Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, o zi frumoasa, sa aveti. Va doresc un Craciun fericit, si tot ce va doriti, si doar va inchipuiti. Mancaruri rafinate, femei delicate (in cazul fetelor, acel barbat "perfect" pentru ele.), bani "fara numar" in buzunar. Si orice alte fantezi/vise aveti. Va urez din nou Craciun fericit, alaturi de cei dragi, plin de sanatare, virtute, bani, si orice altceva va trece prin cap. Cu drag un membru al Factiuni Tow Truck Company, rpg2.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor! In primul rand, in aceasta zi de Craciun vreau sa va urez tuturor nu bani sau femei etc.. Vreau sa va urez multa sanatate voua si familiilor voastre chiar daca nu ii dam prea multa atentie, dar sanatatea este cea mai importanta noi realizand lucrul asta doar cand ne-o pierdem, iar in unele cazuri e prea tarziu.. In al doilea rand, m-am reintors in joc si vreau sa aplic iar aici sper sa primesc o a doua sansa. Sa aveti o zi buna si inca o data Craciun fericit!

Link to comment
Share on other sites

Heii paramedic. Chiar daca e cam tarziu de acum pentru asta..si nu mai fac parte din aceasta factiune vreau sa va urez tuturor Sarbatori fericite, pentru mine o sa ramaneti in continuare cea mai tare si cea mai organizata factiune de pe acest server. Mult succes in continuare. Pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Gangul Green Street Bloods de pe RPG 2 alaturi de clanul neoficial Al-Quaeda va ureaza un an nou fericit.

 

Felicitari,inca o ocazie de a face +1.

Salutare colegii,acesta este ultimul post aici,mi-am pus demisia si sper ca vom tine legatatura in game.Bafta la toti !

Link to comment
Share on other sites

Noi nu avem nevoie de atîta spam. Ştim şi singuri că au venit sărbătorile de iarnă.

We dont need for this spam. We know that winter holidays have already come.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paramedics, de ceva vreme nu am mai postat aici. Vreau sa va spun ca, cu ocazia sarbatorilor facatiunea a fost inactiva, sper ca dupa aceasta sapatamana, sa reveniti cu forte noi, cu rapoarte foarte bune. Vreau sa ii felicit pe cei care au avut timp pentru raport chiar daca au fost sarbatori, si inca mai is. Sa aveti o seara minunata!

Link to comment
Share on other sites

Wrong topic...

Nici macar nu ai dat edit la nimic si '' wrong topic ... ''. Serios? Cat ti-a luat sa te gandesti la metoda asta de a face +1? :-? Ai clan, fa +1 acolo.

Link to comment
Share on other sites

Wrong topic...

 

Din partea mea ai un report, pentru ca ai scris aici intentionat, de unde pana unde wrong topic?

Nu vad edit, nu vad nimic care sa fi aratat ca tu chiar ai gresit topicul, ai scris pentru un +1 sau doar sa iti faci reclama aiurea.

Succes pe viitor !

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti?Vad ca nu prea mai da nimeni pe aici :)

 

Dezvoltati postul.

Postul trebuie sa contina macar 2 propozitii normale.

Daca nu stii, intreaba de colegi in game sau citeste primul post al acestui topic.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, ce e drept nu prea mai este lumea activa, deci... DA! M-am gandit sa fac in fiecare zi cate o activitate.
Din acest motiv va invit pe toti in fiecare zi la ora 18:00 la niste ore speciale unde se va discuta decat subiectul activitati, aceste "ore speciale" vor dura 30 de minute, urmand apoi o activitate, haideti sa revenim in forta!

Soul and hope for each!

Link to comment
Share on other sites

Salut PARAMEDICS, va vorbeste Albertoy21[ToV], colegul vostru... nustiu daca ma stiti, sunt nou aici... mda, sa revenim la subiectul principal :).
Maine ora 13:00 avem activitate cu FBI, TAXI LV, VERDANT, PARAMEDICS, premiul este 200k!
Suntem 4 factiuni, ceea ce nu este prea usor de realizat in zilele noastre, va rog sa aveti multa seriozitate si sa participati!
Activitatea consta in dueluri DEAGLE!

Abia am reusit sa ii strang :)), deci va dati si voi seama, asa ca va rog cat mai multi, haideti sa facem renume la PARAMEDICS, sa facem activitatea care a fost odata, toti membrii de rank 5 ii rog sa fie activi, toti membrii de rank 4 de asemenea, haideti PARAMEDICS, sa redevenim ceea ce am fost, sa fim cea mai buna factiune.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara. Iata ca s-a ajuns unde speram sa nu se ajunga prea curand. Faptul ca job-ul din realitate imi ocupa cea mai mare parte din timp, m-a facut sa neglijez jocul si astfel a venit momentul sa pun punct carierei de Lider si celei de Admin. Am fost la conducere timp de 6 luni, din cei 2 ani si jumatate petrecuti aici. A insemnat enorm pentru mine faptul ca am ajuns in acest punct, pentru ca mi-am dorit foarte tare. Alaturi de voi m-am simtit extraordinar, cu mici exceptii. Am multe amintiri frumoase pe care le voi pastra cu drag in suflet, pentru ca nu pot da uitarii cu usurinta cei 2 ani si jumatate petrecuti aici. Imi pare rau ca in ultima vreme nu m-am mai ocupat de voi, de factiune si imi pare rau si ca am ajuns aici. Insa, sunt multumita ca in locul meu se afla Demon, cel pe care oricum voiam sa-l vad la conducere. Va multumesc pentru sprijin, prieteniile acordate, momentele frumoase si pentru ca m-ati suportat. Pentru moment, nu mai am cuvinte. Atat. :)

 

Chief Paramedic, Brunetta.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.