Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Puiu Alin: Sunt simplu rank 4 si nu tin partea nimanui nici a ta dar nici a lui Claudiu. Insa ceea ce iti cer, este sa dai dovada de maturitate putin.

Problemele personale si mai alea cele de sanatate au prioritate, trateaza jocul ca atare, nu-l mai trata ca si cum pe o viata reala.

 

Iar cei de r6 , daca nu stiau despre ce e vb la sedinta sau ce vroia Clau sa spuna nu aveau cum sa ii tina locul. Fara suparare, dar prin postul asta ai dat dovada de imaturitate..

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa fiu rautacios, insa puteti sa ma judecati cum vreti voi. Eu am cerut parerea unui admin de level 4+, iar acesta mi-a dat dreptate, si nu m-a contrazis. M-a sfatuit sa trimit pm lui Inferno27 sau unui alt admin care se ocupa cu factiunile din oarsul Las Venturas insa nu voi face asta niciodata. Nu o sa imi tradez colegii de rank superior. Claudius, nu am nimic cu tine sau cu conducerea factiunii, de fel ma supar foarte repede si critic foarte dur. O sa iti trimit un pm cu o dovada clara a parerii unui admin de level 4 si ma opresc aici. Nu ma mai criticati, si vedeti realitatea. Claudius te rog ca pe viitor daca nu poti ajunge la sedinte sa ne anunti din timp asa cum si noi suntem obligati sa facem cerere de invoire sau sa lasi inlocuitor. Factiunea Paramedici, nu inseamna Lider si sublider, factiunea Paramedici inseamna rank 1+.

Link to comment
Share on other sites

Puiu Alin & Am discutat in ziua de duminică cu un admin care se ocupă de orașul LV deci nu era nicio nenorocire faptul că nu puteam ajunge, sedinta de atunci a fost anulată și atâta tot, nu era necesar să contactezi pe un admini, știu și pe cine ai contactat dar prefer să nu-l amestec și pe el aici, deoarece el are treaba cu orașul LV. Adminii nu se contactează pentru orice lucru minor chiar ai fost prea de tot :))=)) dar în fine fiecare dorește să se remarce în viață cu ceva.

Link to comment
Share on other sites

Hai ma incetati, incheiati subiectul. Viata reala si sanatatea au prioritate fata de un joc. Si cum am mai spus, nu cred ca un lider de factiune ar fii atat de idiot incat sa nu accepte o invoire sau un pm ca ai avut probleme de sanatate si pt asta nu ai putut ajunge la sedinta (doar daca nu e copil de 10-12 ani).

Link to comment
Share on other sites

 

Activitatea se tine Sambata la ora 13:00 !

• Numele Concursului: Deagle (1 vs 1)

• Concursul cu numarul: 1

• Premiul concursului: Castigatorul va avea de ales intre 3.00 Euro pe clienti b-zone, Un vehicul random in joc, sau 100.000$ sau învoit de la un raport de activitate.

• Data concursului: 21/01/2017

• Detalii despre concurs : Activitatea va avea loc Sambata la ora 13:00,vreau sa ma asteptati in sala de antrenament stand cuminti si in liniste,va astept un numar cat mai mare !

• Alte precizari: Aceasta activitate nu este obligatorie insa v-as ruga sa va faceti putin timp sa ajungeti,se va tine cont la rank-up sau la fw-clear.

 

 

Edited by Anotimp ToV
Link to comment
Share on other sites

 

Activitatea se va tine Sambata la ora 13:00

 

• Numele Concursului: Par/Impar

• Concursul cu numarul: 2

• Premiul concursului: Castigatorul va avea de ales intre 3.00 Euro pe clienti b-zone, Un vehicul random in joc, sau 100.000$ sau învoit de la un raport de activitate.

• Data concursului: 28/01/2017

• Detalii despre concurs : Activitatea va avea loc Sambata la ora 13:00,vreau sa ma asteptati in sala de antrenament in liniste,la aceasta activitate voi avea nevoie de mai multi participanti,asadar v-as ruga sa va faceti putin timp si doresc mai multa implicare din partea voastra,va astept un numar cat mai mare si va doresc succes!

• Alte precizari: Aceasta activitate nu este obligatorie insa v-as ruga sa va faceti putin timp sa ajungeti,se va tine cont la rank-up sau la fw-clear.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.