Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sal, paramedicilor. :)

Cat ghinion sa am? De o saptamana iau numai 25k la gift =))) nici 10 gold ma, astia rad de mine... :\

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Vreau sa va propun ceva. Ca sa-l sustinem pe cows,pentru viitoarea sa functie,vreau sa va propun sa organizam evenimente interesante sau speciale. Toti stiti ca pentru Sartor majoritatea vor vota,deoarece el are suport din partea altora jucatori. Daca o sa fim mai multi,evenimentele vor fi mai multe si cu sume mai mari. Eu nu va impun, dar eu cred ca e o idee buna. Eu voi incepe primul cu o serie de evenimente pentru al sustine. Cine va vrea sa participe la acest lucru,spuneti in discutii. Totodata scrieti si ce credeti despre asta.

P.S: Ma iertati de gramatica. Am scris de pe mob.

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics! Am ajuns sa ne furam intre noi. Intai mi-a facut-o RipTay, apoi No_stress! La RipTay, chiar nu ma asteptam sa faca asa ceva si d-asta nu am avut nici dovezi, dar la No_stress am fost mai precaut si am facut ss!

M-am inteles cu el sa facem o afacere, aceea afacere necesita /transfer, am fost de acord sa dau intai /transfer apoi sa facem /trade si el a aratat cat de om si coleg este!

 

Sa nu credeti ca aberez : http://imgur.com/a/PJHBq

 

Reactia lui No_stress dupa /transfer : http://imgur.com/D8ihr2E (/q)

 

Edited by xROBBENx
Link to comment
Share on other sites

hello bajetii, mi-a facut plăcere sa fac parte din para ... Cat o fost o sapt acolo.. M-am simțit bine.. Păcat de stafful asta jegos la cati fani am in el nu cred ca pup unban, mi -a mai dat odata vinnie acum 3 ani când eram sp, toti ziceau la cereri unban doar adminii vedeau cod.. Asta-i viata.. Mă las definiti de cacatu asta de joc infect, bafta in real life

Link to comment
Share on other sites

@, bafta in viata reala, ma bucur ca am reusit sa te cunosc mai bine. Succes !

Link to comment
Share on other sites

Seara buna, Paramedici!

Ce faceti ma, tot cu teapa, tot cu teapa? urat asa, macar de nu erati aman2 in factiune! ;(

 

Link to comment
Share on other sites

Succes mai departe Wish. Robben, n-ar fi prima oara cand da tepe, Riptay, asa ca obisnuieste-te cu ideea asta, oricum e urat din partea lor dar n-ai ce sa le faci daca sunt asa sparti. Baieti, mai bine dati-va demisia. Faceti un bine pentru toti.

Link to comment
Share on other sites

Salutare lume, ce se mai intampla pe aici pe forum? N-am mai postat aicea de o gramada timp :))) Ne auzim in game cand o sa intru ca abea am venit de la sala :D

Link to comment
Share on other sites

Salut paramedici , sunt coleg cu voi de cateva zile dar nu am apucat sa postez pana acum aici , sper sa fie totul ok si sa ne intelegem bine , va urez o zi buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

@@Addyn, iti urez un calduros bine ai venit printre noi, sper sa ne intelegem cat mai bine, o seara placuta sa ai, succes si spor in tot ceea ce ti-ai propus.

 

In rest, ce mai faceti paramedicilor ?

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics !

Este ultimul meu post aici . Va multumesc pentru clipele placute pe care le-am avut aici .

Nu o sa stau sa va scriu cate un mesaj pentru ca nu are rost , stiti ce aveti de facut .

Sattine ai grija ce faci sunt cu ochi pe tine .

LucyanTeq99 cand ai nevoie de ceva sti unde sunt .

Restul ascultati de cei mai mare in rank .

Pwp

 

Ca sa intelegeti cum a fost aici check -> http://imgur.com/a/OTvop

 

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics!
Vreau să va readuc aminte un citat celebru a unui filozof chinez referitor la prietenie;
,, Prietenii sunt ca pepenii încerci o sută, alegi doi, trei ”(Filozof Conficius).
Și nu uitați că prietenia este o legendă vie care nu poate trece niciodată, aici sunt alături de prietenul meu drag .VaLy cu care am reuşit să formăm o echipă şi un colectiv minunat, Te iubim ! http://imgur.com/a/Aa5iA

 

Edited by claudiu25
Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics.

