Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Activitatea se va tine Sambata la ora 13:00 !

 

 

• Numele Concursului: LMS .
• Concursul cu numarul: 3
• Premiul concursului: Castigatorul va avea de ales intre 3.00 Euro pe clienti b-zone, Un vehicul random in joc, sau 100.000$ sau învoit de la un raport de activitate.
• Data concursului:
04/02/2017
• Detalii despre concurs : Activitatea va avea loc Sambata la ora 13:00,vreau sa ma asteptati in sala de antrenament in liniste,vreau mai multa implicare la activitati,nu uitati ca se va tine cont la rank-up sau la Clear-Fw,asadar nu va asteptati sa primiti rank-up la timp daca nu contribuiti cu prezenta.As dori sa vad cat mai multe persoane de data asta sa nu mai fiu nevoit sa recurg la alte metode,eu personal nu cred ca va cerem marea cu sarea ci sa fiti online o data pe saptamana la activitatile ce se tin saptamanal,va astept un numar cat mai mare si va doresc succes!
• Alte precizari: Aceasta activitate nu este
obligatorie insa v-as ruga sa va faceti putin timp sa ajungeti,se va tine cont la rank-up sau la fw-clear.

 

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care au nevoie de mapa pentru quest-ul cu laptopuri, aici aveti link-uri de la ele:

 

CLEO MOD cu Mapa pe M 150/150 Laptop-uri: https://forum.b-zone.ro/topic/367969-cleo-mapa-pe-m-cu-quests-ul-cu-laptopuri-150150/

 

 

Mapa cu cele 150/150 Laptop-uri: https://forum.b-zone.ro/topic/367951-quest-150150-laptopuri-by-bendover/

 

 

*** HARTILE NU AU FOST VERIFICATE DE MINE, INSA AM INCERCAT SA VA AJUT. BAFTA LA QUEST!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, acesta va fii ultimul meu post aici. Dupa cum poate bine stiti unii dintre voi, in cursul zilei de azi voi primii /uninvite de la Claudius.

 

Am ales sa ies de aici din motive personale si anume, ma voi intoarce in Romania maine dimineata si pentru o perioada nu voi avea internet. Asadar am decis sa fac acest lucru pentru a nu tine locul ocupat in factiune si totodata sa dau sansa si altora in locul meu!

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru tot ajutorul oferit, de la staff pana la membrii vechi care au plecat si inclus cei noi veniti! Sunteti o familie si un colectiv unit si imi doresc din suflet sa va vad mai sus decat sunteti acuma!

 

Asculti de staff-ul factiunii si veti avea de castigat foarte mult, sunt baieti buni si isi fac treaba foarte bine!

 

Sa aveti grija de voi! Va pup, va respect si va iubesc pe toti! Sa ne reauzim cu bine si sa ne reauzim din nou pe /r!

 

Cu stima si respect,Amerykanu!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, acesta va fii ultimul meu post aici. Dupa cum poate bine stiti unii dintre voi, in cursul zilei de azi voi primii /uninvite de la Claudius.

 

Am ales sa ies de aici din motive personale si anume, ma voi intoarce in Romania maine dimineata si pentru o perioada nu voi avea internet. Asadar am decis sa fac acest lucru pentru a nu tine locul ocupat in factiune si totodata sa dau sansa si altora in locul meu!

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru tot ajutorul oferit, de la staff pana la membrii vechi care au plecat si inclus cei noi veniti! Sunteti o familie si un colectiv unit si imi doresc din suflet sa va vad mai sus decat sunteti acuma!

 

Asculti de staff-ul factiunii si veti avea de castigat foarte mult, sunt baieti buni si isi fac treaba foarte bine!

 

Sa aveti grija de voi! Va pup, va respect si va iubesc pe toti! Sa ne reauzim cu bine si sa ne reauzim din nou pe /r!

 

Cu stima si respect,Amerykanu!

Bafta Amerykane, sper sa te intorci sa apuc sa ne cunoastem, la fel si Anotimp. Bafta si respect.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Cum bine stiti astazi a avut loc o activitate intre Factiunile Paramedics si Tow Truck Company, prin urmare dupa terminarea primei probe sa hotarat anularea activitati de catre liderul TTC. Din motive de organizare si desfasurare, prin urmare membrii care din diferite motive nu au putut ajunge la activitate nu vor fi sanctionati deoarece activitatea nu a fost finalizata la bun sfarsit. Tin sa multumesc membrilor care au renuntat la treburile lor prsonale pentru a ajunge la activitate. Am o evidenta asupra membrilor care au participar la aceadta activitate si prin urmare voi tine cont la promovare si la fw clean, pentru membrii care sau ostenit si au fost prezenti. Am decis ca aceasta activitate sa fie reluata pe viitor asadar activitatea nu a ramas pierduta ea se va relua cel mai probabil peste 2 saptamani.

*** Deci, in concluzie membrii intarziati cat si cei absenti nu vor fi sanctionati in urma acestei activitati care a fost anulata.

 

*** Pentru explicatii si nelamuririi privind acceasta activitate va rog sa ma contactati printr-un PM pe forum, multumesc.

 

O seara buna!

Pr.Claudius

Edited by Preot Claudius
Link to comment
Share on other sites

Conducerea Facțiunii Paramedic împreună cu, colectivul de membrii, aduce condoleanțe fostului SupervizorVinnie”. Vei rămâne mereu în gândurile și inimile noastre. Dumnezeu să te așeze în rândul drepților, în loc luminat, în loc cu verdeață, de unde a fugit toată , îndurarea întristarea și suspinul. Dumnezeu să te odihnească!

 

RtLbWNq.png

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.