Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, South Mathiew said:

Sa pomenesti :)) Esti pe ștoPopescuBitanescu azi ?

:)))))))))))))) ce naiba vrea sa insemne asta?

Link to comment
Share on other sites

Mi-ar face o deosebita placere sa fac parte din membrii acelui server de discord. Va multumesc si va doresc o seara la fel de frumoasa ca mine! >:D<

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eileen said:

Mi-ar face o deosebita placere sa fac parte din membrii acelui server de discord. Va multumesc si va doresc o seara la fel de frumoasa ca mine! >:D<

Faci deja parte, că acum câteva zile furai curent cu citate bisericești ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CBN Vali said:

Faci deja parte, că acum câteva zile furai curent cu citate bisericești ?

Asta cu serverul a fost doar așa..ca sa ii conving și pe ceilalți sa intre Hihi ;) Elenul se gândește la bunăstarea voastră 

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2019 at 9:11 PM, BlackSwordGaming said:

Baieti si fete. Repet, am facut un server de discord al factiunii. Sunteti rugati daca puteti sa intrati toti https://discord.gg/pXYxkF

Nu merge ... 

 

Noroi la toata lumea, ce faceti ?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, iMarius ToV said:

A pierdut liderul pentru batjocura, știe @Eileen mai bine :)). Pare rău, altu' la rând.

Îmi pare foarte rău ca nu sunt una din acele fete prostuțe care sa stea și sa suporte Glume cu tenta sexuală, eu nu am intrat sa ma joc samp ca sa fiu luată la mișto de un preot cu obsesii sexuale și care sa se dea la mine non-stop, înțeleg ca pe unii ii deranjează, dar părerea lor contează prea puțin pentru mine, câinii latră, ursul merge. Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eileen said:

Îmi pare foarte rău ca nu sunt una din acele fete prostuțe care sa stea și sa suporte Glume cu tenta sexuală, eu nu am intrat sa ma joc samp ca sa fiu luată la mișto de un preot cu obsesii sexuale și care sa se dea la mine non-stop, înțeleg ca pe unii ii deranjează, dar părerea lor contează prea puțin pentru mine, câinii latră, ursul merge. Toate cele bune!

Keep calm, nu te impacienta, nu am zis nimic în sensul că iaute ba huuuo din partea ei a pierdut el liderul sau ceva de genul, sincer ai făcut un bine facțiuni mai ales după cum s-a purtat cu noi. Sincer, nu îmi pare nici bine nici rău că a pierdut  liderul doar a primit ce a trebuit. Mai ales că @Night NorthNorth știe ce-l mai bine ce i-a făcut și lui și 100% adevărat ce a zis in demisie s-a adeverit. Peace xD

Edited by iMarius ToV
Quote night
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.