Cam asa se inchieie si "cariera" mea aici, 7 luni fra', e cv :))

Mi-a facut placere sa fac parte din acest colectiv dar monotonia nu se lasa asteptata niciodata, cu toate ca sunt si alte motive pentru care am ales aceasta decizie. Oricum, odata si-odata tot ma intorc inapoi, dar cel putin nu pe 2016. Bafta cu rapoartele, fara FW-uri, si sa luati rank cat mai repede si cat mai mare :))

Bafta Lucyane cu functia, si mersi .VaLy pentru sansa acordata, si pentru ca n-ai fost asa de "dur" cand chiar trebuia, mersi fain pentru "sfaturi" ca sa le zic asa, respect :D. REMEMBER PARAMEDIC FIELD CHIEF [AT].MASK

Va pup pe toti :* :* <3

Edited by AT MASK
Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil, acesta va fi ultimul meu post in acest topic. Va multumesc celor care m-ati sustinut de-a lungul carierei mele in Paramedics, in special lui @VaLy ToV care a avut incredere in mine sa il ajut pentru a face factiunea mai frumoasa. Va doresc mult succes si sa stati cat mai mult aici pentru ca este una dintre cele mai frumoase factiuni, cu membri respectuosi si prietenosi. Asa cum v-am spus si pe [/r] inainte sa ies, aveti grija de Lucy si de factiune. Va pup. :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Sattine, imi pare bine ca te-am cunoscut si-ti multumesc ca ai dat test logu' cu mine si bineinteles ca m-ai trecut, multumesc @@VaLy ToV pentru sansa acordata, @@AIM Sattine, speram ca intr-o buna zi sa te reintorci inapoi la noi, succes si multa bafta in tot ceea ce ti-ai propus, ne mai auzim, succes !

 

Felicitari .ROBBEN, Claudius pentru functiile obtinute, succes cu functia, ajutati-l pe LucyanTeq99 la conducerea factiunii si duceti-o impreuna cat mai sus.

 

Dupa cum bine stiti, unii, eu am niste probleme personale, asa ca am luat o pauza de la joc ceva timp, iar acum mi-am facut putin timp sa imi iau larevedere de la Sattine si sa le urez multa bafta celor doi sublideri.

 

Ne auzim curand prieteni !

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Sattine, imi pare bine ca te-am cunoscut si-ti multumesc ca ai dat test logu' cu mine si bineinteles ca m-ai trecut, multumesc @@VaLy ToV pentru sansa acordata, @@AIM Sattine, speram ca intr-o buna zi sa te reintorci inapoi la noi, succes si multa bafta in tot ceea ce ti-ai propus, ne mai auzim, succes !

 

Felicitari .ROBBEN, Claudius pentru functiile obtinute, succes cu functia, ajutati-l pe LucyanTeq99 la conducerea factiunii si duceti-o impreuna cat mai sus.

 

Dupa cum bine stiti, unii, eu am niste probleme personale, asa ca am luat o pauza de la joc ceva timp, iar acum mi-am facut putin timp sa imi iau larevedere de la Sattine si sa le urez multa bafta celor doi sublideri.

 

Ne auzim curand prieteni !

 

Sper ca n-ai de gand sa pleci!

Link to comment
Share on other sites

@, nu, nu, stai linistit, nu am sa fac asta, am doar o mica pauza, cand mi se termina inactivitatea, voi incerca sa revin cat mai repede , chiar daca inactivitatea nu s-a terminat, poate pe sfarsitu' ei, @, felicitari pentru functia de sublider, abea astept sa vad cu se vede cand scrii pe [/r]. :))

Link to comment
Share on other sites

@, nu, nu, stai linistit, nu am sa fac asta, am doar o mica pauza, cand mi se termina inactivitatea, voi incerca sa revin cat mai repede , chiar daca inactivitatea nu s-a terminat, poate pe sfarsitu' ei, @, felicitari pentru functia de sublider, abea astept sa vad cu se vede cand scrii pe [/r]. :))

Mersi, mersi dar tot asa se vede =))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.