Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Detalii in legatura cu Activitatea de astazi ce tocmai s-a incheiat. O aveti postata la Sedinte si Activitati - Va multumesc pentru prezenta si pentru cooperarea de care a-ti dat dovada,chiar daca au fost cativa ce s-au imbufnat,sper ca s-au calmat si  au invatat sa accepte infrangerea,nu voi mai face activitati cu premii mai mari de 50k caci va certati,nu ma asteptam la veteranii factiunii sa aibe ceva de adaugat in legatura cu activitatea de astazi,v-am atras atentia de en ori ce trebuie sa aveti si cum trebuie sa procedati la evenimentul de astazi,acesta fiind postat pe forum si anuntat cu o zi inainte de eveniment. Cat despre vorbele cu jobul Detectiv,v-am atras atentia pe chatul factiunii de o ora in coace ca va trebuie acel jobs,ca sa remediez certurile ce tocmai au avut parte,v-am prelungit timpul si am insistat ca cineva sa reuseasca sa ajunga la mine acordandu-mi Heal si lundu-mi banii ! Va doresc o seara frumoasa si va multumesc inca odata pentru prezenta de astazi !

Edited by Anotimp ToV
Link to comment
Share on other sites

Sa spunem ca am vorbit degeaba pe chatul factiunii cu 30 de minute inainte si cu o ora inainte ca va trebuie Jobul Detectiv pentru acest gen de Eveniment,dar nu va dus deloc capul sa il luati totusi ? Inseamna ca nici nu ati citit activitatea postata,odata ce nu ati avut idee ce trebuie sa faceti cam la asta ma duce gandul ! Deci,sa nu va mai aud ca a fost eveniment fake,sunteti doar invidiosi pe castigator,eu stiu ca v-ati fi dorit sa fiti voi acel castigator dar cum de 2 persoane din Factiune au avut acel jobs si voi nu ? V-am spus si v-am tot spus acest avantaj,daca erati isteti il puteati lua chiar atunci fiindca in jur de 30 de minute a durat activitatea !

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, imi puteti da report ca am postat aici nefiind membru Paramedics, chiar nu imi pasa. Multumesc!

 

Inainte de a ma invinovatii ca v-am jignit pe voi personal sau factiunea in sine, am rugamintea sa aduceti si poze/video-uri (mai exact dovezi), in care sa se arate ca intradevar eu am zis ceva urat despre voi.

Nu vad rostul sa va plangeti aiurea ca v-am jignit sau stiu eu ce am facut fara dovezi si mai ales in contextul in care pentru perioada pe care am petrecut-o aici acum ceva timp si datorita unor membrii pe care ii respect, nu mi-am permis niciodata sa spun ceva rau despre factiune, dar mite despre voi.

 

Sper ca m-am facut inteles si ca data viitoare sa veniti cu argumente si dovezi, nu cu vorbe auzite in zbor de vant.

Un an nou fericit alaturi de cei dragi, va doresc tuturor si la multi ani!

Cius :* 

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2019 at 2:57 AM, North AmEryKaNu said:

@Pikovit: Uite ce sa fac, doar ce am ajuns acasa si eu. Tu ce mai faci, cum esti?

 

Binisor, momentan cu ceva probleme de sanatate si s-a stricat si Pc-ul, sa ai un an nou bun si plin de reușite, am uitat sa ti transmit

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.