Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună ziua Paramedics!

A sosit şi acest moment.. care nu credeam că va fii prea repede.. dar uite-mă aici..

Vineri, 6.11.2015, am hotărât să depun demisia şi să încep un nou drum, cu noi aventuri.

În primul rând vreau să vă mulţumesc tuturor că aţi fost alături de mine, la bine şi la greu, chiar dacă am greşit de multe ori, vreau să mă iertaţi, suntem oameni, toţi greşim.

@Tule ToV, pot spune că fără tine... nu ajungeam în această facţiune, mulţumesc pentru şansa acordată.. ai fost un lider de nota 10.

@Loriii, Nabăă, pot spune că pe vremea ta mi-a plăcut foarte mult în Paramedics deoarece eram doar un nab de rank 2-3 care nu ştia prea multe.. Au fost nişte momente de ... neuitat. Ai reuşit să aduni cei mai frumoşi oameni, respect Lori.

@DemonRullz, Demone.. cred că tu mi-ai fost primul prieten în această facţiune.. Ai fost un membru de bază, cel mai bun sublider posibil pe care l-am văzut pe acest joc. Ai fost persoana care mi-a acordat şansa de a face parte din staff-ul acestei facţiuni. Ai fost şi vei rămâne o legendă!

@IoanaB, Ioana.. o fată incredibil de frumoasă, de treabă, la locul ei.. fata care mi-a fost ca o soră în această facţiune şi m-a ajutat mereu. Fără tine e clar că nu ajungeam aici.. tu ai fost cea care mi-a acordat funcţia de sublider.. mulţumesc enorm pentru încrederea pe care ai avut-o pentru mine. Desigur.. fără tine nu ajungeam nici la funcţia de lider.. îţi mulţumesc din suflet pentru tot, te iubesc!

@South Alexutz, Alex.. eşti un băiat de treabă, la locul lui.. câteodată mai ai mici scăpări.. Probabil eşti supărat pe mine.. ştii tu dece. Dar, n-a fost să fie, nu m-ai comvins că meriţi acest loc. Multă baftă mai departe în această facţiune!

, Vali, tot nab ai rămas, mi-ai fost un prieten foarte bun. Vreau să îţi mulţumesc că ai fost alături de mine la bine şi la greu, nu regret deloc că ţi-am acordat funcţia de sublider, ai fost un sublider foarte bun, sper să rămâi în această facţiune deoarece încă nu ţi-ai terminat treaba aici.

, Bogdane.. ştii deja părerea mea pentru tine.. Eşti fratele meu din altă mamă, eşti un membru foarte bun, important pentru această facţiune. La fel şi tu, sper să rămâi în această facţiune deoarece nu ţi-ai terminat treaba încă. Ţi-am mai zis de 1000 de ori, m-ai lasă şi de la tine câteodată.

În rest, mulţumesc celor de rank 5, 4, 3, 2, 1 pentru tot ajutorul acordat. Sper să rămân în memoria acestei facţiuni cu gânduri bune..

 

Nu vreau să mă mai lungesc deoarece nu are rost. Mulţumesc încă odată pentru tot, pot spune că în această facţiune am învăţat să joc sa:mp. Remember Missy, Cristina, Wukong, Mango, John_Oanca, Albertoy21, Paulynho, Casper, Row3R!

 

Jonis 16.07.2014 - 8.11.2015

Remember Jonis.

Edited by Jonis ToV
Link to comment
Share on other sites

Jonis, Vreau sa iti multumesc pentru sansa acordata in aceasta factiune, esti un lider exemplu.. Toate momentele frumoase alaturi de tine .. Imi pare nespus de rau ca pleci .. Repet, esti un Lider exemplu, si vreau sa iti urez mult, mult succes pe viitor in orice decizi sa faci, speram ca liderul care se v-a alege .. sa merite.

 

Remeber Jonis!!!

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics !

@@Jonis ToV Jonis imi pare rau ca pleci multa bafta in continuare si nu uita degeaba pleci de aici ca tot nab ramai.P.S. Invata odata sa imi scri numele ala corect =))

Haideti sa il sustinem pe Jonis nu ii e usor sa lase factiunea!

JONIS PARANAB 4EVER !!!

VEgN8a2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe jonis in ceea ce ti-ai propus , imi pare foarte rau ca ai lasat lider-ul . Pe aceasta cale iti multumesc pentru sansa acordata si de increderea acordata , multumesc inca odata .

