Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, oricum 80% pleaca in departamente si mafii, cei care chiar vor sa faca ceva in Paramedics si tin la factiunea asta, vor ramane si vor arata de ce sunt in stare. Cum am zis, vai ce tragedie inca 10-20 de heals in plus. De parca ar veni apocalipsa, asa va plangeti =)).

Link to comment
Share on other sites

Mneh ce sa zic int-un fel au si ei dreptate ca e greu si cu scoala si cu viata personala si cu SA:MP dar mnea si tu ai dreptate cine vrea sa ramana si sa faca ceva isi da silinta si mai face 10-20 heal-uri in plus.

Macar asa o sa intampine putina greutate cei care vor sa se duca in gang si vor aprecia mai mult acel rank fiind muncit.

Link to comment
Share on other sites

@@IoanaB, ai dreptate :), eu am asteptat 7 luni pentru rank 5 si nu m-am plans (in fata la lume).. daca asa a fost sa fie asa e, inainte rank 4 avea 100 heals si 10 comenzi si nimeni nu plangea.. . Imi aduc aminte de apostoleas care a asteptat 6 luni rank 4 si nu a scos o vorba despre rapoarte etc. ca nu primeste rank. Daca ne vedem de treaba toate o sa vina mai repede sau mai tarziu.

pwp :*

Sa aveti o seara faina, Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paramedics. Am inteles ca unora nu le comvine aceasta schimbare, dar nu avem ce face, la toate factiunile au fost modificari. In +, daca vrei rank 4 trebuie sa fii activ, 100 heal nu cred ca e foarte mult. Daca chiar esti activ faci si 200 de heal, asa ca nu vad rostul comentariilor aiurea.


 

Edited by Jonis ToV
Link to comment
Share on other sites

Salutari din nou stimați colegi, tin să vă reamintesc că pentru mine personal 10 heals in plus nu reprezintă un efort in plus deoarece programul meu e mai flexibil si am posibilitatea să fac si mai mult de 60 de heals dar nu stiu ce vor face ceilalti colegi, părerea mea e că in curând se vor retrage din cauza modificărilor apărute spre ganguri sau chiar vor renunta de tot , asa ca eu cred că ar trebuii să-i incurajăm să meargă mai departe cu factiune si să păstrăm comunitatea asa frumoasă cum este in momentul de fată.

Edited by claudiu25
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Paramedics, in week-end vom avea o activitate facuta de Vali, obligatorie cel mai probabil. Sper sa veniti toti, va fi un premium pe cinste, ne vom distra. In rest, ce ati facut saptamana asta? Prima zi de scoala :(

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics !

Eu as fi preferat ca activitatea sa fie optionala dar avand in vedere ca de cate ori am facut o activitate si a fost optinala nimeni nu si-a dat nici un interes sa vina.

@@Jonis ToV Au fost zile si mai bune :)) .La mine cel putin nu a inceput scoala si nici nu o sa inceapa pana nu se hotarasc profesori ce carti sa cumparam :D. La tine cum a fost ?

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati vazut si la demisii, e momentul sa va parasesc. Chiar daca nu o sa mai fiu membra, sper ca vom pastra legatura (cei care vreti) si vreau sa luati bine aminte tot ce am zis pe la finalul demisiei, nu este un lucru imposibil de urmat. Paramedics este si va ramane cea mai frumoasa amintire legata de acest joc. Mi-a placut sa colaborez cu voi in calitate de colega, sa va am ca membrii si sper ca si voi aveti aceeasi parere fata de mine. Imi pare rau ca am neglijat in ultimul timp factiunea, dar scoala si oboseala si-au spus cuvantul. Prea multe lucruri nu ar mai fi de spus, am zis destule la demisii. Sa ascultati de Jonis, de cei care vor veni in fruntea Paramedics (ai grija Jonis pe cine alegi) si de rank 5+, toti sunt niste oameni minunati care si-au luat functia pe munca si pe merit. Multa bafta tuturor la rapoarte si la rank up. Va iubesc :* Keep up the good work. :*

 

P.S: Demon a fost cel mai naspa si inactiv leader ever, tot ce a zis in demisia lui sunt minciuni.

 

P.S.2: Before

 

24et4cz.png

2qsotmu.png

 

And after:

 

Xy2BSzF.png

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

@@IoanaB, daca ai sti cat de mult imi pare rau ca pleci :(((.

