Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Nume in joc: R0ckstar

· Sedinta / Activitate: Par/Impar

· Data si ora: 07.05.2017 ora 21:00

· Prezenta (obligatorie/optionala) Optional

· Alte precizari: Sper sa veniti cat mai multi, premiul va fi de 50.000$!

 

 

Castigatorul este Reddo, felicitari!

Multumesc Marius pentru ajutor!

Link to comment
Share on other sites

Heeeeyy am uitat de acest topic, ce faceti nabilor, pe mine ma omoara pariurile dar-ar dracii in ele sa dea, ca numai la un gol ma scoate, m-am saturat sa tot iau cate 15-20 lei sansa,, :|||| in loc de 4-5 bete !!! Uitati voi nenorocire mare offf :@

Da las, ca imi scot banii de un pachet de tigari si de inca 2 bilete =)))

Pupz, urati-mi succes la pariuri, nevoie mare de bani si succes si voua :o3

Link to comment
Share on other sites

 

Nume in joc: R0ckstar

 

· Sedinta / Activitate: Par/Impar

 

· Data si ora: 21.05.2017 ora 21:00

 

· Prezenta (obligatorie/optionala) Optional

 

· Alte precizari: Sper sa veniti cat mai multi vreau sa-mi luati banii, premiul va fi de 50.000$!

Link to comment
Share on other sites

On 20.05.2017 at 8:44 PM, R0ckstar said:

 

Nume in joc: R0ckstar

 

· Sedinta / Activitate: Par/Impar

 

· Data si ora: 21.05.2017 ora 21:00

 

· Prezenta (obligatorie/optionala) Optional

 

· Alte precizari: Sper sa veniti cat mai multi vreau sa-mi luati banii, premiul va fi de 50.000$!

 

 

Castigatorul este Reddo, felicitari!

Link to comment
Share on other sites

respect

Link to comment
Share on other sites

Salutare!! In primul rand imi cer mii de scuze pentru ca postez aici, dar vreau sa transmit ceva tuturor, nu doar conducerii factiunii, caci asa dadeam rapid un PM si se putea rezolva. Vreau sa va zic acest lucru deoarece ma doare mult. Paramedics ( desi nu se vede pe acest cont ) a fost prima mea factiune, si cand am fost eu in factiunea asta ( pe alt cont ) se numea Fire&Medic Department, de pe vremea lui uiDivo ( Nici nu ati auzit de el, dati o fuga la legende ca sa va reamintiti toti oamenii care au cladit aceasta factiune ). In primul rand, comparativ cu zilele de acum, pe vremea aceea, raportul se facea extrem de greu, iar acum majoritatea ( nu toti, unii se respecta ) nu fac decat sa cerseasca heal. In permanenta, chit ca e 7 dimineata, ca e 3 noaptea, ca e 22 seara, sunt cel putin 2 ambulante la CNN LS si spameaza cu '' G la ambulanta pentru Heal ''. Nu asa se face... Am dat intr-o zi ( acum de curand ) [ /service medic ] si aveam vreo 22 hp, fara sa am dependenta. Erati on-duty deoarece mi-a aparut acel mesaj cu '' asteptati pentru ca cineva sa va preia comanda ''. Am asteptat pe loc vreo 6 minute, am murit...

Ieri am dat iar [ /service medic ], am stat 2 minute degeaba, erati on-duty... Nimic, am dat cancel. Acum o saptamana aveam 1 hp, m-am dus la CNN LS deoarece stiam ca sunteti acolo, daca foloseam serviciul telefonic muream de 2 ori si nu veneati, am ajuns la CNN, am intrat in ambulanta, am asteptat vreo 20 de secunde si am murit... Medicul era afk. Nu am facut poza deoarece nu sunt post-hunter. Ce vreau sa va zic este ca faceti acolo cateva comenzi preluate in urma serviciului telefonic de ochi frumosi sa nu luati fw la raport si dupa stati si cersiti heal. La momentul actual, factiunea asta este degeaba pe server, cand avem neaparat nevoie de viata nu veniti, dar asa primiti puncte la raport de mila. La inceput tot intram in ambulante si cu 99 hp, dar acum nu mai intru nici cu 1 hp, m-am invatat minte. De ce nu va dati interesul pentru aceasta factiune? Ma faceti dracu sa ies din VTB si sa intru Paramedics sa fac ceva, ma enerveaza deja...

Nu ma credeti pe cuvant? Uitati aici cateva poze, facute doar in seara asta. Poze care explica totul:

4 ambulante acolo, nu v-ati strofocat sa dati un amarat de accept, trebuia sa mergeti 2 metrii. Dupa ce vine Burn, k3nzor are nesimtirea de a-l goni pe Burn care a venit de la mama dracu ( a facut 2 minute sau 3 pana la mine ) pentru a-mi da heal.

 

Cu tot respectul, dragii mei, nu vreau sa va acuz de ceva, v-am facut o observatie, v-am informat si sper ca aceasta situatie sa se remedieze.

Jos palaria pentru Burn si ceilalti care nu se milogesc sa dea [ /heal ].

Din nou, imi cer mii de scuze! Nu ma dereanjeaza ca imi iau al patrulea warn atata timp cat se va schimba ceva. Multa bafta!