Acum sper sa avem un lider corect si activ , pentru ca de asta are nevoie aceasta factiune .

Edited by TomB
Link to comment
Share on other sites

Bună ziua Paramedics!

A sosit şi acest moment.. care nu credeam că va fii prea repede.. dar uite-mă aici..

Vineri, 6.11.2015, am hotărât să depun demisia şi să încep un nou drum, cu noi aventuri.

În primul rând vreau să vă mulţumesc tuturor că aţi fost alături de mine, la bine şi la greu, chiar dacă am greşit de multe ori, vreau să mă iertaţi, suntem oameni, toţi greşim.

@Tule ToV, pot spune că fără tine... nu ajungeam în această facţiune, mulţumesc pentru şansa acordată.. ai fost un lider de nota 10.

@Loriii, Nabăă, pot spune că pe vremea ta mi-a plăcut foarte mult în Paramedics deoarece eram doar un nab de rank 2-3 care nu ştia prea multe.. Au fost nişte momente de ... neuitat. Ai reuşit să aduni cei mai frumoşi oameni, respect Lori.

@DemonRullz, Demone.. cred că tu mi-ai fost primul prieten în această facţiune.. Ai fost un membru de bază, cel mai bun sublider posibil pe care l-am văzut pe acest joc. Ai fost persoana care mi-a acordat şansa de a face parte din staff-ul acestei facţiuni. Ai fost şi vei rămâne o legendă!

@IoanaB, Ioana.. o fată incredibil de frumoasă, de treabă, la locul ei.. fata care mi-a fost ca o soră în această facţiune şi m-a ajutat mereu. Fără tine e clar că nu ajungeam aici.. tu ai fost cea care mi-a acordat funcţia de sublider.. mulţumesc enorm pentru încrederea pe care ai avut-o pentru mine. Desigur.. fără tine nu ajungeam nici la funcţia de lider.. îţi mulţumesc din suflet pentru tot, te iubesc!

@South Alexutz, Alex.. eşti un băiat de treabă, la locul lui.. câteodată mai ai mici scăpări.. Probabil eşti supărat pe mine.. ştii tu dece. Dar, n-a fost să fie, nu m-ai comvins că meriţi acest loc. Multă baftă mai departe în această facţiune!

, Vali, tot nab ai rămas, mi-ai fost un prieten foarte bun. Vreau să îţi mulţumesc că ai fost alături de mine la bine şi la greu, nu regret deloc că ţi-am acordat funcţia de sublider, ai fost un sublider foarte bun, sper să rămâi în această facţiune deoarece încă nu ţi-ai terminat treaba aici.

, Bogdane.. ştii deja părerea mea pentru tine.. Eşti fratele meu din altă mamă, eşti un membru foarte bun, important pentru această facţiune. La fel şi tu, sper să rămâi în această facţiune deoarece nu ţi-ai terminat treaba încă. Ţi-am mai zis de 1000 de ori, m-ai lasă şi de la tine câteodată.

În rest, mulţumesc celor de rank 5, 4, 3, 2, 1 pentru tot ajutorul acordat. Sper să rămân în memoria acestei facţiuni cu gânduri bune..

 

Nu vreau să mă mai lungesc deoarece nu are rost. Mulţumesc încă odată pentru tot, pot spune că în această facţiune am învăţat să joc sa:mp. Remember Missy, Cristina, Wukong, Mango, John_Oanca, Albertoy21, Paulynho, Casper, Row3R!

 

Jonis 16.07.2014 - 8.11.2015

Remember Jonis.

 

 

Te iubesc, fraiere!

 

Link to comment
Share on other sites

@@Jonis ToV, Bafta frate, imi pare foarte rau ca ai plecat. Ai fost un lider exemplu, demn de aceasta functie. Ti-ai facut treaba cap coada fara pic de greseala. Toata lumea trebuie sa ia exemplu de la tine...pentru munca si iubirea care ai daruit-o factiunii acestea si timpul care l-ai oferit acestui joc. Inca odata pentru mine esti ca un frate...ne mai auzim pe facebook! #Remember Chief Paramedics Jonis[ToV]. Nu te vom uita niciodata!

 

@, Felicitari si tie frate pentru functie! O meriti din plin. Ai muncit si ti-ai atins scopul! Echipa iti ureaza succes in cadrul factiunii noastre si sa ai grija de noi :) Esti un baiat cu caracter, am auzit multe de tine. Respecti si vei fi respectat! Bine ai venit Chief Paramedics [uS].Valy. Vom fi alaturi de tine de acum incolo si te vom ajuta la greu! Iti urez mult succes!

