Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

  @SaRtOR Ce să zic, cu treaba pe acasă și cu treaba profesională :D

Bine sănătos, dar sunt mai sănătos când ceilalți de lângă mine o duc mai bine decât mine :) asta mă face mai fericit.

Rău nu sunt Sartorel, numai că după ce ajuți mulți te uită, sper că înțelegi ce vreau să zic cu asta. :D

Edited by Preot Claudius
Link to comment
Share on other sites

@Preot Claudius Stiu la ce te referi, aici vorbind pe plan virtual si nu numai, majoritatea persoanelor te cauta cu un interes, cand vor ceva de la tine, asta-i de cand lumea=]], majoritatea care o sa citeasca asta o sa-mi dea dreptate daca nu au patit deja lucrurile astea, si eu bine, abia ce-am ajuns acasa, o sa plec iar, azi am o zi destul de ocupata, mai am putin dau bacu in sesiunea asta, merg in vacanta, etc:)

 

@VaLy ToV Stiu batrane=]], distreaza-te in HA, poate ne revedem candva in factiunea asta:), eu pana la admin 4 nu o sa o parasesc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor,

Astăzi din motive pur personale, nu voi ajunge la Ședința propriu zisă care este de la ora 19:00, dar conferențiar în locul meu este desemnat Night care la rândul lui va fi ajutat de un alt coleg cu Rank 5 desemnat de dânsul.

Vreau să-l ascultați, deoarece dă dovadă de respect și înțelegere reciprocă, astfel se fa face prezența la ședință și dacă va fi nevoie cei care deranjează desfășurarea ședinței vor fi sancționați, dar sper să nu fie cazul :D .

 

Cu stimă și respect:

Conducerea facțiunii Paramedic

 

Edited by Preot Claudius
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ele elegant said:

Salutare la toata lumea. Imi puteti spune si mie in ce topic gasesc statistica aia sau cum se cheama ? :)) 

 

Salut! Te referi la statistica promovarilor? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ele elegant said:

Salut DOT. Pai nu neaparat la asta, se discuta la sedinta ca cica e o statistica cu numarul de participari la sedinte si alte chestii pentru promovare si nu stiu unde este statistica in ce topic.

 

Din ce-am vazut, in topicul Anunturi importante posteaza Claudius un tabel cu statistica in fiecare luna.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SaRtOR said:

Salutare, baieti, fete. Nu prea va place sa postati aici, macar pe joc sunteti si voi activi:))

 

Am venit si eu de la mare, o sa incerc sa joc zilele astea pana-mi vine rezultatul de la BAC

 

@A I M SidorovSidoooo, ce faciii

 

Ce sa fac Sartorica, acum ma urc in metrou, merg la serviciu. Cum a fost la mare? Vad ca nu ai murit in cort ?? 

Cred ca te-ai distrat chiar daca a cam plouat din cate am inteles pe grupul de Whapp ☺ Dar sa stii ca sunt putin suparat pe tine ;)

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi,

 

Scriu aceste randuri pentru a imi cere scuze ca v-am suparat sau spus lucruri rele pe /r. Va promit ca nu o sa mai zic nimic, legat de deciziie stafului si ale conduceri mai ales. 

Imi cer scuze fata de toti si sper sa ne intelegem si sa fie ok in continuare.

Cer scuze si Liderului, pentru micile dispute avute cu acesta.

 

Sanatate

 

Cu stima, 

Andrei. 

Link to comment
Share on other sites

Sa lamurim ceva, cred ca tu nu intelegi, tu decizi cine primeste rank 6 si cine nu? Ai puterea asta? Eu zic ca nici cu cuvantul, daca nu iti era dat de sus nu aveai nimic. Dupa parerea mea claudiu trebuia sa raspunda la acel post al meu ca el are putere asupra mea in joc, nu tu. Intelegi? Tu si sa vreai sa primesc sau nu rank 6, tot dupa cum ingaduie Claudiu. Sper ca esti lamurit, ce zice in Anunturi importante este egal cu 0 in legatura cu acel post al meu, a zis ca te ocupi de factiune si forum nu a zis sa ca sa urci peste el sa alegi tu subliderii pentru factiunea pe care el o conduce, logica la tine joaca pe pozitia 2 daca exista. Este de lucru in aceasta factiune, am vrut sa ma implic, postul cum a fost el mai in gluma mai in joaca el trebuia sa raspunda. 

 

In fine, sper ca esti lamurit, esti cam slab si moale pentru un sublider si nu prea iti fuge mintea dupa parerea mea, dupa ce ti-am dat mention mi-ai adus argument prost cu anuntul important, inseamna ca nu ai inteles ce zice Clau acolo, sper ca nu sunt singura care observa ori nu stiu eu sa citesc sau stau mai prost ca tine cu intelegerea si cu logica. El a zis ca te ocupi de forum si factiune (ca sublider), nu a zis ca te lasa lider.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.