți de colecție | Agents of the Collection

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.