Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 10/27/2018 at 1:04 PM, AIM Pikovit said:

Puțin quest, tu cf nabule?

Bine ma nabule

 

16 hours ago, Yahve said:

saltare we 

Noroc

Link to comment
Share on other sites

Astăzi revine Yahweh, însă din lipsă de ocupație hai să vă spun eu cine a pus toată prostia asta la cale. Sunt 3 pioni mari și 1 unealtă. Primul și cel mai important pion în toată treaba a fost Night, cel de al 2 Ed[w]ard (aka lamaita) iar cel de al 3 a fost MefXzFaith. Pionul a fost proprietarea contului pe care am intrat, in speranta ca ajut o veche prietene adica din ceea ce observ acum un sarpe. Totul a început acum câteva zile când mi-a dat mesaj pe facebook dacă pot intra pe contul ei să-i dau un screenshot pentru nu știu ce prieten, ca să vadă el cică ea încă mai joacă. Totul bine, m-am logat, i-am dat SS și după am ieșit de pe cont. A 2 ori a 3 zi iar, să intru să vorbesc cu acel personaj că cică el tot nu crede, la fel am intrat am schimbat câteva vorbe cu el și am ieșit. După asta, iar peste o zi ori 2 a apărut nu știu ce datorie de 300.000$ am intrat și am primit acei bani și am ieșit. Cam asta a fost toată faza băieți eu n-am folosit cod ori alte prostii. NU credeți ce vă spun alții, planul a fost realizat de Night din ce am înțeles. Acum aștept decizia adminului de debanare și revin pe game ca să ne întâlnim din nou. Vă pwp și vă respect băieți, aveți grijă la cei de lângă voi!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Heruvim said:

Astăzi revine Yahweh, însă din lipsă de ocupație hai să vă spun eu cine a pus toată prostia asta la cale. Sunt 3 pioni mari și 1 unealtă. Primul și cel mai important pion în toată treaba a fost Night, cel de al 2 Ed[w]ard (aka lamaita) iar cel de al 3 a fost MefXzFaith. Pionul a fost proprietarea contului pe care am intrat, in speranta ca ajut o veche prietene adica din ceea ce observ acum un sarpe. Totul a început acum câteva zile când mi-a dat mesaj pe facebook dacă pot intra pe contul ei să-i dau un screenshot pentru nu știu ce prieten, ca să vadă el cică ea încă mai joacă. Totul bine, m-am logat, i-am dat SS și după am ieșit de pe cont. A 2 ori a 3 zi iar, să intru să vorbesc cu acel personaj că cică el tot nu crede, la fel am intrat am schimbat câteva vorbe cu el și am ieșit. După asta, iar peste o zi ori 2 a apărut nu știu ce datorie de 300.000$ am intrat și am primit acei bani și am ieșit. Cam asta a fost toată faza băieți eu n-am folosit cod ori alte prostii. NU credeți ce vă spun alții, planul a fost realizat de Night din ce am înțeles. Acum aștept decizia adminului de debanare și revin pe game ca să ne întâlnim din nou. Vă pwp și vă respect băieți, aveți grijă la cei de lângă voi!

Nikolas Sax - SARPEMIU

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Heruvim said:

Astăzi revine Yahweh, însă din lipsă de ocupație hai să vă spun eu cine a pus toată prostia asta la cale. Sunt 3 pioni mari și 1 unealtă. Primul și cel mai important pion în toată treaba a fost Night, cel de al 2 Ed[w]ard (aka lamaita) iar cel de al 3 a fost MefXzFaith. Pionul a fost proprietarea contului pe care am intrat, in speranta ca ajut o veche prietene adica din ceea ce observ acum un sarpe. Totul a început acum câteva zile când mi-a dat mesaj pe facebook dacă pot intra pe contul ei să-i dau un screenshot pentru nu știu ce prieten, ca să vadă el cică ea încă mai joacă. Totul bine, m-am logat, i-am dat SS și după am ieșit de pe cont. A 2 ori a 3 zi iar, să intru să vorbesc cu acel personaj că cică el tot nu crede, la fel am intrat am schimbat câteva vorbe cu el și am ieșit. După asta, iar peste o zi ori 2 a apărut nu știu ce datorie de 300.000$ am intrat și am primit acei bani și am ieșit. Cam asta a fost toată faza băieți eu n-am folosit cod ori alte prostii. NU credeți ce vă spun alții, planul a fost realizat de Night din ce am înțeles. Acum aștept decizia adminului de debanare și revin pe game ca să ne întâlnim din nou. Vă pwp și vă respect băieți, aveți grijă la cei de lângă voi!

Interesant

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic de Unban,cand intri pe un cont iti asumi responsabilitatea,si daca raspunde Kelton stii vorba?Am avut prieteni in Internat aveau acelasi IP si au luat bani amandoi pentru coduri,nu iti fa mari sperante,iar daca te vor debana ,sa stii ca ai un noroc mare????

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, South Done said:

Dacă îmi permiteți să spun și eu câteva cuvinte în calitate de fost sublider și legendă a acestei facțiuni, nu știu cum să interpretez tot scandalul ăsta.

@Heruvim, nu știu care e faza cu dovezile alea, dar pot fi foarte ușor editate. Îmi pare rău că s-a ivit în astfel de circumstanțe, dar asta este. Eu mi-am făcut datoria și atât. 

Dacă ești la fel ca preafericitul tau lider, toată născoceala asta a ta este o minciună precum cererea de demisie a liderului tău. 

Cu acestea fiind spune, vă urez baftă tuturor! Sper să nu îți mai pui copiii pe mine să mă caute că ti-am dat ban s.a.m.d.  

Sper că nu am deranjat cu postul ăsta, dar am vrut să îmi exprim opinia despre această situație. 

Vă țuc pe portofel! #OldAssistantChiefParamedic

Poveste născocită? Să o crezi tu man, n-am nimic cu tine și nu am pus pe nimeni să-ți dea mesaje. Discuții editate? Nicidecum, se pot observa în loguri tot ce am făcut pe contul ala. Totul e o înscenare prostească, pusă la cale de nimeni altul decât Night. Cei care ați fost ori sunteți pe grupul Depresivii știți despre ce vorbesc. Nu râde Night căci roata se întoarce șef. Cât de ... pervers să poți fi să faci așa ceva. 

Edited by Heruvim
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.