Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@DemonRullz, spammer nabet ce esti! Nu te mai saturi ma si tu odata?

 

M-am plictisit asa tare de jocul asta, incat sincer nici nu stiu ce sa fac. Ma bate grav gandul sa-l sterg de tot si sa scap odata de el, poate dau putina satisfactie si la dusmani! :)) Momentan o sa intru mai rar, nu imi mai arde de Sa:Mp, asa ca o sa intru doar pentru intalnirile obligatorii, teste si log. Ma gandesc in continuare daca imi voi da demisia si daca ma voi lasa de tot de joc...

 

Nu-ti iesi din minti, mai stai , ca sa te ajung si eu la Chief. Dar totusi, odata si odata o sa ne demisionam toti.

Daca gasesti timp, te rog sa mai ramai. Daca nu te conving, faci ce vrei atunci.

Link to comment
Share on other sites

@Mango3, bai nab, eu ma gandesc daca sa sterg GTA-ul din PC si tu imi spui sa mai raman? :)) Am ajuns unde mi-am dorit, si stii cum e cand iti atingi scopurile, dupa te plictisesti... vrei sa faci altceva. Daca e sa mai intru, sau sa mai raman in factiune, o fac pentru o parte din voi, pe care-i consider prieteni apropiati.

Link to comment
Share on other sites

Is there a fight going on here? @@Loriii, ? [-XX_X

 

No jas :))), there is no fight.

 

Insane, Ovi, mai intra in joc pentru prieteni, mai vorbesti cu unu, cu altu... :), nu neaparat pentru jocul in sine, e un joc social in care interactionam unii altii, eu unul de asta joc samp si de asta imi place.

 

Link to comment
Share on other sites

@xdrive, pai tocmai de asta, nu ma lasa inima sa dau delete la joc, din cauza voastra... dar ma gandesc ca numai cand intru pe server, parca ma apuca o plictiseala, mai ales ca acum ati inceput scoala, server-ul e gol, pana mea... oricum noi doi putem tine legatura si fara acest joc.

@Albertoy21, ba boss, nu le am eu cu manelele fratica si chiar de-as vrea, n-as putea sa inteleg mesajul pe care vrei tu sa-l transmiti prin intermediul asta, mai de graba imi scriai un roman decat sa-l ascult pe Florin Salam.

@Loriii, taci nabo! :*

, you are a nab!

, insanatosire grabnica nub, v-ati imbolnavit si voi fix acum cand a inceput scoala, numa' sa scapati de ore, va cunosc eu! :))

 

Amintire de la fosta mea sotie:

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Doc InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Pfoai... ma plictisesc in pat de numa numa si am zis ca sa intru 5 minute pe forum... :| Daca e cineva din Maramuresc stiti voi de "Sarbatoarea Castanelor" si EU nu pot merge in nici-o zi la ele si Vineri, Sambata si Duminica sunt concerte cu Smiley, Ina, Voltaj, si mai multi si eu nu pot merge ca tre sa stauin casaaa. Poate Duminica sau maine DACA voi fii mai bine voi iesi putin sa ma dau pe ceva de acolo! Aduce tot felul de jocuri: Ciocanele care te invart de numa numa, masinutele cu care te bati cu altii casa groazei etc. Am o ciuda in mine...si o plictiseala...

P.S: InSaNe, cum tiai facut asa infernusul ca arate super si eu as vrea sa imi apare la viitorul meu Infernus ca dupa ce revin in game o sa imi cumpar si eu unu ;)

 

Si al doilea P.S: Doamneee ferestee sa te lasi ca ma supar rau pe tine :(:))

 

Edited by BS DaryusAndrey2003
Link to comment
Share on other sites

Insane nu se lasa, face o pauza si va intra doar de log, eventual va mai sta prin joc cu prietenii lui.

Revenim la subiectul nostru initial!

Neata paramedics, astazi presimt ca va fi o zi placuta, chiar daca e urat afara :), adica asa e in bucuresti, nu stiu la voi, dar daca tot nu mai avem voie manele va prezint noua inovatie:

Nu este manea :), dar e in genul ei :))
Link to comment
Share on other sites

EDIT!

Salutare, Paramedics.. N-am mai postat aici de o lună, cred.. Însă acum am postat din cauza unei greșeli, uitându-mă la un alt topic înainte de a intra aici, am copiat modelul de acolo, iar după am vrut să mă uit ce mai este pe aici, iar când am terminat, am uitat să schimb topic-ul, drept care am postat aici din greșală și nu am putut lăsa așa deoarece era total diferit de ceea ce este aici.

Baftă tuturor..

Edited by Savarina
Link to comment
Share on other sites

Inca o melodie adaugata la sufletul meu, multumesc Ovidiu, presupun ca melodia acea se regaseste la tine in suflet.

Melodia aceasta se potriveste cuvant, cu cuvant mie, 100%, am poze amintiri cu tot ce se spune in melodie.

Link to comment
Share on other sites

Heii nabi :D A trecut mult timp de cand nu am mai postat aici, ce-i drept am fost cam ocupata cu scoala :D

Uite nabule poza cu cei 2 nabette :))

zkT4jvv.png

EDIT: 100 de posturi in Paramedics <3

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

@Albertoy21, la multi dintre noi cred ca ni se zbarleste pielea cand ascultam versurile astea, inca odata imi aduc aminte de vremurile in care umblam cu astia mai mari care stiau breakdance si ne rugam de ei sa ne invete si pe noi, apoi mergeam cu ei sa-i vedem cum fac freeruning / parkour, inca odata imi amintesc cum am obtinut si eu la fel cum zice Nane... toale largi de la astia mai mari, sepci si alte accesorii stil hip-hop. Imi amintesc cum ieseam cu casetofonu' in parc fratioare si puneam muzica si dadeam battle-uri in foisor... 2000-2005, cei mai frumosi ani, nimic nu va mai fi la fel, generatiile astea s-au schimbat prea mult, mi-e scarba de ce vad acum.

 

Remember Levital Crew Calarasi...

Mai marii Calarasiului!

 

Link to comment
Share on other sites

Sefule, imi pare rau daca crezi ca daca ascult manele sunt un terminat, dar manelele au mesajele lor intr-un fel, le ascult de caterinca, imi place sa rad, sa ma simt bine, de aceea le ascult si oricum boss, tot respectul pentru tine, am si eu ogramada de videoclipuri cu battle-uri de ale mele cand faceam breakdance, am videouri cand am fost prima oara la competitia RedBull, inca tin legatura cu cei din Freequency, in mare parte ce pot sa zic, Nano, Emil,China,Robotel, etc.

Stima totala!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.