Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bine uite ma prepar de somn dupa ceva comenzi ... si acuma la nani ne vedem miine nea mike zis bita93legend :D salut paranabilor va pupa silverica aveti grija de voi si vise puff :*

Link to comment
Share on other sites

Salut paranabi. Îmi cer scuze ca postez aici dar vreau sa o felicit pe ioana pentru lider, dar si pe g.y jonis:)) pentru sublider. Nu va spun sa duceti factiunea cat mai sus pentru ca deja este cea mai buna, multa bafta cu functiile.

 

Paramedic Row3R.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor, felicitari ioana! :*

 

Nu uitati ca avem sedinta maine, daca nu puteti veni puneti o cerere de invoire!

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegilor din Paramedics!

Am observat că mai sunt si playeri din astia băgători de seamă pe aici care nu au ce face si postează unde nu ar trebui stiu că poate respectivul atât il duce neuronul doar să comenteze pe forum pentru a primi si el 1+ la postări :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paramedics! Incercati sa va dezobisnuiti de "Sall, cf", doar atat? Daca postati aici, postati macar 2 propozitii. Nu de alta dar puteti fii sanctionati, si nu cred ca o sa va placa.

Link to comment
Share on other sites

@, ti-am spus si pe forum si pe /r sa termini cu posturile inutile care incalca regulamentul topicului. Verifica regulile de pe prima pagina inainte sa mai postezi ceva.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paramedicilor! Mai pe seara daca o sa apucam gol la GunGame SF o sa facem o activitate cu un premiu de 20/30.000$. In rest, va urez un la multi ani tuturor, in special mie, si tuturor copiilor. Sa aveti o zi frumoasa, inca odata, aveti grija cum postati.. :*

Link to comment
Share on other sites

Salutari indragite Paramedici!

 

Am trecut si eu pe aici sa Il felicit pe Jonis pentru rank 6...si sa ii urez in continuare bafta Ioanei cu noua functie de CHIEF. Sa spun mai pe scurt va urez bafta tuturor paramedicilor ce au fost si sunt ca mine (Rank 3)...si tuturor ce au trecut prin mana acestei factiuni minunate. Ionaa sunt mandru de tine...daca spre toamna/iarna nu esti lidera vin dupa tine asa ca i grija. Jonis si tie la fel succes in ceea ce iti propui. Succes tuturor in viata reala pentru ca ea contează cel mai mult nu o viata virtuala care te face sa iti uiti prietenii si toti apropiatii

Peste 2 săptămâni îmi voi anunta retragerea..si sper la reantoarcere sa nu fie nimic schimbat in aceasta factiune minunata. PLZ nu dati report

 

 

Cu drag Paramedic in Charge: MemorySticky

Link to comment
Share on other sites

Salutare, de astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine, si sa avem multe experiente placute impreuna ! Iti multumesc ioanaB pentru sansa acordata, promit ca nu o sa te dezamagesc !

Link to comment
Share on other sites

Neata guys!

Eu vara nu dorm si nu am somn :)). Nu am mai postat de mult timp pe aici si daca tot postez am zis sa le explic cate ceva celor noi.

Aveti grija cu [/heal], la membrii pD, fbi, ng, sp si paramedics dati heal cu 1$. Cand luati un vehicul de la factiunii de la Hq Anuntati!, iar cand ati terminat treaba cu el ii dati rr. Nu postati aici aiurea.

Cam atata, niste lucruri simple si usoare pe care trebuie sa le respectati.

Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paramedics, vreau sa le urez un welcome calduros tuturor celor noi. Sper sa va simtiti bine alaturi de noi. Daca aveti vreo problema/nelamurire/intrebare, intrebati fara rusine. Sa nu uitati de probele practice, sa aveti o zi frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

Daca v-a place, nu ezitati sa dati un Subscribe / Share / Like / +1


http://forum.b-zone....tv-street-life/



#FANIOANABNABA


Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics, nu am mai postat de vreo doua saptamani cred... Pe de alta parte... :

 

Congratulations my wife, Apostonab for "Paramedic Field Chief". Good luck with new function!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Logo pentru Paramedici / Logo for Paramedics


( i ) click pe poză pentru a o vedea mai bine, este la dimensiuni mari.



Nu aveți topic cu suveniruri așa că am postat aici chiar dacă nu fac parte din Paramedics, sper să vă placă.



3gyYunf.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.