Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, BogdanLEGEND said:

Buna seara. Ce mai faceți mă paramedicilor? De când am ieșit de aici nimeni nu mai da semne de viață @Preot Claudius m-a uitat, @TLF Jastosky nu mai intra pe ts, și lu @Night ToV nu-i plac pozele mele ???

 Nimeni nu te uită....tot ursulețul nostru ai rămas :)) 

Ești bine ? Sănătos ? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Preot Claudius said:

 Nimeni nu te uită....tot ursulețul nostru ai rămas :)) 

Ești bine ? Sănătos ? 

Sunt, chiar foarte bine, voi cum mai sunteți? Poate o să mă reîntorc și eu pe rpg1

Link to comment
Share on other sites

Lamaita tata, cum sa fie...Azi am fost live. A fost fain. Am avut 83 de views-uri, vreo 15-20 online pe chat..Si se ridica numarul de subscriberi !

 

Speram la o dezvoltare cat mai mare, in timp!

Link to comment
Share on other sites

Neata.

Dupa parerea mea nu prea e ok regula noua cu supraveghetor. Stiu ca este mai sigura, dar daca mergem pe ideea ta, Claudius, nu prea ne putem asemana cu departamentele. In departamente sunt peste 15 membri de rank4+ , din acei 15 s-or nimeri 2 sa fie online cand trebuie sa dea vreunul testul. La noi sunt 7 fara tine... cand s-ar nimeri 2 sa fie in acelasi timp online, si disponibili sa dea test si player-ul respectiv sa dea testul ? 3 oameni in acelasi timp disponibili. Unii au scoala, unii au servici, unii au diverse probleme. Nu poti sa dai niste 13 teste in decurs de 72 ore dupa acest plan. Poate doar in weekend sa mearga, dar nici atunci nu prea cred.

De exemplu astazi, cand am fost eu online dimineata, nu a fost niciun alt rank4+ online pana pe la ora 1. Dupa, de la ora 7 pana acum au fost doar 3 online. Restul au fost intre orele astea.

Astazi seara am fost eu cu jastosky in acelasi timp si nu era playerul sa dea testul online.

Nu zic ca e o idee proasta, dar nu este de noi pentru ca suntem prea putini si avem si viata personala.

Eu unul as propune sa se filmeze si testul teoretic. Daca exista suspiciune de frauda, arati videoclipul liderului si aia e. Sau sa faca poza la fiecare intrebare + raspuns.

Mie sincer nu-mi pasa cum faci, dar pe playeri ii va deranja asta si nu cred ca vor astepta atat dupa noi.

Link to comment
Share on other sites

On 24.04.2018 at 10:20 PM, Maff1 said:

Neata.

Dupa parerea mea nu prea e ok regula noua cu supraveghetor. Stiu ca este mai sigura, dar daca mergem pe ideea ta, Claudius, nu prea ne putem asemana cu departamentele. In departamente sunt peste 15 membri de rank4+ , din acei 15 s-or nimeri 2 sa fie online cand trebuie sa dea vreunul testul. La noi sunt 7 fara tine... cand s-ar nimeri 2 sa fie in acelasi timp online, si disponibili sa dea test si player-ul respectiv sa dea testul ? 3 oameni in acelasi timp disponibili. Unii au scoala, unii au servici, unii au diverse probleme. Nu poti sa dai niste 13 teste in decurs de 72 ore dupa acest plan. Poate doar in weekend sa mearga, dar nici atunci nu prea cred.

De exemplu astazi, cand am fost eu online dimineata, nu a fost niciun alt rank4+ online pana pe la ora 1. Dupa, de la ora 7 pana acum au fost doar 3 online. Restul au fost intre orele astea.

Astazi seara am fost eu cu jastosky in acelasi timp si nu era playerul sa dea testul online.

Nu zic ca e o idee proasta, dar nu este de noi pentru ca suntem prea putini si avem si viata personala.

Eu unul as propune sa se filmeze si testul teoretic. Daca exista suspiciune de frauda, arati videoclipul liderului si aia e. Sau sa faca poza la fiecare intrebare + raspuns.

Mie sincer nu-mi pasa cum faci, dar pe playeri ii va deranja asta si nu cred ca vor astepta atat dupa noi.

Schimbarea din prezent este datorata situatiilor de fraudare si de asta voi analiza in continuare, daca schimbarea este sau nu benefica. Pana atunci, continuati pe aceeasi structura !

 

13 hours ago, Pabllo said:

Raportul e optional saptamana asta?

Da, raportul este optional !

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Night ToV said:

Of of :)) Nu am voie sa stau si eu afk putin ca vine unu si da /wank in spatele meu :)) 

Csf, asta-i viata ma Aline =))

40 minutes ago, Preot Claudius said:

Numai la prostii esti pus, Juniorule :))

Ma distrez si eu inainte de teza la mate ma Claudiule =))

Edited by Nanniy Jr
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South PaterNo said:

Ba am citit pe forum ca în intervalul orelor 19-20 parcă se da la toți playerii heal cu 1$, așa e ? Dacă e așa și am dat cu 50$ celorlalți și 1$ la aliați, iau FW?

A fost scoasa chestia asta. Asa ca stai linistit!

Link to comment
Share on other sites

Just now, South PaterNo said:

Ba am citit pe forum ca în intervalul orelor 19-20 parcă se da la toți playerii heal cu 1$, așa e ? Dacă e așa și am dat cu 50$ celorlalți și 1$ la aliați, iau FW?

Din cate am inteles de la mai multi baieti eu, aceasta regula este activa pe rpg2, la noi nu e activa aceasta regula, oricum te-a lamurit si Clau mai sus, o zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.