 

 

Edit: Am zis ca inainte raportul era mult mai gre... 

 

http://imgur.com/a/n02kl

http://imgur.com/a/JtqUV

http://imgur.com/a/NnK0p

http://imgur.com/a/6lpZR

http://imgur.com/a/BpfFi

http://imgur.com/a/HjAtT

http://imgur.com/a/YjLWJ

http://imgur.com/a/MKifr

http://imgur.com/a/9ESw4

 

Acesta este un raport de nota 8 acum 4 ani... Nu incapeau toate pozele pe un link. A da, inainte era cu poze la orice heal, si nu numai la factiunea asta. Nu era totul automatizat ca acum. Cum am zis, muuuuult mai greu atunci, si totusi, uitati-va sa vedeti... in nicio poza nu ma milogeam de altii sa ma ajute la raport. Intr-adevar, inainte cand eventurile se faceau pe /ad, rank 4+ alegea 2-3 membrii sa se duca la event sa dea /heal. Recunosc ca faceai vreo 30 de puncte daca nimerai event deagle, dar te alegea liderul odata pe saptamana. Puteai sa fi ghinionist si sa nu poti deloc sa mergi la event sa dai heal. 

Dar asta e, timpul s-a schimbat, asa cum zice si Cheloo. Acum totul automatizat, totul e mult mai usor, dar e mai multa incompetenta. 

Edited by BigDevil ZuZ
Link to comment
Share on other sites

On 23.05.2017 at 10:42 PM, BigDevil ZuZ said:

Lag

 Eu zic ca ai o viziune proasta atat despre conducerea factiunii cat si despre membri la momentul asta. Este posibil sa ma insel cu membri pentru ca nu ii cunosc indeajuns de bine . Dar acum 2 ani sa propus o schimbare pentru problema cu accept medic si nu sa putut face. Acum 1 an dupa automatizarea rapoartelor eu am cerut intr-un PM cu mai multi admini sa apara atat comanda [heal] cat si [accept medic] , ni sa spus ca nu se poate face asa ceva. Deci prin asta se cam intelege totul . Este diferenta mare de atunci si pana acum , nu mai sunt atatia playeri , nu mai este activitatea de atunci , atunci nu erau medic kit , sistem de event , [eat] , [hotdog] peste tot la un pret mai mic decat dam noi heal acum , lucrurile se schimba dar trebuie sa privesti si din alta perspectiva.

Sper sa nu o iei in nume de rau dar ma deranjeaja cand cineva isi da cu parerea pripit . Si daca vrei sa schimbi ceva nu te plange noua ci conduceri serverului. Aici degeaba o faci in situatiile astea.

Link to comment
Share on other sites

@BigDevil ZuZ  Activez destul de mult timp, zilnic in joc. Nu am vazut niciodata sa fie o comanda neacceptata. Avem obligatia sa fim /duty on in ambulanta si sa acceptam comenzile. 

Spui ca toti stau la CNN LS, pai toti stau acolo pentru ca este cel mai populat loc de pe server si au ocazia sa-si faca raportul. Gandeste-te ca sunt hotdog-uri peste tot, cine crezi ca mai da /service medic?

Acum un an, rapoartele erau aproape toate 200+, acum daca mai gaseste unul cu 150p ... restu' sunt toate la limita. Si o alta cauza a activitatii slabe pe /service medic este ca 7/10 comenzi ajung sa fie anulate cand medicul este foarte aproape de cel care a solicitat. Te invit in Paramedics macar 14 zile, sa vezi cum este..

Link to comment
Share on other sites

Bai paranabi, pe 31 aveti activitate OBLIGATORIE organizata de mine, sper sa fiti cat mai multi poate nu aveti "treaba" fix pe 31 cine nu poate puneti invoire dar fara motive banale nu vreau invoiri  multe. Toate cele bune. 

Daca nu va convine ora 19:00 sa-mi spuneti o ora mai convenabila in aceeasi zi pentru a veni cat mai multi. Dar eu zic ca ora este destul de convenabila.

Bun am vorbit si am zis ca activitatea sa fie la ora 20:00 pentru toti, sper sa fie bine si asta, este ultima ora pe care o voi pune.  

Edited by ToVarasul DuDa
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2017 at 0:42 PM, BigDevil ZuZ said:

Lag

Salut Big, intr-un fel ai dreptate, membrii de acum se axseaza doar pe minimul de healuri pentru raport, nu mai este ca pe vremuri cand te plimbai cu orele pe server pentru a da cineva g. Cum a spus si ROBBEN ToV sunt multe standuri de hotdog pe server ceea ce forteaza membrii sa "cerseasca" healuri chiar daca au 90-95 hp pentru a da g. Am sa vorbesc si cu conducerea factiunii la urmatoarea sedinta, sper sa rezolv ceva cu aceasta factiune, stiu la ce te referi, stiu cum era mai demult treaba cu raportul la Paramedici. Daca chiar vrei sa ajuti aceasta factiune, te sustin si eu si o sa vorbim si cu  cei din conducerea serverului poate ne ajuta cu ceva in privinta aceasta. Putina rabdare, zic eu ;) Oricum, multumim pentru  aceasta observatie si o sa vedem ce putem face. Toate cele bune. 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.