Pot sa zic ca tu esti persoana care mai lansat in paramedics, tie iti datorez tot succesul meu aici, fara tine nu ajungeam unde sunt.. demisionam de mult, tu mi-ai deschis drumul aici. Iti multumesc pentru toate sfaturile, criticile aduce, tu esti pentru mine cea mai buna membra si vei fi, nimeni nu te va intrece, in ochii mei ai fost cea mai tare din paramedics. Iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru mine :X Nabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Te pup :***** Succes cu scoala si tinem legatura pe Facebook.

@@DemonRullz, tu esti un nab :)) sper sa jucam lol incontinuare impreuna, iti multumec pentru rank 5, pentru ca ai dat testul de intrare cu mine, iti multumesc ca ai fost deacord tot timpul cu mine :)) Esti nab number 1.. nu te poate intrece nimeni..

De astazi tu [/FvrRespawn] nu ne vei mai da :))

Remeber (Chief Ioanab/DemonRullz)!!!!

Edited by South Alexutz
Link to comment
Share on other sites

Neata Paranabi, vineri recrutam, nu stiu ora fixa dar cert e ca vineri. Astept sa fie activi rank 4+, chiar vom avea nevoie. Sper sa nu ma dezamagiti.

Sa aveti o zi frumoasa, bafta la scoala, ne vedem pe sa:mp!

Sa fiti on azi, va dau salariile.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca unii membrii nu au inteles treaba cu noul update.


Sa fiu cat mai pe inteles, cat mai scurt si cat mai la obiect.


Chiar daca in script pretul maxim cu care poate fi acordat heal a crescut, regulamentul ramane acelasi pana la o decizie luata cu leaderul si adminii.


Ceea ce scrie in noul uptade:



  • Preţul maxim pentru /heal oferit de membrii facţiunii Paramedics a fost mărit la 50$.


Nu trebuie sa va intereseze, pretul la heal ramane neschimbat atat la playerii normali, cat si la membrii factiunii precum si membrilor Southern Pimps/Los Sanots Police Departament/Las Venturas Police Departament/San Fierro Police Departament/National Guard/Federal Bureau Of Investigation.


Pentru playerii normali ramane 10$, iar pentru aliati/membrii 1$, exact ca in regulament


-Paramedics este protejată de PD/FBI/NG/Southern Pimps. În schimbul protecției le vom oferi de fiecare dată când au nevoie /heal (1$)



- Taxa pentru heal este în funcție de level:


*level 1+ = 10$



Sper ca am fost inteles si dupa ce cititi ce este aici sa nu mai existe nici un fel de discutie.


O seara cat mai placuta si spor la raport, sa aveti o saptamana productiva.


Edited by South Alexutz
Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics !

Ca sa fie totul clar. A fost marit pretul la heal la 50$ dar asta nu inseamna ca pretul pe care il avem in regulament sa schimbat.

Jonis va decide daca o sa schimbe preturile la /heal cand revine .

Pana atunci acordati heal normal adica cu 10$ la pleyeri cu level 1+ si cu 1$ la aliati adica PD/FBI/NG/Southern Pimps.

 

O zi buna sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am ajuns si eu acasa, insfarsit. O sa discutam in game despre noul update. Si vedem ce decizi vor lua si admini. Heal cu 50$ nu cred ca vom da.

 

Heal dati tot cu 10$ si 1$ pana anunt eu ca se schimba sau nu ceva. Sa aveti o zi frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

@ Dem[O]nGTA (nu iti gasesc numele de forum) SUNT CODAT :))

1. Dgl : https://www.youtube.com/watch?v=9e6T70dGeus

2. M4 : https://www.youtube.com/watch?v=UDqQiLS9iXo

3. Combat : https://www.youtube.com/watch?v=fx0yuI4S-po

Scuzati ca postez aici,dar ma tot acuza ca am aim sau renko si am vrut sa vada ca nu e asa

#no report

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

@AT RaduMamii, De data asta nu primesti report dar daca se va mai intampla vei primi.

 

Regulamentul legat de rapoartele de activitate va suferi modificari.

O sa arate ceva de gen:

 

Rank1 - 60 heal 10 /accept medic.

Rank2 - 70 heal 15 /accept medic.

Rank3 - 80 heal 15 /accept medic.

Rank4 - 60 heal 10 /accept medic.

Rank5 - 20 /accept medic.

 

Cam asa o sa arate noul raport de activitate, inca nu il folosim pe acesta, va voi anunta cand va intra in vigoare!

Edited by Jonis ToV
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.