Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut colegii mei bine v-am gasit si sper sa ne ajutati pe cei noi si sa ne intelegem.

Bine ai venit Aline, și restul care mai sunteți, dacă aveți nelămuriri nu ezitați să întrebați pe ceilalți.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegii mei bine v-am gasit si sper sa ne ajutati pe cei noi si sa ne intelegem.

Hai salut si bine ai venit . Sa speram ca o sa te integrezi foarte bine, acelasi lucru le doresc si celor noi intrati .

Edited by Victory Dievs
Link to comment
Share on other sites

Discutii intre membrii, tu ce faci? Tot acasa, tot acasa ? Ce sa faci? Intrebasem ca nu ini apareau punctele de raport de saptamana trecuta.

Am luat vacanță mai repede eu.. :)) m-am gândit să las asta aici.. :))https://www.youtube.com/watch?v=swIENTndjRM interzis pruncilor sau celor slabi de ... inimă :))

Edited by 10Lei
Link to comment
Share on other sites

Azi 29/11/2016, in jurul orei 21:00-21:30 va fi votul pentru lider Paramedics. Sper ca majoritatea veti fi online!


Today 29/11/2016, approximately at 21:00-21:30, the vote for the Paramedics leader will be made. So, I request the majority of you to be online!

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, vreau sa va spun ca ma bucur foarte mult ca noul lider al nostru este Claudius, desi il cunosc de cateva zile este un baiat de nota 10. Si cred ca in acest moment era cel mai potrivit pentru functia de lider. Vreau sa ii multumesc lui Lucian pentru ca a avut incredere in mine si m-a acceptat pentru test iar lui Liquid pentru rabdarea de fier fata de mine. In rest sper sa ne intelegem bine pe joc si sa ne facem treaba de medici pentru ca suntem singuri paramedici.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, tin să multumesc tuturor pentru frumoasele momente pentrecute până acum, sper că ne vom întelege la fel si de acum inainte, să facem ceva frumos în această facțiune. Multumesc tuturor incă odată pentru sustinere si pentru sprijinul acordat.

 

Link to comment
Share on other sites

Dintre toți meriți cel mai mult functia asta, esti baza acestei factiuni. Mult noroc cu noua funcție!

Edited by Dacii ToV
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.