Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, BlackSwordGaming said:

Am facut serverul de discord al factiunii. Cine vrea sa intre aici aveti link-ul ( https://discord.gg/fkDxn2m ).

Sa lasati acolo pe chat in general ce rank aveti in factiune sa vi-l acord si pe discord.

ei na

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2019 at 2:46 AM, CRistian din ZEW said:

Noapte buna, medicilor cu 8 clase, mai ales tu @South Mathiew ca te ajuta numele.

Nu-i problema de razboi. 

 

Noapte buna, sa vezi trafic maine pana la munca :( Iar consuma 11%:((

Edited by South Mathiew
Link to comment
Share on other sites

Nu mai “fitz” răi unii cu alții, trebuie sa ne respectam reciproc și sa ne sprijinim la greu, nu sa ne jignim și sa folosim diferite scopuri pentru a ne înjosi. Va doresc multă pace și nu uitați ca Dumnezeu este sus și vede toate păcatele noastre. (Lol, nici eu nu ma cred). Domnul sa ne binecuvânteze! Și pe tine, @AIM iRazor zis DHead !  Și nu uitați, Ma iubesc. ❤️ 

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Eileen said:

Nu mai “fitz” răi unii cu alții, trebuie sa ne respectam reciproc și sa ne sprijinim la greu, nu sa ne jignim și sa folosim diferite scopuri pentru a ne înjosi. Va doresc multă pace și nu uitați ca Dumnezeu este sus și vede toate păcatele noastre. (Lol, nici eu nu ma cred). Domnul sa ne binecuvânteze! Și pe tine, @AIM iRazor zis DHead !  Și nu uitați, Ma iubesc. ❤️ 

Nu anteleg

 

Neata

Edited by South Mathiew
Link to comment
Share on other sites

Acum însă şi voi pe toate să le lepădaţi: mânia, întărâtarea, răutatea, blasfemia, cuvântul neruşinat din gura voastră. Nu vă minţiţi unul pe altul, de vreme ce v'aţi dezbrăcat de omul cel vechi laolaltă cu faptele lui, şi v'aţi îmbrăcat cu cel nou, care spre cunoaştere se reînnoieşte după chipul Celui ce l-a zidit.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, South Mathiew said:

@Eileen Ai luat-o randeaua..

 

 

AM LUAT SPEIȘ

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.