Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bai, da' lasati-ma frate in pace, numai "trist" nu mi s-a spus ca sunt. Am motivele mele, o sa-mi treaca tot mie, daca va fi sa treaca, daca nu, om trai si om vedea. Poate unii credeti ca-i doar o gluma sau o tampenie nazuita in capul meu, ei bine nu este. Imi fac in continuare treaba in factiune, la fel ca inainte, nu vad care si unde este problema; daca nu mai bag o caruta de emoticoane pe /r zilnic nu inseamna ca nu mai e ca inainte.. poate totusi.. chiar nu mai e ca inainte.

 

Noapte buna si vedeti-va de treaba, va rog, v-o spun frumos si nu va reprosez nimic, apreciez grija voastra (a unora).

Ne-auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Fireman / Paramedics.

 

Acum am ajuns si eu de la liceu.

 

 

Smyley?!! vreau sa imi cer scuze pentru ca m-am luat de tine aseara acuzandute pe nedrept cum ca ai bind si ca am tipat la tine,am avut unele probleme si nu am putut sa ma abtin din pacate... sper sa nu ma iei in nume de rau si sper sa imi accepti sincerele scuze.Sper sa ramane din nou prieteni,inca o data imi pare foarte rau.

 

Mai Dariuse tu nu ma cunosti pe mine

Am si uitat, nu m-am suparat pe nimeni. o.O

Link to comment
Share on other sites

Am termina cu edit'atu la lista de membri

Voi ce mai ziceti?

Plictiseala-i mare.

 

PS: everzor, in maxim 3 zile o sa-ti treaca ( poate iar ti-a venit dorul de PD trecem peste )

 

+1 Pentru avatar ) !

Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu, ma duc sa mananc apoi ma bag la un snooker . Nu prea am teme pe maine, asa ca ! Ne vedem in-game cand revine serverul.

 

PS: everzor, in maxim 3 zile o sa-ti treaca ( poate iar ti-a venit dorul de PD trecem peste )

 

Vorbesti in necunostinta de cauza.

Oricum, succes la mate (vrajeli).

 

Si ce e cu atmosfera asta pe aici cu everzor ?

 

Nimic din ce te priveste, atat pe tine cat si pe ceilalti. Mai bine sa va vedeti de treaba .

Link to comment
Share on other sites

Salutare medicii ieri nu am putut intra deorece nu am fost acasa toata ziua iar acum am probleme cu netu,se lucreaza pe toata reteaua,cei de la RDS au zic ca astaseara cel tarziu pe 3 noimebrie se remediaza problema am postat o cerere de inactivitate sper sa revin astaseara!

Link to comment
Share on other sites

Salut laur , salutare tuturor ...

Ce sa facem ? asteptam sa`si revina serverul sa ne putem distra putin

Eu ma duc pana`n oras juma de ora/o ora.

P.S ... Maine n`ar putea sa nu intru deloc , nici pe forum nici pe server deoarece am fost anuntat (nu se stie sigur) ca maine se va lucra aproape toata ziua la net (de la 08:00 la 22:00)

Bafta , vb mai tarziu ...

Link to comment
Share on other sites

Serverul va fi inchis pana spre seara, a mentionat asta si Bobo intr-un topic, pe RPG. Asa ca iesiti pe-afara, faceti-va temele (macar 1 data in viata), cititi, uitati-va la tv s.a.m.d. Considerati ca aveti mai mult timp pentru voi insiva. Distractie placuta!

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.