 

#Paramedics4Ever

 

Remember Chief Paramedic Jonis[ToV] & Bine ai venit Chief Paramedic [uS].Valy.

Link to comment
Share on other sites

Pe aceasta cale vreau sa te felicit Valy pentru noua functie obtinuta , si sa-ti faci treaba cat mai bine chiar mai bine ca jonis . Felicitari inca odata si sa ai grija de factiune .

 

 

 

Legend Tomblerone .

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am ce sa zic...felicitari Valy pentru functie,ai facut multe sacrificii pentru aceasta functie,de asta o meriti pe deplin!

Jonis-sper sa ai o cariera de invidiat in National Guard,si sa ma tii minte si pe mine...(ai fost primul om cu care am dat un test vreodata...pe contul MMoney,desigur)

Dealer-Ti-ai facut treaba,si ai incercat sa ma ajuti cat de mult ai putut,indiferent de situatie,sper sa iei R UP in aceeasi zi cand ia si Jonis :D

Va multumesc tuturor celor care ma sustineti si ma ajutati sa merg mai departe...

RESPECT PARAMEDICS!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara nabilor!
In primul rand vreau sa-l felicit pe @South VaLy pentru noua s-a functie. N-am apucat sa te felicit pana acum.. o fac aici. @Jonis ToV, imi pare rau ca ai plecat. Ai facut o treaba foarte buna cat timp ai fost liderul nostru. Chiar ai adus factiunea intr-un punct ul in care trebuia sa fie. @DeathDealer, pacat ca ai plecat... Chiar ati facut o treaba excelenta, tu cu Vali si Jonis. Va apreciez munca in contiunuare. #RESPECTPARAMEDICS

Edited by South c0nFuzZz
Link to comment
Share on other sites

Salut
Jonis:Iti multumesc pentru sansa acordata in aceasta factiune, mereu vei avea o parte in sufletul meu, cat timp ai fost lider, factiunea a fost foarte activa, sper sa fie in continoare, imi pare foarte rau pentru ca ai decis sa iti pui demisia, dar orice drum se sfarseste o data. Esti un exemplu pentru toti, multumesc inca o data pentru sansa acordata.Succes in continoare si bafta in National Guard, sper sa fii acceptat.

 

 

Valy:Felicitari pentru noua functie.Succes, sper sa fii la fel de activ ca si Jonis, meriti pe deplin aceasta functie, sper sa ne intelegem bine, mereu ai fost subliderul meu preferat:D Cred ca o sa fii un lider de nota 10+, toti mebrii paramedics sper ca te vor ajuta de acum in colo, sper sa nu lasi repede noua ta functie, iti mai urez inca o data succes in continoare.

 

 

DealerX:Ai fost un sublider de nota 10, nu prea cred ca ti-ai facut treaba in aceasta factiune, dar totusi a fost decizia ta, succes in National Guard, sper sa te accepte, succes si tie in continuare

 

 

 

Jonis, DealerX, Remember Paramedics!

Edited by SEF Gunnter
Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics! Tocmai am ajuns si eu acasa :D

 

@@Jonis ToV,bafta frate, sper sa mai am ocazia sa te am ca lider, deoarece esti bun si intelegator. Dupa parerea mea esti pana acum cel mai bun lider pe care l-am avut pana acum. PWP :*

 

@, felicitari "sefu" pentru noua functie. Mereu ma gandeam cum ar fi sa te vad lider si uite... acum chiar am ocazia. Sper sa ne intelegem in continuare foare bine si sa ramai mult mult mult in factiune. Pwp :*

 

Link to comment
Share on other sites

@, stiu ca scriu cam tarziu, dar nabule, felicitari pentru functie <3!

Sti si tu ca o meritai din plin, ai facut foarte multe pentru factiune si sunt mandru ca ai ajuns leader.

Iti multumesc ca ai avut incredere sa-mi dai Subleader, nu o sa te dezamagesc, o sa facem o treaba buna impreuna.

Alvinn, felicitari si tie pentru Rank 6.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara medici. Vreau sa ii multumesc liderului Paramedics Valy, pentru sansa oferita, sper sa facem o treaba buna si sa ne intelegem bine.

Mr.Alexutzu felicitari pentru Sublider, chiar meritai!

Bun venit celor noi, si succes celor care asteapta sa dea testele.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.